Katrs cilvēks, katra dzīva būtne un fizisks objekts izstaro noteiktu enerģiju. Daudzi šo enerģiju sauc par “auru”, kurai ir dažādas krāsas: oranža, sarkana, zaļa, violeta un citas krāsas.

Daži cilvēku jūt un pat redz cilvēka auru, spēj to kontrolēt, lai ārstētu cilvēka veselību. Vienas krāsas aura bieži ir vienā laikā dzimušiem cilvēkiem – pēc zodiaka zīmes. Noskaidrojiet, kādas krāsas aura ir jums?

Auns: spilgti sarkana aura

Enerģiskais Auns nekā citādi nevar būt “krāsots” kā viens spilgti sarkans. Šādas krāsas aura simbolizē kaisli, seksualitāti, agresiju, cīņas garu un brīvību – tas viss arī raksturo Aunu. Auni zina, ko grib saņemt no šīs dzīves un neviens nevar stāties viņiem ceļā.

Vērsis: zaļa aura

Jūtīgais un mīlošais Vērsis izstaro zaļas krāsas auru. Šai zemes zīmei ir ciešs kontakts ar dabu. Zaļā krāsa tāpat norāda uz prasmi ārstēt un iedarboties uz citiem. Tā tāpat liecina par mērķtiecību un realitātes izjūtu pret dzīvi. Vērši ļoti ciena savu ģimeni un attiecības, un ir gatavi savu mīļoto cilvēku dēļ ir gatavi uz visu.

Dvīņi: dzeltena aura

Spilgtie un jautrie Dvīņi uz pasauli raugās optimistiski un burtiski izplata dzīvību it visur, kur parādās. Viņi sevi parāda ar dzeltenas auras palīdzību – visdzīvīgāko krāsu. Dvīņi cenšas neuztvert visu pārlieku nopietni, viņi ir rotaļīgi un prot sevī saglabāt mūžīgo bērnu. Dzeltena aura tāpat simbolizē pozitīvu attieksmi un entuziasmu. Dvīņi spēj radīt gaismu ar to vien, ka atrodas blakus.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Vēzis: rozā aura

Šī jūtīgā, emocionālā zodiaka zīme ir cieši saistīta ar sirdi, tāpēc auras krāsa ir rozā. Vēži neslēpj savas jūtas, viņi patiesi rūpējas par tiem, kas ienāk viņu dzīvē. Rozā krāsa liecina par romantiskām sajūtām, mīlestību, pieķeršanos, spēju just līdzi un maigumu.

Lauva: sārti – oranža aura

Lauva pār pasauli valda ar savu enerģiju, tāpēc viņiem piemīt tādas krāsas aura, kas norāda uz pārliecību un augstu statusu. Sārti – oranža aura liecina arī par spēku un spēju uzvarēt. Lauvas izstari šādas krāsas auru, jo demonstrē pasaulei savu spēku.

Jaunava: spilgti zila aura

Gudrās un sabiedriskās Jaunavas parāda sevi caur spilgti zilo – karalisko krāsu. Tā vienlaikus arī ir vismierīgākā aura no visām. Šī aura liecina par nopietnību, loģiku un racionālu pieeju dzīvei, kā arī par spēju tikt galā ar grūtībām.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Svari: zili – zaļa aura

Svari ir balanss un viņi palīdz to saglabāt visur, kur parādās. Šīs zodiaka zīmes aura ir zili – zaļā tonī. Svari cenšas nekad nezaudēt savaldību, prot saglabāt mieru, objektivitāti un diplomātiju jebkurā situācijā. Šī krāsa liecina par rūpēm par citiem cilvēkiem un spēju izprast citus.

Skorpions: indigo aura

Tajā laikā, kad dažas zodiaka zīmes neprot slēpt savas jūtas, Skorpioni ir pilnīga mīkla visiem apkārtējiem. Viņi dzīvo noslēgti un dalās ar savām pārdomām un dzīves notikumiem tikai ar vistuvākajām uzticības personām. Savu masku viņi ir gatavi novilkt tikai to priekšā, kam uzticās tāpat kā sev.
Tumšais un noslēpumainais Skorpions izstari indigo krāsas auru. Šī krāsa liecina par spēcīgām emocijām, intuīciju, gudrību un spēju ieraudzīt katrā viņa būtību.

Strēlnieks: spilgti oranža aura

Dzīvespriecīgi Strēlnieki no šīs dzīves paņem visu, ko tā piedāvā. Un dzīvo to uz “visu banku”. Viņu spilgti oranžā aura liecina par iznesību, radošumu, pārliecību un izsmalcinātu gaumi. Strēlnieki vēlas pamēģināt visu, vienmēr paplašina savas zināšanas un labprāt iepazīstas ar jauniem cilvēkiem. Viņu dzīve nekad nav garlaicīga.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Mežāzis: tumši sarkana aura

Atšķirībā no vairāk emocionālām zīmēm, Mežāzis vienmēr balstās uz faktiem. Mežāzis, kurš spēj visu būvēt uz izplānotām stratēģijām, izstaro tumši sarkanu auru. Šī krāsa liecina par iznesību un spēju palikt stipram par ļoti grūtos laikos. Mežāži jebkurā lietā būs vislabākie plānotāji un būs izskatījuši visus iespējamos “scenārijus”.
Tumši sarkana krāsa liecina par mērķtiecību un spēju izdzīvot.

Ūdensvīrs: spilgti zaļa aura

Ūdensvīrs ir visprogresīvākā zodiaka zīme. Unikāls, neparasts un nedaudz ekscentrisks – viņš ir spējīgs domāt nestandarti, atklājot aizvien jaunus ceļus grūtu problēmu risināšanā.
Viņš izstaru visdziedinošāko auru. Spilgti zaļa krāsa liecina par cilvēku, kas spēj injicēt izmaiņas apkārtējos. Šādi cilvēki vienmēr atrodas galvas tiesu augstāk par citiem.

Zivis: violeta aura

Intuitīvās un apburošās Zivis izsaka sevi ar violetu auru. Šī krāsa norāda uz ekscentriskām spējām un bagātīgu iztēli. Cilvēki ar šādu auru mīl sapņot un viņiem piemīt mākslinieciska domāšana. Viņi pasauli redz ne tādu, kāda tā ir, bet tādu, kāda tā varētu būt. Viņiem ir grūti pieņemt skarbo dzīves realitāti, un viņi izvēlas to padarīt labāku, cik vien ir viņu spēkos.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem