Megana Mārklas apģērbs princeses Eiženijas un Džeka Brūksbenka kāzās izraisīja acīmredzamas tenkas par to, ka viņa tik tiešām ir stāvoklī.

Foto: RS/SCANPIX

Megana un princis Harijs ierodoties Svētā Džordža kapelā, šodien bija manāmi klusāki un izvairījās no sabiedrības acīm. Turklāt vērts apskatīt to, kas viņai bija mugurā. Viņa bija tērpusies tumši zilā zīmola Givenchy kleitā, kuru šuvis tas pats dizaineris, kas viņas kāzu kleitu. Šokējoši un pārsteidzoši – Meganai mugurā bija arī tumši zils, garš mētelis. Vai tiešām Saseksas hercogiene maskēja grūtnieces vēderu zem mēteļa?

Foto: RS/Scanpix

Protams, ir oktobris un kāzu diena bija ļoti vējaina, taču klīst baumas par to, ka Megana tiešām slēpj savu grūtnieces vēderu no sabiedrības acīm.


Jāpiemin arī fakts, ka kāzu laika princis Harijs no sievas neatkāpās ne mirkli. Viņš visu laiku bija sievas tuvumā, turot viņas roku un, nepārtraukti smaidīdams, veltīja sievai siltus skatienus.

Foto: AFP/SCANPIX

Karaļnams arī paudis informāciju, ka šīs nedēļas nogalē princis Harijs svinēs savu 34 dzimšanas dienu, kas noteikti neizslēdz faktu par vēlmi veidot ģimenes pieaugumu. Tāpēc varat būt droši, ka karaliskais mazulis gaidāms 2019. gadā.

Arī princeses Diānas biogrāfs atklājis, ka pāris plānojot ģimenes pieaugumu.

Neilgi pēc kāzām 19. maijā princis Harijs teica: “Megana tiešām nepildīs pilnas slodzes karaliskos pienākums vismaz līdz 40 gadu vecumam, par to esmu pārliecināts.” Kas ir tiešs mājiens, ka pāris plāno veidot kuplu ģimeni.

Foto: RS/SCANPIX

Iespējams tās ir tikai baumas. Viņa ir precējusies ar princi Hariju vien piecus mēnešus, viņa gatavojas dodies oficiālajā ārzemju ceļojumu tūrē kā karaliskās ģimenes loceklis, turklāt viņai noteikti ir svarīgākas lietas par ko uztraukties, kā cilvēku tenkām par to, ka viņa gaida bērnu.

Foto: RS/SCANPIX

Šī nav pirmā reize, kad sākušās spekulācijas par to, ka viņa ir stāvoklī pateicoties apģērbam, kas bijis viņai mugurā. Pagājušajā mēnesī, ierodoties labdarības pasākumā “100 dienas mieram”, viņa bija tērpusies zīmola Jason Wu tumši zilā kleitā bez piedurknēm. Šī kleita radīja priekšstatu, ka Meganai jau ir redzams grūtnieces vēders. Tas veicināja baumu izplatīšanos sabiedrībā.

Karaļnama preses sekretārs informē, ka pāris vēl nav sākuši domāt par ģimenes pieaugumu gaidāmā ceļojuma uz Austrāliju, Jaunzēlandi, Fidžī un Tongu dēļ. Plānotais brauciens ilgs 16 dienas, turklāt tās ir valstis, kurās bijuši Zika vīrusa uzliesmojumi un šis brauciens grūtniecei būtu kaitīgs.