Kokteilis
Stilo

Kā tērpties Jaungada naktī, lai godam sagaidītu Suņa gadu?4

Foto – Fotolia

Jaungada naktī ne tikai skaisti un pareizi jāuzklāj galds, jāsagādā dāvaniņas un jāapsveic draugi un tuvinieki, bet arī veiksmīgi jāizvēlas apģērbs, lai iepatiktos nākamā gada aizgādnim – Dzeltenajam Zemes Sunim.

Ezoteriķi sniedz padomus, kā izveidot pareizu tēlu un nesadusmot Suni ar savu ārieni!
Pirmais un galvenais, par ko jādomā – apģērba un aksesuāru krāsa. Jauno gadu vari sagaidīt kleitā, biksēs vai pat kostīmā, bet ar krāsu gan kļūdīties nedrīkst.

Lai gan gada aizbildnis it kā pats saka priekšā vēlamo krāsu, tas nenozīmē, ka visiem jābūt tērptiem vienādos dzeltenos vai dzeltenīgos apģērbos. Šie svētki ir spilgti un jautri, tāpēc daudzveidība Suni tikai iepriecinās.

Jaungada naktī spīdīgas drīkst būt ne tikai bumbas eglē, bet arī tavs apģērbs. Ja svētkos gribi izcelties un izskatīties spilgtāk par visiem, izvēlies zeltainas krāsas. Zelts rada svētku noskaņojumu un spožums noteikti piesaistīs arī pretējā dzimuma uzmanību.

Neskatoties uz to, ka 2018. gada aizbildnis ir Dzeltenais Zemes Suns, vēlamās ir ne tikai dzeltenā un brūnā zemes krāsa. Visiem zināms, ka suņiem patīk atrasties svaigā gaisā. Tāpēc tērpu vari izvēlēties jebkurā dabā sastopamā tonī: zilā, zaļā, haki vai smilšu krāsā.

Arī vīrieši uzmanīgi izturas pret apģērba izvēli, īpaši Jaungada naktī vai citos lielos svētkos.

Ja tev nepatīk zemes toņi, neuztraucies, jo Sunim gluži labi tīk arī melni vai pelēki uzvalki.

Tomēr, izvēloties konservatīvu uzvalku, der uzvilkt košu kreklu vai aksesuārus – arī pats jutīsies tikai priecīgāk.

Aksesuāru izvēle var būt bagātīga – pūkainais un siltais Suns ciena, piemēram, kažokādas, kas piešķir tēlam eleganci un izsmalcinātību.

Ja izvēlies bižutēriju, tā var būt tikpat koša kā apģērbs. Kad tad, ja ne Jaunajā gadā?!

Tā kā Sunim tuva ir zelta krāsa, arī zelta rotaslietas būs ļoti piemērotas. Tomēr aksesuāriem un rotaslietām jāizceļas, nevis jāsaplūst ar koptēlu. Tāpēc, ja tērps ir zeltains, aksesuārus kontrastam izvēlies citā krāsā.

LA.lv