Kokteilis
Dzīvo

Kāda ir jūsu vājā vieta, saskaņā ar jūsu zodiaka zīmi0

Foto: Unsplash

Katram no mums ir savas vājības un vājās vietas, par to nav jāizjūt kaunu – tas ir tas, kas padara mūs par dzīviem cilvēkiem, nevis robotiem. Vēl jo vairāk, vienmēr der atcerēties, ka pilnīgi visiem cilvēkiem ir sava vājā vieta, kas var dzīvē reizēm sagādāt neērtības.

Noskaidrosim, kāda vājā vieta jums ir saskaņā ar jūsu dzimšanas laiku un zodiaka zīmi?

Auns

Auna Ahilleja cīpsla ir neprasme atkopties un virzīties uz priekšu pēc attiecību beigām vai draudzības izjukšanas. Ikviens cilvēks kaut reizi dzīvē ir sāpināts, bet jūs to atceraties ļoti ilgi un reizēm jums šķiet, ka nekad netiksiet tam pāri. Atcerieties, tā ir jūsu dzīve un skatīšanās atpakaļ jums nekādi nepalīdzēs.

Vērsis

Jūsu vājā vieta ir pārmaiņas. Jūs vēlētos, lai lietas būtu pastāvīgas, ierastas un labi zināmas, tāpēc nekāda veida pārmaiņas jums prieku nesagādā. Jūs grūti pielāgojaties jauniem apstākļiem, it īpaši tādām izmaiņām, kas izjauc jūsu harmonisko vidi vai pašsajūtu.

Dvīņi

Jūsu vājā vieta ir jūtas. Jūs ļoti cenšaties slēpt savus trūkumus vai savas personības tumšo pusi. Jūs esat tik noskaņots uz nemitīgu līksmību un izklaidēm, ka bieži aizmirstat, ka jums ir arī sirds un jūtas. Pamēģiniet tās kādreiz dāvāt saviem tuviniekiem!

Foto: Pixabay

Vēzis

Jūsu Ahilleja cīpsla ir atteikums vai salauzta sirds. Jūs sūtat tik daudz mīlestības šajā pasaulē, ka burtiski izjūkat gabalos, ja kāds sabradā jūsu emocijas vai nodod jūs. Centieties vairāk domāt par sevi – ne visi cilvēki, kas ir jums blakus, ir pelnījuši jūsu sirsnību.

Lauva

Jūsu vājā vieta ir tikt nenovērtētam vai nepamanītam. Jūs esat ļoti patmīlīgs un apkārtējo uzmanība jums ir vajadzīga kā ēst. Jūs pat varat izjust depresiju, kad iepazīstaties ar kādu, kuram jūsu viedoklis nav interesants un viņš jūs neuzskata par līderi.

Jaunava

Jūsu vājā vieta ir kontroles trūkums. Jums patīk, ka jūsu pasaule ir labi organizēta un tikko jūs sastopaties ar ārējiem apstākļiem, kas jūsu pasauli satricina, jūs krītat izmisumā un nespējat ar šo situāciju tikt galā.

Foto: Pixabay

Svari

Jūsu vājā vieta ir jūsu empātija. Jūs jūtaties patiešām drausmīgi, kad kādam nodarāt emocionālas sāpes. Jūs tiecaties pēc harmonijas un laimes, tāpēc nevarat ciest, ja kāds šajā pasaulē cieš.

Skorpions

Jūsu vājā vieta ir neveiksmes un vilšanās. Jūs izrādāt milzīgu spiedienu uz sevi un apkārtējiem, lai sasniegtu veiksmi, jūs burtiski paliekat traks, kad realitāte neatbilst gaidītajam.

Strēlnieks

Jūsu vājā vieta ir justies “iesprostotam” no kāda cilvēka vai apstākļus puses. Jūs ļoti mīlat savu brīvību un neatkarību – patiesībā visvairāk par visu šajā pasaulē, tāpēc burtiski zaudējat veselo saprātu, ja kāds jūs vēlas turēt (vai vismaz par to padomā) “īsā pavadiņā”.

Foto: Unsplash

Mežāzis

Jūs dzīvojat ar domu, ka esat radīts kam “vairāk” un šis vairāk visbiežāk ir cieši saistīts ar karjeru un finansiālo veiksmi. Ja jums kaut kas neizdodas, kā plānojat, jūs sākat šaubīties savos talantos un spējās.

Ūdensvīrs

Jūsu Ahilleja cīpsla ir jūsu tuvinieki un mīļotie cilvēki. Jūsu vislielākās bailes ir negaidīti zaudēt kādu, kas jums ir dārgs un daudz nozīmē.

Zivis

Jūsu vājība ir kritika un nosodījums. Īpaši tas attiecas uz jūsu oriģinālajām un radošajām idejām. Kad kāds atsaka kādam jūsu darbam vai iecerei, jūs jūtaties iznīcināts.

Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rutulis atklāj, kurš dziedātājs Latvijā var atļauties Maestro Raimondu Paulu uzrunāt uz “tu”
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: “plus – size” supermodele Ešlija Grema atklāj, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Pensionāru federācijas vadītāji nejūtas vainīgi. Ar slēgto banku bija sadarbības līgums
7 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kā kredītu piedāvātāji dabū mani rokā?
9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Glābēji sīkāk par traģēdiju: ugunsgrēkā bojā gājusi 8 gadus veca meitene
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijā treniņa laikā mirusi perspektīva vieglatlēte
5 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Pirms 30 gadiem tika pavērts dzelzs aizkars
6 stundas