Kokteilis
Stilo

Kā vienmēr būt izsmalcinātai: 5 stila un skaistumkopšanas Viktorijas Bekhemas padomi0

Foto: Buzzfoto

Viktorijas Bekhemas vārds komentārus neprasa – viņa zina visu par skaistumkopšanas un modes industriju un ir gatava dalīties savos padomos, noslēpumos un trikos.

Lūk, 5 padomi no Viktorijas, lai jūs vienmēr justos kā karaliene!

1. Iecienītākais universālais krēms

Viktorija vairākās intervijās ir atklājusi, ka viņas visiecienītākais sejas krēms ir Elizabeth Arden 8 Hour produkts, ko viņa lieto gan uz lūpām, gan ceļgaliem, gan elkoņiem, bet garu stundu lidojumu laikā – biezā kārtā arī uz sejas.

2. Skropstu atliekšana

Viņa nekad neiziet cilvēkos bez skropstu “atliekšanu”. Mūsu omītes šo triku veica itin bieži, mūsdienās to dara retāk un tomēr – varbūt ir vērts? Viktorija sociālajos tīklos atklājusi, ka šim nolūkam izmanto skropstu atliekšanas iekārtu no “Shu Uemura”.

Good night!!! 😘

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

3. Nepārspīlē ar smaržām

Viktorija nekad neiesmidzina matos parfīmu. Viņa uzskata, ka pārāk aktīva aromāta lietošana ir slikts ieradums, turklāt matiem tas kaitē. It īpaši – krāsotiem.

The chaos of glam! Kisses @earlsimms2 @valeriaferreiramakeup X #jetlag

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

4. Mitrinošs ķermeņa krēms

Ķermenim viņa izvēlas mitrinošo krēmu no “Weleda”, ko viņa lieto pēc dušas. “Tas ir lēts krēms, taču ar savu uzdevumu galā tiek patiešām lieliski,” – saka Viktorija.

5. Saulei – nē!

Un vēl kāds svarīgs triks no Bekhemas kundzes: viņa jau vairākus gadus nesauļojās – ne saulē, ne solārijā. Pirmkārt, tas ir kaitīgi ādai, kā arī – vairs nemaz nav modē. Lai iegūtu veselīgu ādas toni, viņa lieto dažādus paštonējošos ķermeņa krēmus un losjonus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv