Lai attiecībās dāvātu un saņemtu baudu, ir labi jāizprot vienam otru. Arī “kosmiskā” līmenī. Katrai zodiaka zīmei ir savs temperaments, zinot šīs nianses, tu varēsi saņemt vissaldākos skūpstus no sava partnera. Un tā, noskaidrosim, kā skūpstās vīrieši, atkarībā no zodiaka zīmes!

Auns (21.03 – 20.04)

Auns ir aktīvs iekarotājs. Šīs zīmes pārstāvji priekšroku dod pilnīgai seksuālai varai pār savu parntneri. Viņus uzbudina mīlas spēle, pakļaujoties viņa varai, tu garantēti saņemsi viskaislīgākos skūpstus.

Vērsis (21.04 – 20.05)

Viņa kaislība vistiešākajā mērā ir atkarīga no sajūtām. Tavs aromāts, zīda veļa, romantiska vieta, kur notiek jūsu tikšanās… Vērsis zina baudas noslēpumus, viņš lieliski izjūt sievietes un prot ar viņām apieties. Šos skūpstus tu atcerēsies uz visu mūžu, pat ja jums nekas nesanāks ilgstošās attiecībās!

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Dvīņi (21.05 – 21.06)

Dvīņus uzbudina risks. Kaislīgi skūpsti kinoteātra pēdējā rindā vai muzejā, kādā nišā, kur jūs var pieķert, iededzina viņu kā ugunskuru. Piespēlē viņa fantāzijām un tas jums abiem nāks par labu!

Vēzis (22.06 – 22.07)

Vēzis – vīrietis burtiski zaudē galvu blakus neaizsargātai, nedaudz sapņotājai un ļoti romantiskai sievietei. Tieši ar viņu viņš var atļauties būt uzmanīgs un maigs. Ideālā atmosfēra skūpstiem Vēža izpratnē ir: tikko dzirdama mūzika, sveču gaisma, guļamistaba un rožu ziedlapiņas…

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Lauva (23.07 – 23.08)

Par tādiem vīriešiem parasti saka: “Īsts mačo!”. Vīrietis – lauva ir neticami harizmātisks un apburošs. Viņš brīnišķīgi pārvalda pār savu ķermeni. Ar tādu partneri svarīgi turēties līdzi viņa līmenim – ambīcijas ir tās, kas viņu uzbudina, reizēm pat vairāk, nekā tava sievišķība un seksualitāte. Savai iemīļotajai Lauva vienmēr cenšas sagādāt vēl nebijušu baudu, un šos skūpstus tu patiešām nekad neaizmirsīsi!

Jaunava (24.06 – 23.09)

Jaunavu sarežģītais raksturs bieži liek pašiem par sevi šaubīties. Neliela psihoterapija “komplimentu” izskatā par viņu ļaus viņam atvērties. Viņa skūpsti sākotnēji var būt nedaudz “mehāniski”, tomēr pēc tam kaisle pieaugs un šie skūpsti tevi ļoti patīkami pārsteigs.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Svari (24.09 – 23.10)

Viņi ir īsti estēti, viņi ir raduši izbaudīt skaistumu un harmoniju itin visā. Pat skūpsoties, Svari iedomājas, kā tas izskatās no malas un kāds ir veiksmīgāks rakurs. Šajā situācijā arī ir pluss – viņi cenšas sasniegt ideālu. Svari katru randiņu var pārvērst īstos svētkos, jo visam taču jābūt nevainojami.

Skorpions (24.10 – 22.11)

Skorpioni ir apveltīti ar leģendāru seksualitāti, un tavs uzdevums ir izpētīt un atklāt šīs seksualitātes robežas. Skorpions savai kaislībai ir gatavs iztērēt daudz laika un daudz spēka. Tieši tāpat viņš attiecas pret skūpstiem, ieliekot šajā nodarbē visu savu enerģiju.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Strēlnieks (23.11 – 21.12)

Galvenais Strēlnieku motivators ir atklājums. Viņi uzskata, ka dzīvē ir jāizmēģina viss, it īpaši uz to, kas attiecas uz baudu! Seksualitāte viņos ir dabiska, tāpēc esi gatava galvu reibinošiem piedzīvojumiem! Viņš ekspermentēs! Esi gatav skūpstiem klints malā un zem ūdens.

Mežāzis (22.12 – 20.01)

Mūžīgo vērtību cienītājs Mežāzis pirmo skūpstu tev noteikti nedāvās ne pirmajā, ne otrajā, ne trešajā randiņā. Toties, kad tu pārņemsi viņa emocijas, tevi gaida kaislību vulkāns. Mežāži, kas visu ir pieraduši kontrolēt, patiesībā sapņo par spēli “bez noteikumiem”. Un romantiskās attiecības – tā ir tā dzīves daļa, kur dažkārt viņi atļaujas “pazaudēt galvu”.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Ūdensvīrs (21.01 – 20.02)

Vīrietis – Ūdensvīrs mīl pārsteigt un pat provocēt. Tāpēc neesi pārsteigta, ja pirmais skūpsts būs tajā mirklī, kad to vismazāk gaidīsi. Turklāt, protams, viņš necieš banālus scenārijus, tāpēc esi gatava neparastiem un saldiem skūpstiem.

Zivis (21.02 – 20.03)

Zivīm svarīgas ir sajūtas pirms: pieskārieni, acu skatiens, glāsts… Nekautrējies viņam pačukstēt kaut ko maigu uz auss, zaudējot galvu vīrietis – Zivis ir spējīgas novilkt tevi pašā “dzelmē” tā, ka tu to pat nepamanīsi.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay