Kokteilis
Dzīvo

Kādas krāsas diegs jāapsien ap rokas locītavu, lai piesaistītu veiksmi0

Foto: Unsplash

Daudzi cilvēki zina par diegu maģiju, kas jāapsien ap rokas delnu, lai pasargātu sevi no neveiksmēm un skaudības. Lielākoties runa ir par sarkanu vilnas diegu. Šādu aproci nēsā kā pieaugušie, tā bērni. Taču cilvēki, kas šādas aproces nēsā jau ilgus gadus, apgalvo, ka aizsargi, ko mēs sienam ap delnu, var būt arī citās krāsās. Arī tām ir spēcīga ietekme uz cilvēka dzīvi konkrētā periodā un katrai no tām piemīt sava enerģētika.

Zaļš diegs

Zaļa krāsa jau izsenis ir labklājības krāsa. Tā, kas jums ļauj ielūkoties un pieņemt jaunu dzīvi. Šīs krāsas diegs cilvēkam sniedz jaunas iespējas, pievilina veiksmi un palīdz “augt”.

Tumši zaļš diegs

Šī krāsa nodrošina harmonijas balansu. Ieteicams apsiet ap roku pirms nozīmīgām tikšanās reizēm un nopietnām sarunām.

Oranžs diegs

Šīs krāsas diegu ezotēriķi iesaka nēsāt ikvienam. Tieši šī krāsa kā neviena cita aizsargā cilvēku no slimībām un pievilina veiksmi.

Rozā diegs

Diegs, kas piemērots sievietēm. Rozā krāsas diegs atbrīvo sievišķību un pastiprina sievišķo enerģētiku.

Dzeltens diegs

Cilvēki, kam piemīt gaišreģa spējas nēsā dzeltenas krāsas diegu. Šī krāsa aizsargā no ļaunas acs un saslimšanām.

Zils diegs

Ja jums ir nepieciešams uzlabot savu biznesu, sasniegt veiksmi, tad apsieniet ar rokas delnu zilas krāsas diegu. Zilā krāsa palīdz koncentrēties, saglabāt mieru un sasniegt mērķus.

Gaiši zils diegs

Ja jūs meklējat padomu, jums nepieciešams nēsāt gaiši zilas krāsas aproci. Šī krāsa piesaista gudras domas un dzīves pieredzējušus cilvēkus. Tieši viņi varēs jums palīdzēt ar sarežģītiem uzdevumiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv