Reizēm gadās, ka pat pavisam bēdīgu noskaņojumu var uzlabot tāds sīkums kā jauns manikīrs. Lūk, četras jaunas idejas manikīram, kuru dizaineri slavē kā modīgāko tendenci Jaunajam gadam!

Protams, klasiskā sarkanā krāsa un franču manikīrs nekur nepazudīs, saglabājot aktualitāti arī nākamgad.

Bet ir arī jaunas tendences vai, pareizāk sakot, jaunais ir labi aizmirsts vecais. Skaties piemērus!

1. Atgriežas gari nagi.
1511736979_1
Ikdienā šāds manikīrs gan ir visai neērts, bet brīvdienām vai atvaļinājumam gari, nedaudz taisnstūraini nagi (bet nepārspīlējot!) derēs un izskatīsies ļoti sievišķīgi.

2. Ļoti modernas būs metāla krāsas.
1511737017_2
Noteikti kāda dāma vēl atceras deviņdesmito gadu stila nagus ar spīgulīšiem. Mode ir atgriezusies, tiesa gan “jaunās skaņās” – stilīgi būs vienā tonī – zelta vai sudraba – gludi nolakoti nagi. Zelta un sudraba toņi vērojami ir detalizētākos dizaina paraugos.

3. Manikīrs ar vienu spilgtu detaļu.
Ļoti moderns, tikai ievēro, ka ar šīm detaļām nekādā gadījumā nedrīkst pārspīlēt! Ja rotājums ir zelta krāsā, izvēlies to uz viena vai diviem nagiem. Tas pats attiecas uz ziediņiem, spīdumiņiem un pērlītēm

4. Ņujorkas stila manikīrs.
1511737000_3
Ar citu krāsu izcelts viens nags katrā rokā. Ļoti moderns ir šāds salikums: visi nagi nokrāsoti sarkanā un melnā franču manikīra stilā, bet viens katras rokas pirksts izcelts ar zelta vai sudraba laku. Krāšņi un svinīgi! Īpaši piemēroti Jaungada svinībām, vai ne?