Kokteilis
Mīli

Kad vīrietis izrunā šīs 3 frāzes, viņš gatavojas pārtraukt attiecības0

Foto: Unsplash

Bieži vien, kad vīrietis apdomā iespēju pārtraukt attiecības ar sievieti, viņš to cenšās slēpt, vismaz kamēr pats nav drošs, vai tas notiks. Līdz pēdējam brīdim viņš var ik pa laiakm izrunāt dažādas frāzes, kas norāda uz to, ka viņš par šādu iespēju tomēr prāto.

1. “Bet agrāk tu biji…”

Šāds teikums norāda uz to, ka sirdī viņš ilgojas pēc jūsu attiecību sākumā vai kāda laika perioda, kas ir jau pagājis. Viņš ir kā salīdzina to, kādas attiecības jums ir tagad un kādas tās bijušas agrāk. Un, visdrīzāk, tas nav tāpēc, ka viņš šobrīd attiecībās ir apmierināts. Kaut kas viņam nepatīk, tāpēc viņš apsver arī iespēju jūsu attiecības pārtraukt.

2. “Nesteigsimies notikumiem pa priekšu”

Veselīgās attiecībās ir gluži normāli plānot nākotni, tajā skaitā arī tādu, kas ir tālu priekšā. Te var būt runa gan par kopīgi pavadītu atvaļinājumu pēc gada vai kādu lielāku pirkumu pēc kāda laika. Apspriežot un plānojot, vīrietis un sieviete būvē kopīgu nākotni. Ja viņš jums šādā plānošanā atsaka vai kategoriski nepiedalās, visdrīzāk, ka viņš jūs neredz šajā laikā vairs kopā.

3. “Atpūtīsimies viens no otra?”

Līdzīgu frāzi, godīgi sakot, ir ļoti dīvaini dzirdēt normālās attiecībās. Atpūsties vajadzētu, kā likums, no tā, kas nogurdina. Bet, ja attiecības nogurdina, par kādu pauzi vai atpūtu var būt runa? Tādā veidā tikai palēlinot neizbēgamo šķiršanos? Protams, iespējams, ka ir arī kādi izņēmumi, kad pāris pēc šķiršanās “uz laiku” saprot savas stiprās jūtas un atsāk attiecības jau pavisam citā līmenī.
Taču visbiežāk pauze attiecībās ir kā maigāks veids tās izbeigt. Vīrietis, visticamāk, uzskata, ka tādā veidā jums izšķirties būs vieglāk. Kaut arī patiesībā tā nav. Pauze attiecībās sievietei var radīt viltus cerības. Nevajadzētu lolot ilūzijas pēc šādām vīrieša izteiktām frāzēm.

Ja jūs esat izdzirdējusi no sava mīļotā vīrieša šīs frāzes, nevajadzētu krist panikā un baidīties, ka vīrietis jūs tūdaļ pametīs. Taču, ja viņš šādi runā periodiski un laiku pa laikam, tad viņš patiešām domā par attiecību pārtraukšanu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: uzzini, ko šogad pieredzēsim “Krastu mača” 24 stundās
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lūk, kā populāri cilvēki Latvijā sagaidīja jauno latviešu filmu “Tur”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Karaliene Elizabete II atklājusi, kas viņu visvairāk tracina citos cilvēkos
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ĢK
Ģirts Kasparāns
Pasaulē
Kašpirovska opijs tautai
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Svētdien gaisa temperatūra Latvijā sasniegs +27 grādus
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Vairāku augstskolu un institūtu vadītāji aicina premjeru atbalstīt Muižnieka apstiprināšanu rektora amatā
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Banka “Citadele” novērojusi ļoti lielu jauno klientu pieplūdumu
7 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Negribējām filmēt latviešu “Zvaigžņu karus”.” Saruna ar režisoru Uldi Cipstu
9 stundas