Ja tev līdz šim likās, ka nākotni var izzīlēt tikai ar kāršu palīdzību, tad zini, ka tā nav. Ļoti izsenis daudzās tautības bija dažādi nākotnes zīlēšanas veidi: pēc laika apstākļiem, pēc uguns, pēc oglēm, pēc kafijas, pēc kristāliem utt.

Kristāli diez vai atrodas daudzu cilvēku mājokļos, taču gredzeni gan būs teju vai ikvienā mājā. Pēc tiem arī iespējams noteikti jūsu attiecību nākotni! Lai to izdarītu, nepieciešams izvēlēties to gredzenu, kas jums vislabāk patīk un izlasīt raksta beigās, ko jūsu izvēle nozīmē.

Viens no šiem gredzeniem paredz laimīgas attiecības, kurās pirmajā vietā vienmēr būs cilvēks. Darbs, automašīna, draugu ballītes vienmēr šajās attiecībās būs otrajā vietā.

Cits gredzens paredz attiecības, kurās vienmēr valdīs strīdi. Iespējams, ka kāds no jums nebūs sevi realizējis pilnvērtīgi pats savā dzīvē, un tas atspoguļosies arī attiecībās ar mīļoto cilvēku. Konkrētais gredzens simbolizē krātiņu, kurā nav vietas emocijām un jūtām.

Trešais gredzens nozīmē attiecības, kas ir dzimušas bērnu dēļ. Šādās attiecībās vienmēr atradīsies vieta ģimenes laimei, kamēr bērni aug. Visa uzmanība būs koncentrēta uz viņiem. Taču nebūs viegli atrast kopīgu valodu ar mīļoto cilvēku, kad bērni būs izauguši un pametuši vecāku mājas.

Un tā, pienācis laiks, kāda nozīme ir tam gredzenam, ko tu izvēlējies:

Ja tev iepatikās gredzens, kas atrodas pirmais no kreisās puses – tās ir attiecības bērnu dēļ.

Ja tu izvēlējies gredzenu centrā – tās ir laimīgas attiecības, neatkarīgi ne no kā cita.

Ja tu izvēlējies gredzenu, kas ir labajā pusē – tās ir attiecības krātiņā, kurās valda strīdi.