Kokteilis
Stilo

Kāds apģērba stils jums vislabāk piestāv pēc zodiaka zīmes0

Foto: Pixabay

Apģērbs var par jums pastāstīt ļoti daudz: gan izglītību un dzīves pārliecību, gan vecumu, gan finansiālo stāvokli. Tomēr apģērba izvēle un sava stila veidošana ir arī intuitīva un individuāla lieta, tamdēļ palūkosim, kas par jūsu apģērba izvēli ir rakstīts zvaigznēs.

Auns

Auni neveltī lielu kaisli jaunākajām modes tendencēm, tomēr diezgan skaidri zina, kāds apģērbs viņiem patīk. Viņi priekšroku dod izvēlei pēc savas gaumes un patikšanas, nereti izsaucot spēcīgas emocijas no apkārtējiem. Auniem patīk spilgtas krāsas, kas palīdz viņiem izteikt savu noskaņojumu. Šīs zīmes pārstāvji necenšas nokļūst uzmanības centrā, bet arī neatsakās no uzmanības. Eksperimentētāji pēc dabas, viņi var kombinēt kaut ko pavisam vienkāršu ar “kliedzošu”. Bieži apģērbā izvēlas sarkanu krāsu.

Vērsis

Vēršiem patīk emocionāls tēls, kas pasvītro viņu īpašības un raksturu. Viņiem ļoti svarīga ir apģērbu kvalitāte. Vērši diez vai akli sekos modes tendencēm, bet priekšroku dos klasikai. Apģērbs ar daudz mazām detaļām viņus nesaista, bet apģērbā vienmēr ir jābūt kādai vienai, atmiņā paliekošai, detaļai- vai nu tās būtu izteiksmīgas kabatas, josta vai aplikācija. Šīs zīmes pārstāvji bieži izvēlas apģērbu zaļos, zilos un rozā toņos, visām šīm krāsām jābūt “pieklusinātām”.

Dvīņi

Dvīņiem ir daudz apģērba. Viņi ģērbjas pēc noskaņojuma, kas viņiem mainās bieži, tāpēc arī drēbju viņiem ir daudz. Tāpat viņiem nav raksturīgi ieciklēties uz kādu konkrētu stilu, un viņi bieži dodas uz veikaliem “medībās”. Viņu garderobē var atrast visdažādāko stilu apģērbus, bet īpaši Dvīņiem prieku dara gaisīsi un plāni audumi. Dvīņiem nepatīk spilgtas krāsas, tāpēc lai atšķirtos no pūļa, viņi nevilks dzeltenu vai oranžu apģērbu. Viņi drīzāk izcels savas emocijas ar dizaina palīdzību un oriģināliem aksesuāriem.

Foto: pixabay

Vēzis

Vēžiem patīk elegants apģērbs brīvā piegriezumā. Viņi bieži izvēlas klasisku vai vintāžas apģērbu. Šīs zīmes pārstāvji neseko akli modei, taču ir spējīgi uzsvērt savu individualitāti ar pareizi un izsmalcināti piemeklētu garderobi. Vēžiem patīk perfekts piegriezums, kvalitāte un oriģinalitāte. Izvēloties krāsas viņi dos priekšroku klasikai – baltam un melnam, kā arī dažādiem pasteļu toņiem un pelēkajiem. Šīs zīmes pārstāvjiem patīk nelielas izmērā, bet dārgas rotaslietas. Bet atrast Vēžu garderobē svaigākās modes tendences diez vai izdosies, jo viņi nemēdz ieciklēties uz to, vairāk paļaujas uz savu intuīciju.

Lauva

Lauvas lieliski orientējas modes pasaulē un viņiem nav nekādu pretenziju iegādāties svaigākās modes tendences savā apģērbā. Viņi priekšroku dod klasiskam apģērbam, bet var izvēlēties arī citu stilu. Viņiem patīk spilgtas krāsas un viņiem nav nekas pret to, ka viņi varētu būt pamanāmi citu starpā. Lauvas ir spējīgas “uz aci” noteikti, vai viņiem piestāv konkrētais modelis, tāpēc gandrīz vienmēr viņi izskatās perfekti. Viņi ir raduši pie kvalitatīvām un dārgām drēbēm, tāpēc ar līkumu apies lētu apģērbu veikalus.

Jaunava

Jaunavām patīk praktiskas un funkcionālas lietas, bet tāpat šīs zīmes pārstāvji atļaujas nēsāt visu to, kas ir vienkārši “iepaticies”. Jaunavām patīk kombinēt gan dažādas audumu faktūras, gan krāsas. Galvenais, lai viņu apģērbs atbilstu tā brīža noskaņojumam, bet viss pārējais ir mazsvarīgi. Šīs zīmes pārstāvji mīl ģērbties ar “rozīnīti”, tāpēc diez vai jūs kādreiz redzēsiet Jaunavu vienkāršā blūzītē vai vecās biksēs.

Foto: Unsplash

Svari

Svari atšķiras ar konservatīvu stilu. Viņi nekad neatļaujas valkāt spilgtas lietas. Viņu garderobē neatradīsies spilgtas krāsas apģērbus. Svari izvēlas pasteļu toņus, tie, viņuprāt, vismaz nav kaitinoši. No apģērba viņi izvēlas visu to, kas akcentē viņu vērtības un noslēpj nepilnības figūrā. Svari spēj radīt savu, neatkārtojamo stilu.

Skorpions

Būt modernam ir Skorpionu dzīvesveids. Šīs zīmes pārstāvjiem piemīt izsmalcināta gaume. Viņi nebaidās eksperimentēt un prot izcili piemeklētu sev apģērbu pēc figūras īpatnībām. Skoprioniem patīk, ka viņiem tiek apkārtējo uzmanība, tāpēc elegance ir pirmajā vietā. Savu garderobi viņi papildina ar rotaslietām no sudraba. Priekšroku dod spīdīgam audumam un elastīgam materiālam. Viņi bieži izvēlas klasisku apģērbu, kas nekad neiziet no modes.

Strēlnieks

Šīs zīmes pārstāvji izvēlas modernu apģērbu no dažādiem dizaineriem. Nereti Strēlniekus pūlī var ātri sazīmēt pēc viņu drēbēm, kas bieži vien ļoti atšķiras no apkārtējo apģērba. Radoši pēc savas būtības, Strēlnieki var būt apģērbušies nedaudz “haotiski”, taču tajā visā būs kāda harizma. Viņi priekšroku dod dārgiem, kvalitatīviem audumiem, tāpēc reti iegādāsies apģērbu lētos veikalos.

Foto: Unsplash

Mežāzis

Viņiem nepatīk būt uzmanības centrā, tāpēc viņi izvēlas klasiku. Viņu stilā nav nekādu “aci saistošu” detaļu, lai gan apģērbs ir ieturēts un atbilstošs figūrai. Mežāži ir mierā ar dažiem apģērba gabaliem, kas viņiem der un patīk, un vairāk viņiem arī nekas nav vajadzīgs. Ja tomēr notiek brīnums un viņi vēlas būt pamanāmi, viņi variēs ar apģērba krāsu. No rotaslietām viņi izvēlas kvalitatīvas dārgmetāla rotas, dažkārt pat senlaicīgas.

Ūdensvīrs

Viņi ciena oriģinalitāti. Viņi var pretendēt uz titulu “oriģinālākie” pārstāvji, kam labpatīk šokēt apkārtējos. Reti kad redzēsiet viņus džinsu biksēs vai jakā, kāda ir nopērkama masu apģērbu veikalos. Viņu gaume dažkārt pārsniedz modes izpratnes robežas, jo viņi paši rada sev to stilu, ko uzskata par vispiemērotāko un raksturam atbilstošāko. Dažkārt Ūdensvīri izvēlas kliedzošas krāsas savā apģērbā, spīdīgus un elastīgus audumus, oriģinālus apavus, daudz, daudz kulonus un rokassprādzes.

Zivis

Zivīm patīk brīvā laika apģērbs. Mīlestība pret komfortu sniedz priekšrocības: viņi nevilks pretēji savai gaumei un gribai kaut kādas modernas lietas, kas var ierobežot viņu kustības. Nodēvēt Zivis par modernām būtu grūti, un tik tā viņi bieži izvēlas neierastu stilu, kas akcentē viņu skaistumu. Krāsas, kas Zivīm liekas simpātiskas: rozā, violetā, zilā, zaļā. No spilgtām krāsām Zivis cenšas atturēties, jo, viņuprāt, tas piesaista pārāk daudz apkārtējo uzmanības.

Foto: pixabay
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: spēkavīrs, fitnesa treneris Raivis Vidzis kļuvis par dēliņa tēti
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skatītāju iemīļotās filmu un TV seriālu aktrises Anastastijas Zavorotņukas stāvoklis ļoti smags: ārsti vairs nevar cīnīties ar šo vēža formu
10 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Pašvaldības grib piespiest valdību sarunāties
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Valdības lēmumu dēļ Rīgas dome budžetā zaudēs 116,6 miljonus eiro
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Paziņo datus, cik valsts pārvaldē likvidētas amata vietas un cik ietaupīts
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Tūrisma firmas “Prieks tūre” klienti saņems kompensācijas
50 minūtes
LA
LA.LV
Sports
“Knicks” jaunais talants visvairāk vēlas “iedankot” pāri Porziņģim
59 minūtes