Auns

Zodiaka zīme var daudz ko pastāstīt par tavu raksturu, ēdieniem, kādi tev garšo, un uzvedību dažādās situācijās. Taču pēc zodiaka var noteikt arī to, kāds mājokļa interjers vislabāk derēs tieši tavai horoskopa zīmei.

Auni ir dzimuši uguns zīmē, tāpēc viņus var raksturot kā kaislīgas, enerģiskas un mērķtiecīgas dabas indivīdus. Savā interjerā viņi ciena brīvību, nebaidās eksperimentēt, meklējot nestandarta risinājumus un interesantas idejas.

Svarīgi, lai Aunu mājoklī būtu spilgtas, piesātinātas krāsas, kas uzlādē ar enerģiju, – uguns sarkana, oranža, zelta, brūna.

Auniem ļoti patīk visu mainīt un laiku pa laikam veikt mājoklī pārkārtošanu, tāpēc vēlams dot priekšroku vieglām un mobilām mēbelēm.

Izmēģiniet tādus interjera stilus kā popārts, eklektika, “fusion”.

Vērsis

country

Romantiskajiem un sapņainajiem Vēršiem ir svarīgi izveidot drošu patvērumu, kurā viņiem vienmēr būs mājīgi, labi un valdīs pilnīga harmonija.

Vērši ļoti vērīgi attiecas pret sava mājokļa labiekārtošanas jautājumu, piepildot to ar elegantām mēbelēm, mākslas priekšmetiem un grezniem dekora elementiem.

Vislabākās krāsas interjera veidošanai ir bēša, krēmkrāsa, balta, maigi rozā, brūna, kā arī tikko jaušamas pasteļnokrāsas.

Runājot par stilistiku, vispiemērotākais ir klasiskais un “Art deco” stils. Taču jāņem vērā arī fakts, ka Vērsis ir zemes zīme, bet tas nozīmē, ka cilvēkiem, kas dzimuši šajā zīmē, vislabāk ir dzīvot ārpilsētas mājā klusā vietā.

Vērši ir sajūsmā par dabīgo materiālu faktūru un kvalitāti, viņiem patīk darināt interjera lietas savām rokām – tāpēc viņiem tuvs ir arī eko stils līdztekus katrī, “šebi šikam” un citiem lauku stila veidiem.

Dvīņi
vidusjuras

Sociālie un sabiedriskie Dvīņi aizraujas ar ballītēm, draudzīgu pasēdēšanu un aktīvu laika pavadīšanu. Tieši tāpēc viņiem ir svarīgi, lai mājās būtu liela atklāta telpa, kur kopā ar draugiem varētu ērti un lieliski pavadīt laiku.

Dvīņu zīmē dzimušajiem piemīt mainīga daba, tāpēc viņu mājokļa interjeram ir jābūt tādam, lai to vienmēr varētu mainīt. Parūpējaties par neitrālu bāzes fonu (balta, bēša, pelēka), ietilpīgām mantu glabāšanas sistēmām, minimālu dekoratīvo elementu skaitu.

Protams, neiztikt bez vieglām mobilām mēbelēm un universāliem “transformeriem”, kas spēj piemēroties jūsu garastāvoklim.

Ja runa ir par stila virzieniem, apsveriet minimālismu, “loftu” un Vidusjūras stilu.

Vēzis

stils_contemporary1

Vēži ir sentimentālas dabas cilvēki, kuriem mājoklis ir patiešām drošs cietoksnis un patvērums. Viņiem ir nosliece uz interjeriem, kurā telpa piepildīta ar priekšmetiem, kas var pastāstīt kādu stāstu – ģimenes fotogrāfijām, bērnu zīmējumiem, ziediem, sirdij tuvām lietām, no kurām daudzas pagatavotas pašu rokām.

Vēžu mājoklī vienmēr valda omulība un siltums, bet viņu iemīļotākā vieta ir virtuve – tieši šeit Vēži ir gatavi pavadīt daudz laika, lai pagatavotu gardus ēdienus un baudītu maltītes kopā ar ģimeni.

Pievērsiet uzmanību tādiem stiliem kā Provansas un mūsdienu eklektikai.

Lauva

Foto-Shutterstock
Foto-Shutterstock

Harizmātiskajiem Lauvām ir svarīgi, lai apkārt valdītu izsmalcināta atmosfēra ar greznuma priekšmetiem, par kuriem viesi būtu neticami sajūsmināti.

Mēbeles no dārgām koku šķirnēm, dabīgie audumi, ekskluzīvi mākslas darbi, augstas kvalitātes priekšmeti, modes zīmoli – tas viss ir svarīga daļa no Lauvas ideālā mājokļa.

Pat tad, ja Lauvām nav iespēju pārvērst savu mājokli par pili, viņi noteikti to izgreznos ar kaut ko unikālu, kā nav citiem.

Starp citu, kā uguns zīmei Lauvas mājoklī lieliski iederēsies kamīns pat tad, ja tas ir elektriskais vai mākslīgais kamīns.

Lauvas zīmē dzimušie cilvēki ar lepnumu demonstrē savas kolekcijas un suvenīrus, kas atvesti no ceļojumiem, taču vienmēr to dara elegantā veidā.

Klasiskais, angļu un “fusion” – tie ir stili, kuros Lauvas jutīsies ļoti komfortabli.

Jaunava

skandinavu_stils

Jaunavas ir diezgan praktiska zīme, kurā dzimušie pieturas galvenokārt pie minimālisma un ir ļoti organizētas personības. Pat ar mazu budžetu šīs zīmes pārstāvji spēj izveidot pārsteidzoši harmonisku, funkcionālu un stilīgu interjeru.

Jaunavas dod priekšroku neitrāliem, mierīgiem toņiem, piemēram, baltās krāsas siltajiem toņiem, bēšai krāsai, tikko jaušamai rozā krāsai, maigi zilai un pelēkai krāsai.

Jaunavai raksturīgā kārtības mīlestība nav iedomājama bez liela skaita plauktiņu, pakaramo, kastīšu, pārdomātām mantu glabāšanas sistēmām, kur katram priekšmetam ir sava vieta.

Turklāt Jaunavas īpašu uzmanību pievērš izmantojamo materiālu ilglaicīgumam, kvalitātei un ekoloģiskumam. Droši vien tieši tāpēc viņu neapstrīdams favorīts interjerā ir dabīgais koks.

Jaunavām ļoti tuvs ir lakoniskais skandināvu stils, minimālisms un eko stils.

Svari

Loft-interior-design

Svariem piemīt lieliska stila izjūta, tāpēc viņi bez svārstīšanās tērē naudu dekora elementiem, kas atbilst viņu gaumei. Visērtāk Svari jūtas plašās telpās, kas skaidrojams ar to, ka šī ir gaisa stihijas zīme.

Svaru mājoklī nav nekādu galējību un ekstravagantu risinājumu – viņi dod priekšroku neitrāliem interjeriem mierīgā krāsu gammā (kafijas, bēšā, pasteļtoņos).

Svaru mājoklī iederēsies modernais stils ar tā gludajām, graciozajām līnijām, plašais “lofts”, kas piepildīts ar vintāžas priekšmetiem, kā arī “mūsdienu eklektika”.

Skorpions

art-deco-style-wood-detailing

Noslēpumainajiem Skorpioniem patīk dramatiski elementi, tāpēc viņi sava mājokļa noformēšanā nebaidās izmantot jebkurus piesātinātos, kā arī tumšos toņus.

Marmors, grezni samtaini tekstilizstrādājumi, dabīgā āda, ar roku apgleznoti mākslas priekšmeti, iespējams, pat eksotiskas detaļas – tas viss ļoti iederīgi izskatīsies Skorpiona šikajā mājoklī.

Runājot par mēbelēm, vislabāk izvēlēties modeļus ar slēptām iespējām, piemēram, galdiņus ar slēptiem nodalījumiem vai mēbeles ar iebūvētām atvilktnēm un iebūvētus skapjus.

Tādi emocionāli cilvēki kā Skorpioni visērtāk jutīsies tādos interjera stilos kā “Art deco”, eklektika, kantrī. Arī jebkādi etniskie motīvi labi iederēsies Skorpiona interjerā.

Strēlnieks

Italian-Loft-2

Optimistiskajiem un avantūristiski noskaņotajiem Strēlniekiem patīk atrasties starp lietām, kas atvestas no ceļojumiem, turklāt tām nebūt nav jābūt harmonijā citai ar citu.

Strēlnieki ir kaislīgi kolekcionāri; viņus vilina eksotika, tālu zemju kultūra, dažādas neparastas lietas.

Strēlnieki nespēj iedomāties savu dzīvi bez kustības, viņiem ir svarīgi mainīt vidi sev apkārt. Tāpēc šīs zīmes pārstāvjiem vajadzētu dot priekšroku vieglām mobilām mēbelēm, lai bez problēmām varētu veikt mājokļa pārkārtošanu. .

Strēlniekiem vispiemērotākie interjera stili ir “fusion”, “lofts”, “grunge”, kā arī jebkādi stila novirzieni ar eksotiskām notīm.

Mežāzis

stils_contemporary

Šajā zemes stihijas zīmē dzimušie cilvēki ir ļoti disciplinēti, praktiski, mērķtiecīgi. Viņus saista lakonisks minimālisms, kurā valda funkcionalitāte un klusināti dabas toņi, tostarp brūns, pelēks, melns, tumši zaļš.

Mežāžiem ir svarīgi, lai telpa būtu pirmkārt ļoti ērta, taču tā nedrīkst būt nedzīva un garlaicīga.

Šīs zīmes pārstāvjiem nav raksturīga dzīšanās pēc jaunākajām tendencēm – viņi drīzāk dod priekšroku labas kvalitātes masīvkoka mēbelēm vai dabīgajai ādai.

Mežāžiem patīk demonstrēt interjerā tās lietas, kas atspoguļo viņu intereses – lai tas būtu plaukts ar mīļākajām grāmatām, retu plašu kolekcija vai groziņš ar dažādiem rokdarbu priekšmetiem.

Ja ņem vērā to, cik negribīgi Mežāži attiecas pret eksperimentiem, var pieņemt, ka viņi diezgan ērti jutīsies klasiskajos interjeros mūsdienu traktējumā.

Ūdensvīrs

HIGH-TECH-STYLE6

Ūdensvīri tiecas pēc ultramoderna dizaina un augsto tehnoloģiju ierīcēm, kas spēj vienkāršot ikdienas dzīvi. Viņiem patīk viegli, gaisa piepildīti interjeri monohromā krāsu gammā. Maksimāli komfortabli viņi jūtas atklātās telpās, kas piepildītas ar dabisko gaismu.

Ūdensvīrs ir diezgan pretrunīga zīme, kuras pārstāvji pastāvīgi meklē jaunas sajūtas – šodien viņus aizrauj viena lieta, rītdien – pavisam cita. Droši vien tieši tāpēc Ūdensvīriem tā patīk daudzfunkcionālās mēbeles un dažādi “transformeri”, kas maina savu izskatu.

Ja runa ir par dekoru, tad šajā zīmē dzimušie, ciena labi pārdomātus skulpturālus darbus un abstraktās gleznas.

Dārgie Ūdensvīri, aicinām jūs pievērst uzmanību tādiem interjera stiliem kā “high-tech”, loftam jeb Ņujorkas stilam un “mūsdienu eklektikai” – tie apvieno visu, kas jums tuvs.

Zivis

1212-630x446

Zivs zīmē dzimušie ir radošas nepastāvīgas dabas cilvēki, kuriem komfortabli ir dzīvot eklektiskā vidē, kas piepildīta ar mākslas darbiem, vēsturiskiem priekšmetiem un lietām, kas demonstrē viņu personību.

Zivīm ir nosliece uz kolekcionēšanu, tāpēc interjers diez vai būs pabeigts bez plauktiņiem ar viņu sirdij tuvām lietām.

Šīs zīmes cilvēki mīl noslēgtību un privātumu, viņiem ir svarīgi, lai mājās būtu spēka gūšanas vieta, kur vienmēr var ieslīgt savās domās un sapņos.

Visērtāk Zivis jūtas vieglu pasteļtoņu gaisotnē, tāpēc šīs zīmes pārstāvjiem vispiemērotākais būs Provansas vai kantrī stils.

Tomēr vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem labāk derēs noslēpumainā austrumu stilu atmosfēra ar spilgtiem atlasa spilveniem, misiņa lampām un vīraka smaržu. Kā būtu ar marokāņu interjeru? Starp citu, Zivīm lieliski piestāvēs arī bohēmiskais stils.