Kokteilis
Dzīvo

Kāds ir ideālais vecums, lai jūs kļūtu par vecākiem saskaņā ar savu zodiaka zīmi0

Foto: Pexels

Kļūšana par vecākiem ir viens no atbildīgākajiem lēmumiem katra cilvēka dzīvē. Kad jūsu dzīvē ienāk mazulis, jūs ātri vien saprotat, ka pilnīgi viss ir mainījies un nekad vairs nebūs “pa vecam”. Citiem vecāku loma sagādā ļoti daudz prieka, savukārt citiem tas ir liels pārbaudījums.

Lūk, pie kādiem secinājumiem nonākuši astrologi, aprēķinot katras zodiaka zīmes ideālo vecumu, kad viņiem būtu ieteicams sākt domāt par ģimenes pieaugumu.

Auns

Auniem vairumā gadījumu ļoti svarīga ir profesionālā attīstība un tikai pēc tam bērni. Ja bērni viņiem piedzims agri, tad viņi izjutīs savu ambiciozo vecāku uzmanības trūkumu. Astrologi uzskata, ka optimālais laiks šai zīmei, lai kļūtu par vecākiem ir 30 – 35 gadu vecums, kad kopā ar karjeras sasniegumiem viņi ir ieguvuši arī jau zināmu dzīves pieredzi un pārliecību.

Vērsis

Vērši ir ļoti atbildīgi pret visu, ko viņi dara. Bērnu plānošana nav uzņēmums. Par vecāku lomu viņi aizdomājas apmēram pēc 25 gadu vecuma, bet vislabākais laiks pēc astrologu domām ir laiks periods pēc 30 gadu vecuma. Šajā laikā Vērši ir spēku pilni, taču jau nostiprinājuši materiālo bāzi, kas viņu uztverē ir vissvarīgākais faktors, vai radīt bērnus.

Foto: Pexels

Dvīņi

Dvīņiem netiek ieteikts agrā vecumā kļūt par vecākiem, par cik viņu pašu “bērnība” beidzās tikai 23 – 25 gadu vecumā. Vēl viens ģimenes loceklis agrāk var kļūt par mazu “eksperimentu”, bet noteikti ne klasiskā izpratnē – bērns – vecāki. Apzinīgāka šī zodiaka zīme kļūst sasniedzot 30 gadu vecumu, bet visideālākais vecums, lai kļūtu par vecākiem ir laika periods no 33 – 35 gadiem.

Vēzis

Vēžiem ir ļoti raksturīgi uzņemties rūpes par kādu. Astrologi iesaka viņiem pievērsties vecāku lomai vidēji 25 – 27 gadu vecumā. Tie, kam bērni piedzimst vēlāk par šo periodu, var pārspīlēt ar “hiper-aprūpi”. Gados jauni Vēži pret lietām attiecas mazāk emocionāli, taču uz aprūpi pret jaundzimušo tas nekādā veidā neattiecas.

Foto: Pexels

Lauva

Visus jautājumos, kas attiecas uz bērniem, Lauvām vajadzētu sākt apsvērt 30 – 33 gadu vecumā. Agrāk bērnu viņi bieži uztvers kā “traucēkli” saviem hobijiem, savai karjerai un dažkārt pat nožēlos to, ka tik agri ir kļuvuši par vecākiem. Savukārt pārāk vēla bērnu radīšana (pēc 35 gadu vecuma) novedīs pie tā, ka Lauva pārspīlēs ar audzināšanu – būs pārāk autoritārs.

Jaunava

Jaunava pret bērnu jautājumu izturas nopietni jebkurā savas dzīves periodā. Šis ir tas retais gadījums, kad bērns Jaunavai nekad nekļūs par “nastu”, lai viņa turpinātu savā dzīvē kaut ko darīt un sasniegt. Hiperaktīvajām Jaunavām nesagādā grūtības apvienot karjeru, mājas rūpes, attiecību jautājumus ar bērnu audzināšanu. Viņi paspēj visu. Viņiem par ideāli piemērotu laiku astrologi uzskata periodu no 20 – 25 gadiem.

Foto: Pexels

Svari

Pirms tam, kā kļūt par vecākiem, Svariem ir nepieciešams iegūt dzīves pieredzi un pašrealizēties. Tikai tajā gadījumā viņiem neradīsies nekādas grūtības ar bērnu audzināšanu. Kā likums, šīs zīmes pārstāvji nobriest vidēji 25 gadu vecumā. Tādā veidā, bērniņa ienākšana ģimenē ir ideāla, ja tas notiek laikā, kad Svariem ir 27 – 30 gadi.

Skorpions

Kā zināms, ar gadiem negatīvās rakstura īpašības tikai pastiprinās. Skorpioni nav tās maigākās zodiaka zīmes, tāpēc astrologi viņiem iesaka ar bērnu plānošanu nevilkt “gumiju”. Ja viņi var kļūt par vecākiem 20 – 25 gadu vecumā, tas palielina iespēju, ka ģimenē viss būs vislabākajā kārtībā. Pretējā gadījumā emocionālais kontakts ar bērniem būs vājāks.

Foto: Pexels

Strēlnieks

Strēlnieki pret dzīvi izturas kā pret vienu lielu “piedzīvojumu”. Protams, bērniņš, kas dzimis viņiem agrā vecumā, izjutīs vecāku uzmanības trūkumu. Par Strēlnieku gatavību vecāku lomai var runāt tikai tad, kad viņi ir nosvinējuši savu 30. dzimšanas dienu. Bet optimālais vecums, lai kļūtu par vecākiem ir laika periods no 33 līdz 38 gadu vecumam. Šajā laikā prioritātes neremdināmajiem Strēlniekiem jau var izdoties sakārtot ģimenes interesēs.

Mežāzis

Tipisku Mežāzi atbildība nebiedē nevienā vecumā. Patiesībā viņi ļoti agrā vecumā ilgojas pēc ģimenes. Bērnu piedzimšanu viņi gan kā iespējamu redz tikai divos variantos: viņi ir satikuši savu īsto dzīves cilvēku un viņi ir finansiāli stabili. Ieteicamais vecums, lai kļūtu par vecākiem ir 27 – 29 gadi.

Ilustratīvs attēls
Foto: Pexels

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ļoti novērtē savu privāto telpu, tāpēc ar bērnu plānošanu viņi nesteidzas. Viņu apziņā kaut kas mainās tikai pēc 30 gadu robežas. Par bērniem ieteicams domāt pēc 33 gadu vecuma, kad viņi paši būs nonākuši pie apziņas, ka patiešām vēlas kļūt par vecākiem.

Zivis

Zivis ļoti mīl bērnus un pat neiedomājas par tādu jautājumu, vai bērni ģimenē ir vajadzīgi. Bērniņa piedzimšana viņus motivē visās dzīves sfērās. Par noteiktu emocionālo gatavību kļūt par vecākiem astrologi nosauc laika periodu pēc 25 gadu vecuma.

Foto: Pexels
LA.lv