Jau pērnā gada nogalē izskanēja runas, ka mūziķus Aiju Andrejevu (32) un Jāni Aišpuru (37) saista kas vairāk ne tikai profesionālas attiecības, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Abi it kā esot satuvinājušies televīzijas projekta “700 pasaules brīnumi” ietvaros ceļojumā uz Malaiziju pirms vairāk nekā gada. Tiesa, abi mūziķi par izskanējušajām runām tikai uzjautrinās un atklāj, ka viņus vieno komponista un izpildītājas attiecības. Aija ir pirmā dziedātāja, kurai Jānis sarakstījis dziesmu. “Tu mani sauc” tiks iekļauta Aijas jaunajā albumā “Mēs pārejam uz tu”.

Jānis Aišpurs vairāk nekā desmit gadus ir precējies ar interjera dizaineri Madaru Līviņu-Aišpuri un ģimenē aug divi bērni, no kuriem jaunākajam nule kā palika septiņi mēneši. Savukārt Aija Andrejeva jau pāris gadus ir šķīrusies. Neilgi pirms trešās kāzu gadadienas tika šķirta viņas un Toma Bērziņa laulība.

Pamatu runām, ka nav dūmu bez uguns, raisa arī Jāņa Aišpura sievas ieraksti sociālajā tīklā Facebook, piemēram, atziņa, ka “krīzes attiecībās rodas, ja ir sakrājies rūgtums, kas sasniedz tādu pakāpi, ka pagriezties atpakaļ un restartēt attiecības ir grūti”.