Kokteilis
Mīli

Kā vīrieša izturēšanos attiecībās nosaka viņa asinsgrupa0

Foto: Unsplash

Pirmais, ko tu vēlēsies izdarīt pēc šī raksta izlasīšanas – aiziet pajautāt mīļotajam vīrietim, kāda ir viņa asinsgrupa! Lasi, kā tas ietekmē viņa attieksmi pret tevi!

Pirmā asinsgrupa – iekarotāji

Foto: Shutterstock

Lai uzzinātu vairāk par vīrieša temperamentu, der uzzināt, kāda ir viņa asinsgrupa. Kā uzskata speciālisti, asinsgrupa nosaka ne tikai cilvēka raksturu, bet arī izturēšanos attiecībās.

Pirmās asinsgrupas īpašniekiem raksturīgas līdera dotības, mērķtiecība un pašpārliecinātība. Pēc būtības viņi ir iekarotāji, kuri nepacieš kritiku vai konkurenci, reizēm mēdz būt pārāk pašpārliecināti.

Šie vīrieši alkst izbaudīt spilgtas emocijas, tāpēc sievietēm jāspēj pastāvīgi pārsteigt pirmās asinsgrupas īpašniekus, lai saglabātu viņu interesi. Sievietei ir jābūt pārliecinātai, ka viņa spēs atbalstīt šādu vīrieti visās iesāktajās lietās, būs pietiekami gudra un taktiska, lai izvairītos no nepatīkamiem konfliktiem un spētu attiecībās parādīt, ka viņš ir vissvarīgākais.

Otrā asinsgrupa – priekšzīmīgi vīri

Foto – Shutterstock

Otrās asinsgrupas pārstāvji ir pacietīgi un neizlēmīgi, viņi rīkojas pēc principa “septiņas reizes nomēri, vienu nogriez”.

Viņi netic mīlestībai no pirmā acu skatiena, kā arī nav īpaši romantiski, bet šādi vīrieši liek sievietēm justies pasargātām.

Otrās asinsgrupas īpašnieki ir priekšzīmīgi vīri un tēvi, kuriem svarīgākais ir ģimenes labklājība. Viņu izredzētajām sievietēm jābūt lojālām un uzticamām.

Trešā asinsgrupa – diplomāti

Foto no arhīva

Vīrieši šajā kategorijā ir diplomātiski, vienmēr gatavi panākt kompromisu. Viņi nekādā gadījumā nav māņticīgi, šādi vīrieši vienmēr ir atvērti jaunām iespējām un piedzīvojumiem.

Trešās asinsgrupas īpašniekiem patīk pētīt pasauli un mācīties no savām un citu kļūdām. Viņiem ļoti būtisks ir kontakts ar savu partneri, tam vīrieši var ziedot visu savu laiku. Šīs asinsgrupas pārstāvju prioritātes ir labas manieres, laba gaume un inteliģence.

Ceturtā asinsgrupa – noslēpumainie

Foto – Shutterstock

Retās ceturtās asinsgrupas īpašnieki ir noslēpumaini un neprognozējami. Apkārtējos cilvēkus piesaista viņu noslēpumainā aura un spēja saprast citus no pusvārda.

No pirmā acu uzmetiena viņi ir neuzkrītoši, savu potenciālu tie atklāj palēnām. Tādus vīriešus piesaista oriģinālas un gudras sievietes.

LA.lv