Kokteilis
Dzīvo

Kādas nākotnē būs jūsu attiecības ar mīļoto cilvēku: izskaitļo pats0

Foto: Pexels

Numeroloģija var sniegt atbildes uz daudziem svarīgiem jautājumiem. Pēc cilvēka dzimšanas datuma var uzzināt ļoti daudzas viņa īpašības un pat viņa likteni.

Precīzs numeroloģijas aprēķins var palīdzēt arī noskaidrot, kādas būs jūsu attiecības ar mīļoto cilvēku. Lai to uzzinātu, ir jāzina sievietes un vīrieša dzimšanas datumi.

Pieņemsim, ka sieviete ir dzimusi 01.11.1991, bet vīrietis – 02.10.1987.

Sievietes skaitlis: 0 + 1 + 1 + 1 + 1 + 9 + 9 + 1 = 23 = 5
Vīrieša skaitlis: 0 + 2 + 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 7 = 28 = 10 = 1
Pāra skaitlis: 5+1 = 6.

Gadījumā, ja jums sanāk divciparu skaitlis, tad šos skaitļus saskaita atsevišķi. Piemēram, ja jūsu rezultāts ir 11, tad skaita 1+1= 2.

Noskaidrosim, kāda būs jūsu kopdzīve ar mīļoto cilvēku:

Vieninieks

Šis skaitlis norāda uz ambīcijām un līdera spējām. Abi partneri var sasniegt panākumu karjerā, taču attiecībās šis skaitlis norāda uz to, ka var būt bieži strīdi dēļ tā, ka ne viens, ne otrs neprot piekāpties.

Divnieks

Šis skaitlis norāda uz mīlestību un sapratni, taču ģimenes dzīvē var būt arī krīzes brīži. Divniekam ir tipiskas galējības: harmonija mijās ar domstarpībām, tāpēc mīļoto cilvēku attiecībās, visticamāk, būs bieži strīdi.

Trijnieks

Foto: pixabay

Šis ir ļoti mīklains un noslēpumains skaitlis. Trijnieks spēj apvienot dažādus dzīves periodus: bērnību, jaunību, vecumdienas. Tas ir arī mīlestības, gudrības un laimes skaitlis.

Četrinieks

Šis skaitlis apzīmē arī materiālās vērtības, kas jaunajai ģimenei būs būtiskas. Tas arī diemžēl vienīgais, kas ģimeni var izjaukt – jāuzmanās no mantkārības un skopuma.

Piecinieks

Šis ir uzticības skaitlis – mīļotie būs mūžam uzticīgi viens otram. Taču atšķirīgu dzīves vērtību dēļ ģimenē var būt bieži konflikti, ja partneri neiemācīsies pieņemt kompromisus, attiecības izjuks.

Sešinieks

Foto: Pexels

Šis skaitlis var būt laimīgs vienīgi tādā gadījumā, ja abi partneri ir pilnīgi pārliecināti par savām jūtām. Tiem, kas līdz galam nav tikuši skaidrībā ar attiecībām un savām prioritātēm, nevajadzētu pieņemt pārsteidzīgus lēmumus, kas svar jūsu attiecības.

Septītnieks

Septiņi ir ļoti laimīgs skaitlis, kas vienlaikus var būt kā amulets jūsu attiecībām. Tas palīdz izvairīties no dažādiem likteņa pārbaudījumiem un izvēlēties pareizo ceļu, pa kuru doties jums abiem.

Astotnieks

Šis skaitlis norāda uz izaugsmi: tas apvieno kā materiālās vērtības, tā savstarpējo sapratni, tā harmoniju ģimenē. Ja abi partneri šīs vērtības turēs cieņā, šī būs ļoti laimīga savienība.

Devītnieks

Foto: Unsplash

Pāri, kuru kopdzīvi raksturo šis cipars, ir pakļauti grūtību riskam. Numerologi brīdina par risku ieslīgt rutīnā, lai arī no otras puses šīs attiecības būs stipras un diez vai izjuks.

LA.lv