Kokteilis
Dzīvo

Kā sudrabs ietekmē cilvēku: metāla labās un sliktās īpašības0

Foto: Pixabay

Katram dārgmetālam piemīt unikāla enerģētika. Ja tā spēku izmanto pareizi, iespējams gūt lieliskus panākumus tajās jomās, pār kurām tas valda.

Sudrabs ir bijis populārs jau gadsimtiem ilgi. No tā ir darināti ieroči un bruņas, mājas saimniecības priekšmeti, amuleti un talismani. Tas ir unikāls ne tikai ar savu skaistumu, bet arī enerģētiskajām īpašībām. Sudrabs daudziem cilvēkiem palīdz kļūt veiksmīgākiem, bet tā iedarbību pastiprināt palīdzēs ikdienas laimes un veiksmes rituāli.

Sudraba labās īpašības

Foto: Pixabay

Šis dārgmetāls no senseniem laikiem tiek uzskatīts par aizsargājošu. Jau senatnē cilvēki atklāja, ka tā īpašības ir mērķētas uz cilvēka veselības nostiprināšanu. Un tā patiesi ir – tā enerģija ir radoša un racionalizēta. Sudrabu izmanto visās jomās, sākot no medicīnas un militārās nozares un beidzot ar ezotēriku.
Sudrabs pasargā cilvēkus no noskauduma un nolādējuma. Kā aizsargājošu talismanu sudrabu nēsā kakla ķēdītes veidā vai kā kulonu ar asiem stūriem. Ezotēriķu aprindās šo metālu ciena par tā īpašību attīrīt prātu. Prāta skaidrība ir tas, kas ir vajadzīgs uzmanīgiem un atbildīgiem cilvēkiem. Ja tavā dzīvē ir daudz problēmu vai cilvēku, kuri var tev kaitēt, tad sudrabs palīdzēs samazināt ienaidnieku ietekmi līdz minimumam.
Zinātnieki apgalvo, ka sudrabs ir ļoti būtisks cilvēka veselībai. Cilvēki sudraba karotītes un citus sudraba priekšmetus savulaik meta akās, lai ūdeni bagātinātu ar vajadzīgajiem mikroelementiem. Šī metāla izstrādājumi uzlabo imunitāti. Sudrabs attīra cilvēka organismu un prātu, padarot to garīgi stiprāku.
Sudrabs palīdz kliedēt negatīvās emocijas un attīrīt tā īpašnieka galvu no nevajadzīgām domām. Ja jūti, ka tavs pašvērtējums ir ļoti zems, pamēģini biežāk nēsāt sudraba rotaslietas.
Šis metāls dāvā veiksmi sarežģītās situācijās, tādēļ tas jāizmanto tiem, kuri bieži riskē, iesaistās dažādās avantūrās. Ja tavs darbs ir saistīts ar lielu slodzi, tad sudrabs palīdzēs novērst emocionālās traumas un depresiju.
Ja vēlies izmantot sudrabu ar akmeņiem – talismaniem, tad tas vislabāk saderēs ar mēnessakmeni, jo abu enerģētiskās īpašības ir ļoti līdzīgas.

Sudraba sliktās īpašības

Foto: Pixabay

Sudrabs cilvēku atslābina. Tas nomierinoši iedarbojas uz nervu sistēmu, bet dažkārt tas ir nevietā. Gadās, ka sudraba enerģētiskā pārmērība noved pie radošās krīzes. Sudrabu ar mēru vajadzētu nēsāt gan māksliniekiem, gan citiem radošo profesiju pārstāvjiem.
Šis metāls pie cilvēka „pierod” ļoti ātri, tādēļ nav ieteicams ar savām rotaslietām un sargājošajiem priekšmetiem dalīties ar citiem.
Dažkārt sudrabs cilvēkus var padarīt pārlieku piesardzīgus, kas kaitēs mīlas jomā. Kad mēs vēlamies kādam iepatikties, mums ir vajadzīgs košums, bet sudrabs to nedaudz slāpē. Noteikti nav vērts uz pirmo randiņu rotāties ar sudraba rotaslietām.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv