Kokteilis
Dzīvo

Kā uzvedas zodiaka zīmju pārstāvji, kad viņiem ir slikts garastāvoklis0

Foto: Unsplash

Katrs no mums emocijas pauž dažādi. Viens no mums reaģē saasināti, bet kāds cits ārēji neizpauž nekādas emocijas un neviens pat nevar uzminēt, kā šis cilvēks jūtas. Kā saprast, ko darīt, ja tavs draugs, bērns, mīļotais cilvēks ir sliktā garastāvoklī? Kā uz to reaģēt?

Lūk, kā uzvedas visu 12 zodiaka zīmju pārstāvji brīžos, kad cīnās ar sliktu garastāvokli:

Auns

Ja Auns no rīta ir pamodies un izkāpis no gultas ar kreiso kāju, viņš, visdrīzāk, uz jums kliegs. Taču nevajadzētu viņam atbildēt ar to pašu. Sarunājieties ar viņu mierīgi. Un viņš sapratīs, ka viņam nebija taisnība.

Vērsis

Viņi savas emocijas cenšas izdzīvot vienatnē, tāpēc nesteidzieties viņus izprašņāt, ja viņi ir aizdomīgi klusi.

Dvīņi

Foto: Pexels

Šiem cilvēkiem ir jādzird atbalsts. Ja Dvīņi dusmojas, ļaujiet viņiem “atdzist”, bet pēc tam izsakiet, piemēram, kādu jauku komplimentu.

Vēzis

Ļaujiet Vēzim izdzīvot emocijas līdz pēdējai pilītei. Lai viņš dusmojas, draud, pukojas, lai dara visu, ko tobrīd dara. Ja jūs viņu neliksiet mierā, šīs dusmas vēl tikai pieaugs.

Lauva

Ja Lauvai nav laba noskaņojuma, šie cilvēki noteikti centīsies pievērst sev citu uzmanību. Turklāt viņi to var darīt pa īstam uzkrītoši, piemēram, ierakstīt Facebook kādu draudīgu ierakstu.

Jaunava

Foto: Unsplash

Šiem cilvēkiem ir jāļauj attapties, un tikai pēc tam var viņus atbalstīt. Lieciet uz kādu brīdi viņus mierā.

Svari

Svari reti izrāda to, ka viņiem ir slikts garastāvoklis. Tāpēc jautājiet viņiem bieži, kā viņiem klājas.

Skorpions

Skorpioni kļūst vienkārši traki, kad kaut kas ir sabojājis viņu noskaņojumu. Viņiem ir grūti kontrolēt savas emocijas. Šādos brīžos turieties drošā attālumā un centieties netrāpīties viņam pa ceļam.

Strēlnieks

Ilustratīvs attēls
Foto: Unsplash

Strēlnieki var kļūt nomākti un bēdīgi, un iekrist dziļi, dziļi paši savā apziņā. Centieties viņus uzjautrināt!

Mežāzis

Ja Mežāzim ir slikts noskaņojums, tad viņš dzīvo pilnīgā pesimismā un apkārt redz tikai slikto. Esiet tiešs un atklājiet viņam, ka patiesībā pasaule ir brīnišķīga.

Ūdensvīrs

Sava rakstura dēļ Ūdensvīrus ir ļoti viegli iespaidot. Ja viņi ir sliktā noskaņojumā, tad var kaitēt ne vien citiem, bet arī paši sev. Lieciet viņus uz brīdi mierā. Pēc tam viss nostāsies savās vietās.

Zivis

Foto: Pixabay

Šie cilvēki ir ļoti nervozi un bieži pakļauti dažādām garastāvokļa svārstībām. Varat mēģināt viņu uzmanību pievērst pozitīvajam. Pasakiet, ka jūs varat palīdzēt. Iespējams, tas nostrādās!

LA.lv