Kokteilis
Dzīvo

Kādā zodiaka zīmē ir dzimis tavs labākais draugs?0

Foto: Unsplash

Jūsu zodiaka zīme par jums var pastāstīt ļoti daudz, tajā skaitā par to, cik jūs esat labs un uzticams draugs, kā arī to –  kādā zīmē dzimis ir jūsu labākais draugs.  Atradi savējo?

Auns

Ja tu esi Auns, tev, visdrīzāk, piemīt nestandarta domāšana. Auni ir lieli domātāji, pilna galva radošu ideju, spontāni un emocionāli. Auni tāpat ir labi pazīstami ar savām ambīcijām. Tomēr kad viņu mērķtiecība pārvēršas apsēstībā, tas nozīmē, ka ir jābūt kādam, kas var novilkt atpakaļ “pie zemes”.

Labākais draugs – Svari.

Par cik Auni ir emocionāli, blakus ir vajadzīgs kāds, kas “neaizsvilstas” un prot problēmas “noturēt” zem kontroles. Tieši tāds kā Svari, kas ir līdzsvara zīme.

Vērsis

Vērši ir labi pazīstami ar savu ietiepību. Un lai gan viņu mērķtiecība dažkārt ikdienas dzīvē var radīt problēmas, kad runa ir par darbu, tas viņus padara par lieliskiem darbiniekiem.

Labākais draugs: Zivis.

Viena no vismiermīlīgākajām un komfortablākajām zīmēm. Zivis ir uzticīgi un nesavtīgi draugi. Sava mierīgā rakstura dēļ Zivis var diskutēt ar Vēršiem pat par tām tēmām, kur viņu viedoklis nesakrīt.

Dvīņi

Dvīņi ir radošas, bet arī kaprīzas personības. Tiesa, viņi ir tik elastīgi, ka kaprīzes viegli nomaina pret piekāpšanos un otrādi.

Labākais draugs: Ūdensvīrs.

Par cik abas zīmes pēc būtības ir mierīgas, visdrīzāk, viņi kopā mācēs izbaudīt vienkāršas lietas. Kad Dvīņi iekritīs kādā no saviem “kārtējiem” garastāvokļiem, Ūdensvīrs tam nepievērsīs lielu uzmanību.

Foto: Unsplash

Vēzis

Vēži ir mājās sēdētāji. Viņiem nav vajadzīgi apkārtējo apliecinājumi un viņi prot priecāties par patiesām un ikdienišķām lietām – ģimeni un draugiem. Laiks, ko Vēzis var pavadīt vientulībā ar sevi viņam ir ļoti svarīgs, bez tā viņš nevar iztikt ilgi, ja viņiem tas netiek dots, viņi var kļūt ļoti dusmīgi.

Labākais draugs: Strēlnieks.

Vēži, kā likums, ir introverti pēc dabas, tāpēc viņi var patiesi izbaudīt līdzīgi domājošā Strēlnieka kompāniju.

Lauva

Lauva ir dominējoša zodiaka zīme. Tāpat kā dzīvnieks, kas kalpo par simbolu šai zīmei, šī zīme tiecas pēc varas un cieņas, bet ir arī dominanta personība pret saviem draugiem.

Lauvas ir arī izlēmīgas, un kā likums, harizmātiskas un attapīgas, un vienmēr izsaka savu viedokli.

Labākais draugs: Mežāzis.

Tajā laikā, kad Lauva var būt ļoti egoistiskas un cenšas kļūt par “šova zvaigzni”, Mežāzis ir nesavtīgs draugs, kuram izdodas noturēties līdzsvarā, neraugoties uz šo Lauvas pompozitāti.

Jaunava

Jaunavas ir slavenas ar savu harizmu un lieliskajām komunikācijas spējām. Jaunavas necieš cietsirdību vai neiecietīgu izturēšanos pret citiem, īpaši pret tiem, kas ir vājāki.

Labākais draugs: Auns.

Par cik Jaunavas ir labi zināmas ar savu kaislību pret garām sarunām, viņi, bauda Auna sabiedrību –  jo Auns ir radošs un prot klausīties.

Foto: Unsplash

Svari

Svari ir balansa zīme. Viņi ciena skaistumu un izsmalcinātu gaumi.

Labākais draugs: Lauva.

Tā dēļ, ka Svari visu mūžu tiecas pēc skaistuma, ir visai dabiski, ka viņiem patīk laiku pavadīt ar Lauvu – zīmi, kam ir nosliece uz varenību.

Skorpions

Viena no vismīklainākajām zodiaka zīmēm. Viņi ir ļoti drosmīgi, taču nemīl to izrādīt. Viņiem visbiežāk ir noslēgts dzīvesveids.

Labākais draugs: Ūdensvīrs.

Skorpioniem nepatīk izrādīt drosmi, bet viņiem patīk, ka viņiem blakus ir drosmīgi cilvēki – nu gluži tādi paši, kā viņš. Tieši tāpēc viņam ir lieliska saderība ar Ūdensvīru, kurš ir zināms kā nedaudz noslēgts, bet ar lielu drosmi.

Strēlnieks

Strēlnieki ir pazīstami ar savām unikālajām koncentrēšanās spējām. Viņiem nav laika bezdarbībai un vieglprātīgiem cilvēkiem. Viņi ir stipri un ātri, veikli tiek pāri arī neveiksmēm.

Labākais draugs – Mežāzis.

Stēlnieks, bez šaubām, lieliski sapratīsies ar Mežāzi, kurš arī ciena rūpīgu plānošanu un pēc dabas ir ļoti mērķtiecīgs.

Foto: Unsplash

Mežāzis

Mežāzis ir labi zināms ar savu nestandarto domāšanu. Viņš ir sistemātisks, lielisks organizators, kas visu uztur ideālā kārtībā. Lai gan Mežāzis, kā likums, neprot pieņemt kritiku, viņš ir līdzcietīgs un gatavs risināt citu cilvēku problēmas.

Labākais draugs: Strēlnieks.

Pateicoties sistemātiskajam dzīvesveidam, Mežāzis, nešaubīgi, ciena Strēlnieka mērķtiecību. Mežāzim nav problēmu izrādīt palīdzību draugiem, kad tas ir nepieciešams, tāpēc šīs abas zīmes nākotnes perspektīvā viena otrai ir ļoti noderīgas.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs savas emocijas prot kontrolēt. Viņš neprasa īpašu attieksmi, lai justos apmierināts. Viņam ir ļoti saprātīgs temperaments. Tajā pat laikā šī personības izpausme ir arī viena no viņa lielākajiem trūkumiem, jo tas izraisa slinkumu, kas Ūdensvīrus bieži pārņem savā varā.

Labākais draugs: Vērsis.

Par cik Ūdensvīrs ir bezrūpīgs, viņš izbaudīs Vērša sabiedrību, kas, neskatoties uz savu ieteipību, ir arī ļoti draudzīgs.

Zivis

Viena no visnoslēpumainākajām zodiaka zīmēm. Lai gan Zivis var būt vienkāršas un pieticīgas, parasti tās nes lielu “kravu” gudrības. Zivis ir vienkārši, nesavtīgi draugi, kurus var pasaukt palīgā kaut vai nakts vidū.

Labākais draugs: Skorpions.

Lai gan Zivis ir ļoti mierīga zīme – problēma ir tajā, ka šī viņu īpašība bieži pārvēršas bezdarbībā. Sadraudzējoties ar Skorpionu, viņi palīdzēs Zivīs uzturēt enerģiju.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv