Kokteilis
Stilo

Kā valkāt apģērbus ultramodernajā burgundija krāsā? Stilista padomi0

Kam piestāv burgundija tonis? Principā tos var valkāt ikviena sieviete un meitene, ņemot vērā dažas vispārējas rekomendācijas. Pat ja tev šķiet, ka šī krāsa nepiestāv tavam krāsu tipam, var taču izvēlēties kādu aksesuāru, piemēram, somiņu vai apavus.

Burgundijs ir moderna, interesanta, uzmanību piesaistoša krāsa. Tomēr tā ir arī diezgan prasīga, tāpēc skaistu komplektu veidošanai der uzzināt par to kaut ko vairāk. Nepareiza dažādu toņu apvienošana var radīt īstu modes katastrofu. Noskaidrosim, ar kādām krāsām saskan vīna toņi un kā pareizi saskaņot komplektus!

Sarkanās un tumši sarkanās krāsas toņu ir tik daudz, ka ne visi uzreiz saprot, kas tieši domāts ar jēdzienu “burgundijs”. Tā ir vīna krāsa, dziļa sarkanās krāsas nianse. Grenzā bordo vīna krāsa vislabāk piestāv kvalitatīviem materiāliem. Āda, samts, tvīds, dabīga vilna, zamšs – tie ir materiāli, kas vislabāk izcels burgundija toņa izsmalcinātību.

Ja tev ir tumsnēja sejas krāsa, burgundiju vari valkāt ar leoparda raksta un zelta krāsas aksesuāriem. Tēls veidojas ļoti efektīgs, noslēpumains un grezns. Tāds iederas svinīgos pasākumos, bet pieļaujams arī neformālā atmosfērā.

Sievietēm ar bālu sejas krāsu vīnsarkanus apģērbus ieteicams kombinēt ar pelēku, klasisku baltu un melnu krāsu, kā arī bēškrāsas toņiem.

Arī vecums nav nekāds šķērslis burgundija toņu valkāšanai. Jaunas meitenes šādos tērpos izskatās pieaugušākas un nopietnākas, kas dažās situācijās nāk par labu, bet nobriedušas dāmas tādējādi var veidot “dārgu” un greznu tēlu.

Burgundijs apvienojumā ar citām krāsām
Lai vīna krāsa pilnībā “atvērtos” un radītu vajadzīgo efektu, svarīgi izraudzīties pareizus krāsu salikumus. Ar kādām krāsām kopā burgundijs izskatās vislabāk?

Melns. Ja baidies neuzminēt pareizo kombināciju, izvēlies klasisko melno krāsu. Tāds apvienojums izskatās diezgan stingri, tomēr nezaudē sievišķīgu burvību. Vari izvēlēties topu piesātinātā burgundija tonī, bet bikses vai svārkus — melnas. Šāds tēls derēs gan darbam, gan pastaigām.

Balts. Vēl viens klasisks krāsu salikums, tāpēc nebaidies to izmantot. Tēls, kurā izmantota baltā krāsa, izskatās svinīgs un spilgts. Iespējama variācija: balta blūze un burgundija toņa svārki, var pievienot arī melno krāsu. Piemēram, vīna krāsas bikses vai svārki un melnbalti svītrots džemperis.

Zilā, arī džinsa krāsa. Lielisks variants ikdienas tēlam – apvienot džinsus un vīna krāsas topu, žaketi vai mēteli. Vai vienkārši atdzīvināt tēlu ar vīna krāsas aksesuāriem.

Bēškrāsa. Variantu ir daudz – uzvelc bēškrāsas blūzi un burgundija toņa svārkus, vai otrādi, tēls būs svaigs un interesants.

Olīvkrāsa. Tu vari izvēlēties vīna krāsas kleitu un papildināt to ar olīvu toņa mēteli. Tēls, kurā apvienots burgundija krāsa un zaļganie toņi, ir elegants un izsmalcināts.

Pelēks. Mierīga tēla radīšanai izmanto komplektos arī pelēko krāsu.

Saistītie raksti

Burgundijs. Iespējams veidot apģērba ansambli arī pilnīgi šajā toņu gammā. Piemēram, lieliski izskatās burgundija krāsas kleitas, īpaši svinīgos gadījumos. Šādā gadījumā arī manikīrs un lūpukrāsa var būt kleitas tonī. Vai arī lietišķam variantam izvēlies bikšu kostīmu piesātinātā burgundija krāsā. Tiesa gan, šai gadījumā aksesuārus un topu labāk izvēlēties kādā neitrālā tonī.

Zelta likums vīna krāsas komplektu veidošanai: nepārslogo tos ar spilgtiem elementiem. Pietiekams akcents jau ir pati burgundija krāsa, visas pārējās detaļas lai ir mierīgas un atturīgas.

Burgundija krāsa spēj atdzīvināt jebkuru tēlu un iederas visdažādākajās situācijās!

LA.lv