Kokteilis
Dzīvo

Ka tik kādam iedzelt! Visriebīgāko raksturu īpašnieki: TOP 3 zodiaka zīmes0

Foto: Unsplash

Kas ir riebīgs cilvēks? Tas ir tāds, kurš rīkojas tā, lai apkārtējiem ar savu rīcību vai lēmumiem sagādātu diskomfortu, neērtības sajūtu un aizkaitinājumu. Jebkurā gadījumā šie cilvēki arī nekad necenšas izpatikt kādam. Un ar to visu – savā ikdienas dzīvē viņi paši jūtas lieliski! Astrologi apgalvo, ka dažas zodiaka zīmes ir vairāk tendētas uz tādu uzvedību un rīcību.

Pārbaudīsim?

1. Zivis

Zivis redz visus cilvēku trūkumus kilometru attālumā. Tieši Zivis ir tie cilvēki, kas, piemēram, sociālajos tīklos raksta šādus komentārus “Tev ir tādas lūpas it kā tev būtu iekodusi bite” vai arī “Tāda sieviete blakus tik glītam vīrietim? Ko viņš viņā ir atradis…”. Šādā veidā šie cilvēki cenšas “iepriecināt” paši sevi, šie komentāri, nicīgās piezīmes un reizēm tāda uzvedība nav domāta citiem, bet viņiem pašiem. Turklāt Zivis patiešām bieži cieš no pazeminātas pašvērtības. Taču, protams, mēdz būt arī izņēmumi.

2. Skorpions

Skorpioni ir ne tikai riebīgi, bet viņiem patīk arī baumas. Lai tavu dzīvi padarītu sliktāku, viņi ar lielu prieku var arī sacerēt par tevi neesošas baumas un izdomāt tev “jaunu dzīvi”. Nu nevar viņi dzīvot, kad visiem citiem viss ir ideāli! Turklāt kas ir apbrīnojami – viņi vienmēr iegūst informāciju par sev interesējošām lietām, ko vēlāk, protams, izmanto, kā vien paši uzskata par vajadzību.

3. Auns

Viņiem patīk skandāli! Viņi rīkojas spontāni un var “uzsprāgt” pat par niekiem. Turklāt šādu uzvedību viņi demonstrē visbiežāk saskarsmē ar saviem tuviniekiem – ģimeni un draugiem. Labā ziņa ir tā, ka atšķirībā no pirmajām divām zodiaka zīmēm, ar Aunu riebeklībām var veiksmīgi cīnīties – lai to izdarītu, veikli nepieciešams “pārslēgt” sarunu uz citu tēmu.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: pašmāju slavenības un viņu bērni iepazīstas ar dzīvesstila zīmolu jaunumiem
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lūk, kāda fotogrāfija uzvarēja “Huawei inFocus Awards” konkursā, kurā piedalījās arī fotogrāfijas no Latvijas
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: emocionālākais brīdis pirmajā “X Faktorā” – Karlīna skatuvi pamet ar asarām
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldības pieprasa ministra Pūces demisiju
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
37 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Siguldas novadā atceļ visus masu pasākumus bērniem
44 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Igaunijas pilsētā Narvā notikusi apšaude; ir ievainotais
3 stundas
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
2 stundas