Uncategorized

Kad nepieciešams uzlabot finansiālo stāvokli0

Publucitātes foto

Mūsdienu laikmetā, kad visa veida tehnoloģijas mainās pārsteidzošos tempos, nākotne izskatās arvien daudzsološāka. Jau esam pieredzējuši automašīnas, kuras pašas sevi vada, un arī pārējās elektroniskās ierīces drīzumā sarunāsies savā starpā bez cilvēka līdzdalības, ar domu palīdzēt mums labāk pārvaldīt mūsu dzīvi. Kaut arī skats nākotnē var izskatīties daudz grandiozāks nekā jebkas cits, ko jebkad ir piedzīvojusi cilvēce, mēs joprojām esam tālu no tāda dzīvesveida, kurā valdītu pilnīgs komforts, sajūtu vieglums un pārliecība par paredzamu nākotni. Lielākoties tāpēc, ka nauda joprojām ir nozīmīga mūsu realitātes sastāvdaļa. Un tas nozīmē, ka mēs joprojām pastāvīgi būsim cīņā par labāku dzīves līmeni un labklājību, ja vien mums neizdosies pietiekami nopelnīt un gudri pārvaldīt savu naudu.

Brīžos, kad nepieciešams uzlabot finansiālo stāvokli un izkļūt no finansiāli sliktas vietas, ir vairākas lietas, ko jūs varat darīt labāk, lai pārvaldīt savu naudu un apgūtu paradumus, kas nodrošinātu jums plaukstošu nākotni.

Kad apstākļi diktē, ka jums ir nepieciešams ātri tikt pie naudas un ātrais kredīts 500 eiro apmērā jeb pikalaina 500 būtu viena no jūsu opcijām, lai segtu kādus negaidītus izdevumus, piemēram, automašīnas remontu vai medicīnas pakalpojumu rēķinu, jums ir vairākas iespējas, ka atkal tikt uz viļņa:

  • Piesakieties ātrajam aizdevumam

Lai gan jums varētu rasties vēlme iztērēt visu kredītkartes atlikumu, gudrāka iespēja ir meklēt ātro naudas aizdevumu alternatīvas. Ne-banku aizdevējs var piešķirt jums personīgu aizdevumu līdz pat 5000 eiro, ko varēsiet vēlāk atmaksāt pa daļām. Viss, kas jums nepieciešams ir aktīvs norēķinu konts un pārbaudāms ienākumu avots. Īsāk sakot, atbilstības prasības ir minimālas, lai jūs ātri saņemtu naudu šādā veidā, un papildus jūs varēsiet arī vienoties par jums elastīgu atmaksas grafiku.

  • Aizņem naudu no ģimenes locekļiem vai draugiem

Aizņemties naudu no cilvēkiem, kuri jūs labi pazīst, varētu būt neērti. Tomēr, ja esat nonākuši finansiāli riskantā situācijā, jums būs jāatsakās no lepnuma sajūtas. Ja nevēlaties uzņemties ātrā kredīta saistības, tad jūsu tuvākie varētu būt labākais palīdzības avots. Ja jums ir tuvas attiecības ar vecākiem, viņi var būt pat ļoti priecīgi sniegt jums nepieciešamo palīdzību, lai maksimāli ātri novērstu jūsu problēmas. Neatkarīgi no tā, vai aizņemties no ģimenes vai draugiem ir neērti vai viegli, vissvarīgākā lieta, ko jums nepieciešams apsolīt un īstenot ir tas, ka atmaksāsiet šādu aizdevumu pēc iespējas ātrāk. Tas stiprinās uzticēšanos jūsu starpā un arī nodrošinās harmoniskas attiecības nākotnē. Protams, radinieki kā palīgi nederēs tajās situācijās, kad jums būtu vajadzīgs aizdevums 50000 eiro apmērā bez ķīlas, kas somiski tiek saukts par 50000 lainaa ilman vakuuksia, jo reti kuram ir brīvi pieejami līdzekļi šādā apjomā. Bet mazākām summām ir vērts vērsties pēc palīdzības pie vistuvākajiem.

  • Pārdodiet sev piederošās lietas, kuras jums patiesībā nemaz nav vajadzīgas

Domāju, ka jūs ar pārliecību varētu apgalvot, ka jūsu mājā var atrast lietas, ko jūs varētu pārdot, kad pienākuši grūti laiki, vai ne? Līdzekļi, ko iegūsiet no jums nevajadzīgo lietu pārdošanas, noderēs jums, neatkarīgi no tā, vai tie būs 15 vai 55 eiro lieli. Jo vairāk šādus priekšmetus spēsiet atrast savā dzīvesvietā, jo lielāka iespējamība, ka iztiksiet bez papildus nepieciešamības pēc naudas aizdevuma vai esošo aktīvu ieķīlāšanas. Padomājiet – vai jūsu ģimenei ir divas automašīnas? Vai jūs varētu iztikt ar vienu un pārejas periodā izlīdzēties ar sabiedrisko transportu? Izdevumu pozīciju samazināšana nāks par labu pat vismazākajos apmēros.

LA.lv
LE
LETA
Uncategorized
Stalone noliedz apsūdzības seksuālā uzbrukumā kā “smieklīgas”
17. novembris, 2017
LE
LETA
Uncategorized
Berluskoni nebūs jāuztur bijušā sieva, škiroties no 1,4 miljoniem eiro mēnesī
16. novembris, 2017
ZB
Zigmunds Bekmanis
Uncategorized
Ar vieglumu dziļumā ieslīdēt. Saruna ar Zani Daudziņu 1
16. novembris, 2017

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
“Rimi” veikalos arī varēs bērt riekstiņus savos trauciņos. Saruna ar “Rimi Latvia” vadītāju Valdi Turlo
Intervija 1 stunda
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
TIEŠRAIDE: Ministrs Pūce tiekas ar Kārsavas iedzīvotājiem
Tiešraide 52 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “BMW” markas auto iekļūst smagā avārijā
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča stāsta, kāpēc atņemti 12 miljoni eiro bezdarbnieku pabalstiem
3 stundas