Katram skaitlim piemīt sava enerģētika un ietekme uz cilvēku. Ar numeroloģijas palīdzību iespējams noteikt, kā stāvs, kurā tu dzīvo, ietekmē tavu enerģētiku, lai nesaskartos ar dažāda veida grūtībām.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

1. stāvs. Cilvēkiem, kuri dzīvo pirmajā stāvā ir vieglāk sasniegt savus mērķus. Vieninieks viņus apvelta ar līdera īpašībām un palīdz sasniegt kārotu ar cītīga darba palīdzību. Ja vēlies kāpt pa karjeras kāpnēm, izvēlies mitekli tieši pirmajā stāvā, turklāt logiem jābūt vērstiem uz saulaino pusi.
2. stāvs. Dzīvojošajiem šajā stāvā divnieks sniedz pozitīvu lādiņu, kas ļauj iemācīties pacietību un emociju kontroli. Numerologi šo stāvu iesaka izvēlēties impulsīviem cilvēkiem, kuriem nepieciešams nomierināties un pārstāt veikt neapdomīgus gājienus.
3. stāvs. Trijnieks ietekmē vēlmi gūt varu un materiālos labumus. Šajā stāvā visbiežāk dzīvo ambiciozi cilvēki, kuri ir pieraduši apkārtējiem pierādīt savu nozīmīgumu. Bet šī skaitļa ietekme var būt negatīva un izsaukt lepnumu, kas sev līdzi nesīs nepatikšanas un attiecību pasliktināšanos ar apkārtējiem cilvēkiem.
4. stāvs. Ceturtajā stāvā dzīvojošie biežāk nekā citi ir neapmierināti ar notiekošo. Viņi īpaši slimīgi reaģē uz kritiku un bieži ir pakļauti negatīvām domām.
5. stāvs. Saskaņā ar numeroloģiju, piektā stāva iedzīvotāji ātri sasniedz izvirzītos mērķus. Tomēr viņiem jāmācās sadarboties ar citiem, lai neradītu par sevi nepareizu priekšstatu.
6. stāvs. Šajā stāvā vislabāk dzīvot ģimenes cilvēkiem, kuri sapņo par mājīgumu. Sešinieks palīdz bērnu audzināšanā, apveltot vecākus ar vislabākajām īpašībām. Sestais stāvs derēs arī vientuļniekiem, kuri sapņo beigt savu vecmeitas vai vecpuiša dzīvi.
7. stāvs. Septītnieks atklāj radošo potenciālu, tādēļ šis stāvs būs optimāla dzīvesvieta radošiem cilvēkiem. Septītajā stāvā ir visvienkāršāk radīt šedevrus un gūt atzinību.
8. stāvs. Astotais stāvs tiek uzskatīts par neveiksmīgu izvēli. Šis skaitlis spēj sašaurināt apziņu un liegt cilvēkiem tālāku attīstību. Ja nevēlies kļūt par sliņķi un bezdarbnieku, izvairies iegādāties dzīvokli šajā stāvā.
9. stāvs. Devītais stāvs derēs cilvēkiem, kuri vēlas sasniegt visu, par ko sapņo. Skaitlis palīdzēs atmodināt slēptos talantus un nepadoties grūtību priekšā.
10. stāvs. Šajā stāvā visbiežāk mitinās līderi. Viņi ir pieraduši, ka viņiem visi pakļaujas, necieš svešus padomus un ir diezgan agresīvi.
11. stāvs. Skaitlis apvelta cilvēkus ar stoisku raksturu. Ja tev trūkst pārliecības par sevi, tavs dzīvokļa izvēles jautājums ir skaidrs. 11. stāvs palīdzēs attīstīt jaunas prasmes, kā arī spēju noķert „lidojošo informāciju”.
12. stāvs. Šī skaitļa vibrācijas negatīvi ietekmē cilvēkus. Viņi kļūst par sevi nepārliecināti, cieš, ja viņiem nav atbalsta. Profilakses nolūkos 12. stāvā kādu laiku var padzīvot tie, kuri ir pārāk pārliecināti par sevi un nav apturami ne vārdos, ne darbos.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

13. stāvs. Šī skaitļa mistika bieži vien cilvēkiem liek atteikties no dzīvošanas 13. stāvā. Numerologi uzskata, ka šis skaitlis atņem radošās spējas, bet visādi citādi skaitlis nenes nekādu negatīvu enerģiju šī stāva iemītniekiem.
14 stāvs. Šajā stāvā cilvēki ātri aizmirst par visiem mērķiem, izņemot materiālos. Šajā stāvā dzīvojot, patiesi ir iespējams uzlabot materiālo stāvokli, bet ilga dzīvošana šeit var cilvēkus padarīt par neatsaucīgām personībām.
15. stāvs. Tie, kuriem laimējies dzīvot 15. stāvā, var ne tikai baudīt skaistu panorāmu aiz loga, bet arī baudīt dzīvi. Skaitlis piešķir cilvēkiem šarmu un iespēju piesaistīt sev vajadzīgos sakarus.
16. stāvs. 16 stāva iedzīvotājus pavada risks un avantūras. Viņi māk no dzīves ņemt visu, ko tā sniedz un nav pieraduši ilgi sēdēt vienā vietā. Numerologi iesaka viņiem būt uzmanīgākiem finanšu jautājumos.
17. stāvs. Šajā stāvā dzīvokļus visbiežāk izvēlas cilvēki, kuri dzīvo pēc saviem likumiem. Viņi ir pieraduši visu sasniegt paši, ar viņiem nav iespējams manipulēt, jo īpaši savtīgos nolūkos.
18. stāvs. Šī skaitļa enerģētika palīdz iedzīvotājiem sasniegt vēlamo un iespēju nekontaktēties ar negatīvi noskaņotiem cilvēkiem. Viņi ir spējīgi pārvarēt jebkuras grūtības un palīdzēt apkārtējiem.
19. stāvs. Valdonīgu raksturu iegūst tie cilvēki, kuri dzīvošanai izvēlas 19. stāvu. Negatīvas rakstura iezīmes var ietekmēt attiecības ar tuviniekiem, tādēļ numerologi uzskata, ka šis stāvs nav veiksmīga izvēle dzīvošanai.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

20. stāvs. Stāva skaitlis tā iedzīvotājus padara par romantiķiem, kuri bieži vien dzīvo paralēlā pasaulē un savās ilūzijās. Šādām personībām ir grūti pielāgoties dzīvei un dažkārt visnotaļ agresīvajai videi.
21. stāvs. 21. stāvā ir vērts iemitināties tiem, kuri nekādi nespēj īstenot savus sapņus vai kāpt pa karjeras kāpnēm. Bez tam skaitļa pozitīvā enerģētika iedzīvotājus padara labākus.
22. stāvs. 22. stāvā dzīvojošo nepārliecinātība un neizlēmība var ātri vien novest pie pašvērtējuma samazināšanās un sagādāt virkni problēmu. Izvēlēties šo stāvu ir vērts tikai tiem cilvēkiem, kuriem ir stiprs raksturs un nesalaužams gribasspēks.
23. stāvs. Dzīve šajā stāvā var izrādīties grūtāka tiem, kuri ir pieraduši cīnīties par savu mērķu sasniegšanu. Skaitļa enerģētika nomāc gribu un cilvēkiem ar vāju raksturu labāk tik augstu nedzīvot.
24. stāvs. Šis stāvs grauj emocionālo stabilitāti, burtiski provocējot cilvēkus uz skandāliem un strīdiem. Tik augstu dzīvot numerologi neiesaka tiem, kuri ar tuvajiem vēlas saglabāt labas attiecības.
25. stāvs. Šajā stāvā cilvēki bieži vien nevar atrast īsto ceļu dzīvē. Viņi bieži maina amatus un darbus, bieži nokļūst nepatīkamu notikumu epicentrā un ar impulsīviem gājieniem sev nereti kaitē.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem