Kokteilis
Mīli

Kādā mēnesī dzimusi tava mīļotā sieviete – tāda arī būs kopdzīve ar viņu!0

Foto: Unsplash

Daudzi cilvēki tic un atrod sakritības savam un partnera raksturam horoskopos, tajā pat laikā arī psihologi apgalvo, ka cilvēka raksturs ir atkarīgs arī no viņa dzimšanas mēneša.

Lūk, kādas rakstura iezīmes piemīt sievietēm atkarībā no viņu dzimšanas mēneša:

Janvāra sievietes

Šīs sievietes ir ārkārtīgi ambiciozas un mērķtiecīgas. Kā ģimenes dzīvē, tā ikdienā viņas necieš runāšanu pretī un nekādas ierunas nepieņem. Ja vēlies ar šo sievieti sadzīvot, būs ne vien jāsamierinās ar to, bet arī jāprot “turēt viņai līdzi”.

Februāra sievietes

Šīs sievietes patiesībā ir ļoti romantiskas. Pats galvenais, kas attiecībās ar viņu jāievēro – jābūt ļoti pacietīgam. Ne katram būs lemts viņu izprast, jo, nenoliedzami, viņām piemīt sava, citiem nesaprotama, domāšana un viņas bieži dzīvo “savā pasaulē”.

Marta sievietes

Sievietes, kas dzimušas martā, ir ļoti harizmātiskas. Viņas ir ļoti uzticamas, tāpēc bieži neuzticas, jo domā, ka viņu uzticību var pievilt. Bez skandāliem un emocionāliem strīdiem attiecībās ar viņu diemžēl neiztikt.

Aprīļa sievietes

Šīm sievietēm piemīt apskaužama diplomātija. Viņas ir komunikablas, viegli iepazīstas un atrod kopīgu valodu sabiedrībā. Viņu vienīgais trūkums ir laiku pa laika sevi žēlot. Un to viņas gaida arī no mīļotā vīrieša.

Maija sievietes

Maijs ir mēnesis, kurā pasaulē nāk ļoti mērķtiecīgas sievietes, kas stingri stāv ar abām kājām uz zemes un zina, ko dzīvē vēlas. Pārliecināt viņas par pretējo, ja vien viņām kaut kas ienācis galvā, nav iespējams. Parasti viņas ir ļoti pievilcīgas, kas, tiesa, nāk komplektā ar kaujiniecisko raksturu.

Jūnija sievietes

Šīs ir ļoti ziņkārīgas sievietes, viņu galvenās rakstura īpašības ir – sabiedriskas, aktīvas (šķiet, ka viņās iemontēts mūžīgais dzinējs) un kaislīgas. Viņu galvenais trūkums – viņas vienmēr saka to, ko domā. Jā, arī mīļotajam cilvēkam. Un nekad nevar paklusēt.

LA.LV Aptauja

Vai apraksts par tavu mīļoto sievieti (vai arī, ja tu lasi pati - par tevi pašu) ir atbilstošs?

  • Jā, ļoti trāpīgi
  • Sakrīt, bet tikai daļēji
  • Nē, viss ir pavisam citādi

Jūlija sievietes

Šajā mēnesī pasaulē nāk sievietes, kas izceļas ar savu atklātību un godīgumu attiecībās ar tuviniekiem. Ļoti ģimeniskas. Apkārtējiem var šķist mazliet noslēpumainas, viņas, kā likums, ir arī ļoti skaistas un gudras. Taču var būt nepieejamas.

Augusta sievietes

Unikāls egoisma un plašas, atvērtas sirds mikslis. Vīriešiem patiesībā nav ieteicams saistīties ar šādām sievietēm, jo attiecībās, tāpat kā dzīvē, viņas tāpat uzvarēs. Vīrietis, kas uzsācis attiecības ar augustā dzimušu sievieti, pat nepamanīs, ka jau sen ir “zem papēža”.

Septembra sievietes

Šīs sievietes ir ļoti disciplinētas – kā savā uzvedībā, tā emocijās. Viņām piemīt trausls iekšējais skaistums. Attiecībās ar mīļoto vīrieti viņas var raksturot vienā vārdā – uzticīgas.

Oktobra sievietes

Spēcīgas sievietes ar neatkarīgu raksturu. Ļoti emocionālas, taču nekad neļaus vaļu savām emocijām, kad to redz citi. Ļoti gudras. Attiecības ar viņu nav medusmaize. Blakus viņai var būt mērķtiecīgs, gudrs un stiprs vīrietis.

Novembra sievietes

Saistītie raksti

Viņas vienmēr grib būt pirmās – vienmēr un visur. Viņas ir aktīvas, viegli atpazīst melus. Tāpēc “spēlēt” uz viņu emocijām ir bezcerīgi. Šī sieviete vispār neļaujas “sapīties” vīrieša izliktajos tīklos, jo viņa tos uzreiz atpazīst. Piedevām arī spontānas un ambiciozas!

Decembra sievietes

Sievietes, kas pasaulē nākušas gada noslēdzošajā mēnesī ir apveltītas ar ļoti nepacietīgu raksturu. Par laimi, viņas vēl arīdzan ir veiksminieces. Lai arī kādā situācijā viņas nenokļūtu, vienmēr no tās izkļūs kā uzvarētājas!

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lieliskā atmosfērā aizvadīts pirmais festivāla “BILDES 2019” koncerts
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Klupdami krizdami uz “Expo 2020”. Latvijas dalība izstādē Dubaijā vēl nav izgāzusies
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Daugavpilī pie “Swedbank” bankomātiem izveidojušās rindas. Kā situāciju komentē banka? 1
4 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
Baumu anatomija – vai ir jēga nakšņot pie bankomāta?
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Labklājības ministre atklāj, cik milzīga ir lielākā pensija Latvijā 4
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizturētie tīšām izraisa ugunsgrēku Jūrmalas policijas izolatorā
5 stundas