Kokteilis
Dzīvo

Kāds ir tavs iedzimtais intelekta līmenis saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto – Shutterstock

Cilvēkiem, kas ir dzimuši dažādās zodiaka zīmēs ir gan savas stiprās, gan vājās prāta puses – vieniem ir lieliska atmiņa, citiem – spēja analizēt, vēl kādam – saglabāt racionālo saprātu kritiskās situācijās. Astrologi jau sen ir noskaidrojuši, ka katras zodiaka zīmes intelektuālās spējas ir atšķirīgas un tas, protams, ietekmē arī individuāli katru no mums.

Izrādās, ka vieni no lieliskākajiem analītiķiem ir dzimuši Ūdensvīra zvaigznājā, bet vieni no labākajiem “pareģotājiem” – Skorpiona zīmē.

Kāds tev ir tavs iedzimtais intelekts?

Ūdens stihijas zīmes (Vēzis, Skorpions, Zivis) ir apveltīti ar lielisku intuīciju un spēju analizēt ne tikai paši sevi, bet arī citus. Saskaņā ar ķīniešu astroloģijas uzskatiem, ūdens asociējas ar prātu. Kādu izcila intelektuāla piemēru, kas dzimis Ūdens stihijas zīmē? Alberts Einšteins. Viņš bija Zivis.

Gaisa stihijas zīmēm (Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs) piemīt izcila analītiskā domāšana. Ūdensvīrs ir līderis šajā sarakstā, taču arī Dvīņi un Svari prot izmantot dabas doto intelektu. Viņos gandrīz pastāvīgi mājo daudzas idejas, tāpēc nereti viņus sauc arī par ģēnijiem un ļoti radošām personībām.

Zemes stihijas zīmēm (Vērsis, Jaunava, Mežāzis) ir spoža praktiskā domāšana. Viņi izcili risina dažādas ikdienišķas situācijas, tāpēc bieži vien gūst spožus panākumus biznesā. Šādiem cilvēkiem ļoti viegli ir risināt dažādus finansiālus jautājumus.

Uguns stihijas zīmēm (Auns, Lauva, Strēlnieks) līdzīgi kā Ūdens stihijas zīmēm, piemīt lieliska intuīcija. Šie cilvēki vairāk ir tas gadījums, kad viņi bieži vien “izslēdz” veselo saprātu, iet un dara, jo intuīcija viņiem ļauj to darīt. Jāatzīst, ka daudzos gadījumos tā ir patiešām lieliska prasme, kā no dzīves paņemt to, ko vēlies!

LA.lv