Šī gada vasarā modes dizaineri un stilisti sievietēm iesaka nēsāt dažāda veida sandales, kurpītes ar zemu papēdi, kā arī ar dažādu materiālu apdari.

Noskaidrosim, kuri ir TOP 5 trendi vasaras apavu izvēlē!

1. Samta apdare


Modernas būs kurpes ar samta apdari. Samts zaļā un sarkanvīna toņos – īpaši aktuālas krāsas. Stilisti iesaka pievērst uzmanību sandalēm un kurpēm ar samta apdari uz stabila, masīva paaugstināta papēža. Samta sandales lieliski izskatīsies kopā ar taisna piegriezuma džinsu biksēm un ar garām kleitām, tāpēc šie apavi pēc būtības ir universāli – derēs gan ikdienišķām gaitām, gan vakara pasākumiem.

2. Ģeometriskas līnijas un detaļas


Cits variants, kā būt šajā vasarā pamanāmai – izvēlēties apavus ar ģeometriskām formām, detaļām un līnijām. Tas pievērsīs apkārtējo uzmanību. Kurpes ar apaļa papēža vai trijstūra formas papēža – oriģināli. Šādus ultramodernus apavus var nēsāt kopā ar vidēja garuma svārkiem, džinsu auduma šortiem vai kleitu.

3. Kitten heels


50. gadu modernākie apavi atgriezušies: laiviņas ar nelielu, īsu papēdīti ir 2018.gada vasaras iecienītākais trends. Šīs kurpes ar zema papēdīša (ne vairāk kā 5 cm) bija iecienījusi kinodīva Odrija Hepberna. Protams, dizaineri ir radījuši arī “atjaunotas” versijas – papildinot šos modeļus, piemēram, ar metālisku spīdumu un citām interesantām apdarēm. Kombinēt šādas kurpes var ar sašaurinātām džinsu biksēm, bikšu kostīmu vai vidēja garuma kleitu. Šādas kurpes iecienītas ir arī biznesa lēdiju vidū, jo ir ērtas un lieliski izskatās kopā ar solīdu kostīmu.

4. Leoparda prints


Šis pamanāmais, mazliet izaicinošais prints atkal iekļuvis topā. Pavasara/ vasaras modes skatēs leoparda prints bija redzams gan zīmola Dolce&Gabbana, gan Saint Laurent modeļu prezentācijās. Šis kaislīgais, “mežonīgais” prints rada erotiskas asociācijas un tajā pat laikā ir neparasti elegants. Vasaras sezonā leoparda prints tiek piedāvāts divos veidos: klasiskās laiviņās uz ļoti augsta papēža vai sandalēs. Leoparda printa apavi lieliski sader ar džinsu audumu: biksēm, svārkiem, jaciņām un pat kombinezoniem.

5. Atlasa audums


Daudzu modes dizaineru aizraušanās ar austrumu izsmalcināto pasauli šogad savu atspulgu radusi apavos. Popularitātes virsotnē ir atlasa apavi. 2018.gada vasarā šīs kurpes ir rotātas ar masīvām sprādzēm, bantēm un pat kristāliem. Neraugoties uz ekstravagantajiem aksesuāriem, atlass īpaši aktuāls būs tieši apavos ar atvērtu papēža daļu uz zema papēža – patiešām ērts variants ikdienai. Šādas kurpītes var nēsāt ar kleitām, vasaras biksēm, sarafāniem un puķaina auduma apģērbu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem