Kokteilis
Mīli

Kādas attiecības tevi dara laimīgu saskaņā ar tavu zodiaka zīmi?0

Foto: Unsplash

Ja tu vēlies zināt, ko no attiecībām un mīlestības sagaida tavs partneris, izlasi šo rakstu. Tas palīdzēs rast atbildi uz daudziem jautājumiem, kāpēc tavs partneris tā rīkojas vai sagaida no tevis konkrētas lietas attiecībās. To bieži vien nosaka zodiaka zīme, kādā viņš ir nācis pasaulē.

Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vēlas no dzīves visu, bet godīgā ceļā. Auns var kļūt par ideālu dzīves partneri tiem, kam tāpat kā viņam nepatīk spēlītes, intrigas un meli.

Vērsis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ietiepīgi, bet vienlaikus arī neticami emocionāli. Lūk, kāpēc ideālajam Vērša partnerim ir jābūt apveltītam ar izcilu pacietību un sapratni. Tad viss izdosies!

Dvīņi

Šie enerģiskie un piedzīvojumus mīlošie cilvēki vēlas būt nemitīgā saskarsmē ar savu partneri. Attiecībās vissvarīgākais viņiem ir negarlaikoties. Lai saglabātu attiecības ar Dvīņiem, neaizmirstiet viņus laiku pa laikam pārsteigt!

Vēzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti uzticami cilvēki. Nav pārsteidzoši, ka no savas otrās pusītes viņi gaida tieši to pašu – patiesas jūtas un uzticību!

Lauva

Pašpārliecinātā Lauva grib būt pirmā itin visur. Lūk, kāpēc Lauvas partnerim ir jābūt tādam, kas prot viņu apbrīnot, un apbērt ar komplimentiem.

Jaunava

Neraugoties uz savu analītisko prātu, šīs zodiaka zīmes pārstāvji prot pa īstam un no sirds rūpēties par citiem. Attiecībās Jaunava vēlas, lai pret viņu izturētos ar labestību un atbalstu.

Svari

Šie ideālisti sapņo, ka viņu attiecībās vienmēr valdīs sapratne un harmonija. Tāpēc neaizmirstiet ar saviem partneriem – Svariem dalīties itin visās savās problēmās. Starp citu, viņi palīdzēs arī tās risināt.

Skorpions

Būt labās attiecībās ar šīs zodiaka zīmes pārstāvi var vienīgi tādā gadījumā, ja viņš jums pilnībā uzticas. Tāpēc vienmēr esiet ar viņu godīgi, pat tad, ja gadījušās kādas ķibeles. Ja zaudēsiet viņa uzticību, nekas vairs neglābs šīs attiecības.

Strēlnieks

Neatkarīgajiem Strēlniekiem patīk, kad apkārtējie rēķinās ar viņu atbalstu un palīdzību. Attiecībās Strēlnieks sagaida to pašu: uzticamu drauga plecu!

Mežāzis

No visām zodiaka zīmēm tieši Mežāzis vislabāk zina, kā ir iekārtota šī dzīve. No sava partnera viņš gaida tādu pašu izpratni pret dzīvi un vēlmi uzbūvēt ideālas attiecības.

Ūdensvīrs

Šie individuālisti visvairāk par visu pasaulē mīl būt viņi paši. Tāpēc jebkuros strīdos partnerim vajadzētu mācīt viņiem piekrist un atbalstīt viņu ieceres.

Zivis

Šie neticami emocionālie cilvēki vēlas rūpes, uzmanību un tuvību. Tieši to visu viņi sagaida no sava mīļotā cilvēka – regulāru atzīšanos mīlestībā un tuvību.

LA.lv