Kokteilis
Dzīvo

Kādas ambīcijas valda pār katru zodiaka zīmi?0

Foto: Pexels

Katram cilvēkam dzīvē ir savi mērķi. Tomēr katram indivīdam viņa zvaigznājā ir ieliktas vēlmes, kurām viņš ir gandrīz vai instinktīvi pakļauts visas savas dzīves laikā.

Noskaidrosim, kādas ambīcijas valda pār katru zodiaka zīmi:

Auns: būt līderim

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vienmēr vēlas būt pirmie. Šī rakstura īpašība sniedz viņiem milzīgu priekšrocību karjerā, kā arī dažādos vaļaspriekos. Auns nekad nav gatavs piekāpties kādam citam un vienmēr ir gatavs cīnīties līdz pēdējam.

Vērsis: bagātība

Vērsis ir ļoti liels materiālists. Viņiem svarīgs ir komforts, kā arī apziņa, ka ir finansiālā ziņā viņu dzīve ir stabila un noteikta.

Dvīņi: sabiedrība

Foto: Pexels

Šai zodiaka zīmei ir ļoti svarīgi pulcēt sev apkārt daudz cilvēkus – jo vairāk, jo labāk. Viņi lieliski jūtas dažādās kompānijās un viņiem nemitīgi vajag iepazīties ar jauniem cilvēkiem.

Vēzis: īstie cilvēki

Vēzi šajā dzīvē virza sajūtas. Viņam nav nekā svarīgāka kā blakus sev redzēt un izjust savus īstos cilvēkus – ģimenes locekļus un draugus. Vēzis jau agrā vecumā cilvēkus “jūt” – intuitīvi. Jūs nekad nekļūsiet par viņa draugu, ja nebūsiet īsts un jūsu nodomi būs nepatiesi.

Lauva: uzmanība

Kopš bērnības Lauvas mīl būt uzmanības centrā un ļoti veikli prot manipulēt ar cilvēkiem. Lai to realizētu, viņi var “ieslēgt” visus savus trumpjus: savu valdzinājumu, harizmu, humoru. Līdz ar briedumu šīs īpašības viņi tikai “noslīpē”.

Jaunava: reputācija

Foto: Pexels

Kļūt par labāko – tāda ir galvenā šīs zodiaka zīmes ambīcija. Un runa nav par slavu vai naudu, bet, lai arī ar ko viņi aizrautos, viņi sevi tam veltī pilnībā, bet apkārtējo uzmanība un atzinība – tas viņiem ir vislielākais gandarījums.

Svari: harmonija

Viņi vienmēr tiecās pēc līdzsvara. Emocionālas “šūpoles”, dzīve trakā ritmā un nepieciešamība pieņemt lēmumus – tas nav domāts viņiem. Ja rok dziļāk, tad atklājas, ka viņi vēlētos šo harmoniju ieviest ne tikai savā dzīvē, bet arī visā apkārtējā pasaulē.

Skorpions: vara

Skorpionam ļoti svarīgi ir kontrolēt apkārtējos un nav būtiski, vai tie ir draugi, ģimene vai kolēģi. Lielākoties Skorpioni – priekšnieki ir tie paši tirāni, kas “nogalina” jebkuru iniciatīvu un nekad nemaina savus vienpersoniskos lēmumus.

Strēlnieks: piedzīvojumi

Foto: Pexels

Strēlnieki visu savu dzīvi atrodas kaut kā meklējumos – viņi meklē emocijas, piedzīvojumus, prieku un risku. Viņiem vienmēr ir nepieciešama “dekorāciju” maiņa. Strēlnieks pilnīgi mierīgi var iegādāties biļeti vienā virzienā par pēdējo naudu tad, kad viņam šķiet, ka ikdiena ir kļuvusi pārāk garlaicīga.

Mežāzis: karjera

Mežāzim dzīvē tas ir ārkārtīgi būtiski – pašrealizēties un strādāt mīlamu, cienījamu darbu, kurā viņš sevi var pierādīt. Ja viņam šādas iespējas nav, viņš “izdeg”.

Ūdensvīrs: pārmaiņas

Šīs zodiaka zīmes pārstāvju vidū var sastapt īstus revolucionārus, kuri ļoti ietiepīgi var turēties pretī liktenim, lai piedzīvotu tieši to, ko viņi vēlas, nevis to, uz ko viņu esošais dzīves ceļš virzās. Un viņi tam veltīs visas savas pūles.

Zivis: būt saprastam

Zivis ir ļoti emocionāli un viegli ievainojamu cilvēki, kam ir ļoti bagātīga iekšējā pasaule. Bieži viņi rīkojas tā, ka apkārtējiem tas nav saprotami, taču vairāk par visu viņi vēlas, lai viņus saprastu, pieņemtu un iemīlētu.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: pašmāju slavenības un viņu bērni iepazīstas ar dzīvesstila zīmolu jaunumiem
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lūk, kāda fotogrāfija uzvarēja “Huawei inFocus Awards” konkursā, kurā piedalījās arī fotogrāfijas no Latvijas
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: emocionālākais brīdis pirmajā “X Faktorā” – Karlīna skatuvi pamet ar asarām
6 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
VIDEO. Kariņš uzticas ministra Pūces spējām novest pašvaldību reformu līdz galam
39 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ekskursijas laikā Kaļiņingradā gājis bojā tūrists no Latvijas
23 minūtes
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Igaunijas pilsētā Narvā notikusi apšaude; ir ievainotais
4 stundas
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
2 stundas