Kokteilis
Dzīvo

Kāda kaķu šķirne jums ir ideāli piemērota saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Pexels

Katrs cilvēks ir unikāls. Tieši to pašu var teikt par jebkuru dzīvnieku. It īpaši tādām personībām kā kaķi. Tāpēc cilvēka un kaķa savienībai vajadzētu būt ideālai. ‘

Noskaidrosim, kāda kaķa šķirne jums ir vispiemērotākā pēc jūsu zodiaka zīmes!

Aunam: Britu īsspalvainais kaķis

Cilvēki, kas dzimuši Auna zīmē, ir līderi. Viņi nekad pirmie neizrāda agresiju, bet noteikti mācēs sevi aizstāvēt. Šādiem cilvēkiem pēc rakstura ideāli atbilst Britu īsspalvainie kaķi.

Vērsim: Siāmas kaķis

Vērši ir neatkarīgas un spēcīgas personības, kas mēdz būt arī ļoti ietiepīgi. Viņi vienmēr turas pie saviem uzskatiem un vārdiem. Šie cilvēki drīzāk mirs, nekā nodos savus draugus vai tuviniekus. Uz viņiem pilnībā var paļauties. Viņiem pēc horoskopa vislabāk piestāv Siāmas kaķis.

Dvīņiem: Persijas kaķis

Dvīņi visu dzīvi dzenās pēc saviem sapņiem. Viņi ir ambiciozi, ļoti enerģiski un prot ideāli pielāgoties dažādās dzīves situācijām. Šie cilvēki prot iedvesmot arī citus. Persijas kaķis – ideāls kompanjons Dvīnim.

Vēzim: Regdols

Vēži ir ļoti noslēpumainas personības. Viņi vienlaicīgi var būt racionāli un sapņotāji, ledus un uguns. Viņu neparedzamība ir vislielākais viņu trumpis. Ideāls pāris sapņotājiem – Regdola šķirnes kaķi.

Lauvai: Meinkūns

Lauvas ir īsti kareivji, tajā pat laikā viņiem ir maiga dvēsele. Viņi var aizstāvēt savus tuviniekus jebkurā situācijā un būt pilnīgi nepieejami cilvēki, kas viņos neraisa simpātijas. Lauvas ir vieni no līdzcietīgākajiem cilvēkiem, kādus uz šīs zemes var satikt, taču viņi var saplosīt jūs, ja jūs viņus provocēsiet. Ideāls partneris Lauvai būs Meinkūna šķirnes kaķis.

Jaunavai: Bengālijas kaķis

Jaunavas ir īpaši cilvēki. Viņi vienmēr lepojās ar saviem darbiem. Viņi izvēlas cilvēkus pēc sajūtām – kas ir simpātiski un kas – nē. Šie ir cilvēki, kuriem ir karaliskas sirdis un drosmīgi žesti. Kā jau īstiem karaļiem – karalisks dzīvnieks: Bengālijas šķirnes kaķis.

Svariem: Sfinksi (Kanādas, Donas sfinkss)

Svari meklē balansu visu savu dzīvi. Viņi prot dzīvot mierīgi, taktiski, bet var būt arī pilnīgi neparedzami. Svari ir patiešām praktiski savā dzīves uztverē, bet viņu pragmatisks palīdz viņiem vienmēr atrasties labā “stāvoklī”. Svariem ideāli piemēroti ir kā Kanādas, tā Donas sfinksi.

Skorpionam: Abesīnijas kaķis

Skorpioni ir patiešām jaudīgi. Viņiem ir dzelzs griba, plaša sirds un patiesas jūtas. Viņi ir līdzīgi kareivjiem, kas var citēt dzeju par mīlu, bet pēc mirkļa ķerties pie ieroča un doties kaujā. Viņi vienmēr cīnās par to, kam tic. Visatbilstošākais kaķis ir Abesīnijas kaķis.

Strēlniekam: Krievu zilais kaķis

Strēlnieki tiecās pēc skaistuma un pilnības, bet uzmanība pret detaļām padara viņus par ļoti vērīgiem un īpašiem cilvēkiem. Viņi ir drosmīgi savās domās un lieliski savos lēmumos. Krievu zilais kaķis – ir ideāls Strēlnieku draugs.

Mežāzim: Burmas kaķis

Mežāžiem ir liela izpratne par citu cilvēku emocijām un viņi ļoti labi orientējas citos cilvēkos. Viņi pēc dabas ir mierīgi un labi prot “valdīt” pār savām jūtām. Šie ir cilvēki, kas var uzklausīt citu viedokli un mēģināt iedomāties sevi citu vietā. Mežāži ir ļoti uzticami. Tāpēc viņiem piemēroti ir tieši tādi paši kaķi – Burmas.

Ūdensvīram: Amerikas bobteils

Ūdensvīriem patīk runāt par tām lietām, kas viņiem ir tuvas, viņi to dara bez īpašām bailēm un uztraukuma. Viņi arīdzan vienmēr saka patiesību. Viņi drīzāk jūs sāpinās, nekā samelos. Vislabāk viņiem piestāv Amerikas bobteila šķirnes kaķis.

Zivīm: Īsspalvainais eksots

Zivis ir maigi cilvēki, kuru sirdis ir vienmēr pilnas mīlestības. Viņiem ir silta dvēsele, kas vēlas pasauli padarīt labāku. Viņi var izjust grūtības kāda cita dēļ, lai tikai otram būtu ērtāk un labāk. Maigajām zivīm visvairāk piemērots ir Īsspalvainais eksota kaķis.

LA.lv