Kokteilis
Dzīvo

Kāds ir tavs mīļākais un vispiemērotākais garšaugs saskaņā ar zodiaka zīmi?0

Foto: Pexels

Par gaumi un garšu, šķiet, nestrīdas – tā katram ir sava. Tomēr ir skaidrs, ka ēdieni un garšvielas ir visai sensitīva tēma, kas laiku pa laikam pat var izraisīt strīdus. “Kā var negaršot baziliks – anīss – karijs” un tamlīdzīgas frāzes var kļūt par strīda iemeslu pat draudzīgās kompānijās. Taču skaidrs ir tas, ka katram no mums garšas gaume ir atšķirīga. Bet ko par to saka zvaigznes? Kāda garšviela ir vispiemērotākā katrai zodiaka zīmei?

Uzzini savējo:

Auns: sarkanie pipari

Tāpat kā Auna zīme, sarkanie pipari ir asi un nemīl gaidīt – tie iedarbojas uzreiz. Mīļākā Aunu garšviela dāvā cilvēkiem enerģiju un drosmi, lai vajadzības gadījumā būtu viens pret visu pasauli.

Vērsis: raudene

Vēršiem svarīgs ir komforts un nauda viņu dzīvē spēlē lielu lomu, tāpēc viņiem piemērotākā garšviela ir raudene – tradicionāli to izmanto naudas un veiksmes piesaistīšanai.

Dvīņi: dilles

Dvīņi daudz domā un viņiem var būt nepieciešama palīdzība, lai “sagremotu” visu to informāciju, ko viņi pastāvīgi iegūst. Dillēm piemīt garīgās un dvēseliskās īpašības – tās attīra un apskaidro domāšanu.

Vēzis: karijs un kanēlis

Kopjošs, silts un mājīgs – vai nu tās ir austrumu garšvielas, piemēram, karijs vai kanēlis. Šīs divas ir ideālās Vēža garšvielas, kas veicina viņu harmoniju un labu pašsajūtu.

Lauva: safrāns

Greznais safrāns ir ideāls, lai maltītei piešķirtu īpašu garšu. Lauvas mīl šo krāsaino un īpašo garšvielu, kas vienlaikus ir pazīstama arī kā labklājības un dzīves pārpilnības veicinātājs.

Jaunava: lavanda

Relaksējošā, nomierinošā lavandas ir tas, kas ir vajadzīgs Jaunavām. Šie cilvēki bieži pārdzīvo dažādus notikumus un stresu, piedevām viņi to neizrāda ārēji. Kad lavanda tiek izmantota ēdiena pagatavošanā, maltītei tā piešķirt unikālu garšu. Pamēģini!

Svari: kardamons

Svaru romantiskā daba spēj novērtēt garšvielu, kas simbolizē mīlestību un juteklību. Kardamons ir garšviela, kas pazīstama ar savu maigi sildošo dabu, tāpēc pievieno šķipsniņu šīs jaukās garšvielas, kad vēlies, lai lietas palēnām iesilst.

Skorpions: muskatrieksti

Skorpions mīl garšvielas, kam piemīt “sarežģītība”. Muskatriekstam tāda piemīt – pievieno bagātīgu garšu ikkatram ēdienam jebkurā sezonā.

Strēlnieks: baziliks

Baziliks ir augs, kurš ir gan ekspansīvs, gan dzīvespriecīgs – tāpat kā Strēlnieks. Izmanto šo garšvielu gan svaigā, gan kaltētā veidā, kad vien vēlies iedvest savā dzīvē jautrību un labklājību!

Mežāzis: pipari

Tradicionāli Mežāzis novērtē garšvielu, kura ir spēcīga. Melnie pipari piešķir garšu un mazliet asuma gan ēdienam, gan dzīvei. Ziemas mēnešos jebkuri pipari sniegs enerģizējošu siltuma sajūtu.

Ūdensvīrs: anīss

Vienmēr ekscentriskais Ūdensvīrs novērtē neparasto un sarežģīto anīsa garšu. Izmanto šo zvaigznes formas garšvielu, kad vēlies savā dzīvē ievest patīkamus pārsteigumus un veikt jaunus, interesantus atklājumus.

Zivis: rozmarīns

Zivīm garšo rozmarīns un labi, ka tā, jo tas veicina viņu piezemējuma auru. Šis aizsargājošais augs palīdz stiprināt robežas un kultivēt ciešāku saikni ar fizisko pasauli, kura Zivīm ir tik svarīga.

LA.lv