Kokteilis
Mīli

Kā savaldzināt vīrieti, lai viņš sapņotu par nopietnām attiecībām. Seši iedarbīgi noteikumi0

Foto – Shutterstock

Kam nav vērts tērēt laiku?

Kā savaldzināt vīrieti, kurš pagaidām par jums neinteresējas? Ja jūs uzskatāt, ka to var izdarīt viens un divi, jūs maldāties.

Apspīlēti, īsi svārki, krūtis, kas spraucas ārā no dekoltē, spilgta kosmētika – ar šādiem līdzekļiem, protams, var pavedināt vīrieti. Tomēr tikai pavedināt un tikai uz vienu, divām naktīm, un ne katru.

Savaldzināt vīrieti tā, lai viņš domātu ja ne par kāzām, tad vismaz par nopietnām attiecībām, strauji neizdosies – te nepieciešams ilgāks laiks, gudra stratēģija un pareiza taktika.

Saziņas neiespējamība. Ļoti grūti savaldzināt vīrieti, kas atrodas no jums būtiskā attālumā. Protams, mēdz būt arī tādi gadījumi, kad attālums tikai veicina interesi, bet tas notiek tikai tad, kad interese jau ir. Tomēr ir grūti iekarot un savaldzināt vīrieti, ar kuru tikšanās ir retas un neregulāras. Tāpēc nav vērts tērēt laiku ar vīrieti, ar kuru nav iespējas bieži redzēties. Ieinteresēt var tikai to, kurš tevi nereti skata vaigā un var komunicēt.

Vīrietis ar problēmām. Ja jūs zināt, ka jūsu intereses objektam ir kaut kādas nopietnas problēmas (parādi, lielas nepatikšanas darbā, slimība, lieli kredīti, kurus viņš nevar samaksāt), necenšaties viņu savaldzināt– nekas neizdosies. Vīrietis var ar kaut ko aizrauties tikai tad, ja dotajā brīdī viņam dzīvē viss ir vairāk vai mazāk kārtībā. Lielas problēmas vienkārši neļaus viņam domāt par kaut ko citu, un jūsu interesi viņš labākajā gadījumā neievēros, bet sliktākajā – šāda uzmanību viņu nokaitinās. Var viņam just līdzi, censties palīdzēt, taču mēģināt savaldzināt nav vērts, pagaidiet, kamēr viņš tiks galā ar savām nedienām.

Tātad jūsu intereses objekts atrodas aprindās, kurās jūs apgrozāties un viņu nemoka nekādas nopietnas problēmas. Var sākt “šī cietokšņa aplenkšanu”. Tas, vai šis aplenkums būs veiksmīgs, gandrīz par 100% atkarīgs no jums.

Kopējas intereses un interese par viņa personu

Nepieciešams savākt iespējami vairāk informācijas par jūsu intereses objektu – kas viņam patīk, viņa paziņu loku, hobijiem, kā viņam patīk pavadīt brīvo laiku. Izveidojot šādu savdabīgu dosjē, jūs varēsiet viņu ieinteresēt, garāmejot minot, kādai atpūtai, mūzikai, automašīnas markai, grāmatām jūs dodat priekšroku. Jā, miniet vienalga ko, lai tikai tas sakristu ar viņa interesēm.

Runāt par to vajag tieši garāmejot, neuzbāzīgi, neakcentējot viņa uzmanību. Svarīgi nonākt viņa interešu zonā, lai vīrietis saprastu, ka ar jums var apspriest visu, kas viņu interesē, t.i., kas jūs esat viņam garīgi tuvs cilvēks.

Vīriešiem ļoti patīk, kad par viņu personību izrāda patiesu interesi, interesi par viņu dzīves uzskatiem, aizraušanos, viedokli par citiem cilvēkiem. Taču ir arī aizliegtās tēmas, par kurām nevajag izrādīt ziņkāri. Nav iespējams savaldzināt vīrieti, izprašņājot par viņa algas apmēru, bijušajiem romāniem, pagātnes neveiksmēm. Pēc tādas ziņkāres viņš ātri ieskaitīs jūs uzbāzīgas muļķes kategorijā, un attiecības beigsies pirms būs sākušās.

Pašpārliecinātība, nevis tukša dižošanās

Par sevi pārliecināta sieviete vienmēr, vismaz sākumā, vienmēr ir spējīga piesaistīt vīrieša interesi. Šeit runa nav par lietišķo un pārliecinātību dzīvē, bet par jūsu pārliecību par savu pievilcību vīriešu acīs. Jums nav jābūt apveltītai ar pašu spilgtāko un pievilcīgāko ārieni, bet esat pārliecināta, ka vienmēr izraisāt vīriešu interesi, jebkurš vīrietis nav pēdējais jūsu dzīvē, jūs esat seksuāli pievilcīga, orientējaties vīriešos un varat iekarot gandrīz jebkuru.

Tikai nevajag jaukt šādu pašpārliecību ar tukšu dižošanos, kas pamatojas uz to, ka  apetītelīgas formas un “kājas no ausīm” apvienojumā ar pilnīgi tukšu galvu, spēj iekarot jebkuru vīrieti. Šāda pašpārliecība, kas pamatojas tikai uz ārējiem dotumiem, var izraisīt tikai īslaicīgu seksuālu interesi. Vīrieši šādas sievietes sauc par “lellēm ar pērtiķa smadzenēm”.

Neverbālā uztvere

Tas, ka vīrietis mīl ar acīm, ir aksioma, bet daudzi no mums to uztver nepareizi. Pirmajā tikšanās reizē vīrietis patiešām novērtē sievietes ārējo izskatu. Taču viņš pievērš uzmanību viņas tēlam kopumā. Diez vai viņš ievēros viņas dārgās rotas, spilgto grimu, sarežģīto frizūru, moderno apģērbu. Vīrieši redz ainu kopumā – kā sieviete izskatās visā tajā, kas viņai mugurā, viņas akurātumu, koptību, gaumi.

Vienkāršs piemērs. Vīrietis nepievērsīs uzmanību svārkiem un skaistām zeķbiksēm, bet novērtēs sievietes kāju slaidumu, neapbrīnos pārdomāto frizūru, bet ieraudzīs, cik skaisti mati ietver sievietes seju. Taču tas viss var būt ar mīnusa zīmi, ja sieviete neveltīs pienācīgu uzmanību savam ārējam tēlam.

Vīrietis nepievērsīs uzmanību svārkiem un skaistām zeķbiksēm, bet novērtēs sievietes kāju slaidumu, neapbrīnos pārdomāto frizūru, bet ieraudzīs, cik skaisti mati ietver sievietes seju.

Aizrautīgi smiekli un pavedinošs aromāts

Tas, ka vīrietis “mīl ar acīm” neizslēdz citus viņa jūtu orgānus. Sievietes verbālajā uztverē vīriešiem piedalās arī dzirde un oža. Tas, kā viņa runā, smejas arī atstāj ietekmi uz viņa interesi par sievieti.

Neiespējami vīrieti savaldzināt ir dāmai ar asu, komandējošu balsi un skaļiem, nepatīkamiem smiekliem. Patīkama, maiga balss, apburošs smaids, dzīvespriecīga sejas izteiksme, lipīgi, bet ne skaļi smiekli – lūk, kas var piesaistīt vīrieti no pirmā acu uzmetiena.

Bet neatkārtojamu sievietes aromātu stiprā dzimuma pārstāvji uztver uzreiz, no pirmajām iepazīšanās minūtēm. Lai cik labi neizskatītos sieviete, ja no viņas nāk asa sviedru smaka, ko viņa centusies nomākt ar tikpat asām smaržām, tas var uzreiz atgrūst vīrieti.

Katram cilvēkam, tostarp skaistā dzimuma pārstāvēm ir sava individuāla smarža, runa ir par veselīga, tīra ķermeņa smaržu. Izvēlieties smaržas vai tualetes ūdeni, kas labi sader ar jūsu dabisko smaržu, un vīrietim, kuru jūs vēlaties savaldzināt, vienmēr būs patīkami atrasties jums blakus.

Viegla pieejamība ar mīnusa zīmi

Kad dāma ir pieejama praktiski no pirmajām tikšanās reizēm, tas drīzāk vīrieti atvēsinās, nekā savaldzinās. Runa ir ne tikai par seksuālo pieejamību, bet sievietes pieejamību vispār.

Kad viņa jau pirmajās tikšanās reizēs atdod vīrietim visu savu laiku, uzmanību, apbrīnu, mīlestību, vīrietis ātri zaudē interesi par tādu būtni. Vīrieši pēc savas dabas ir mednieki, sievieti savā zemapziņā viņi asociē ar medījumu, ko vajag panākt un notvert. Bet – ja medījums pats metas mednieka apskāvienos, kāda tur interese!

Starp citu, pat tad, kad attiecības jau ir visnotaļ nopietnas vai apstiprinātas likumīgi, vīrietis nezaudēs interesi un tieksmi pret savu otro pusīti, kura turpinās imitēt medības. Vīrietis nedrīkst būt pārliecināts, ka uz visiem laikiem ir noķēris un iekarojis savu brīnišķīgo medījumu.

Tāpat arī viegla pieejamība seksā var atbaidīt vīrieti. Ļoti vienkārši ir pavedināt vīrieti uz vienu nakti, bet tas nevar kalpot par ilgstošu attiecību garantiju. Sekss un mīlestība sākas un beidzas galvā. Un – ja sekss attiecas tikai uz dzimumorgāniem, tā ir vienkārši iekāre, kas neliek galvai griezties un pazūd uzreiz pēc seksuālā apmierinājuma, neatstājot neko ne sirdī, ne galvā.

Ja sieviete atdodas vīrietim pirmajā iepazīšanās dienā, viņam var šķist, ka šādi viņa uzvedas ar visiem vīriešiem un uztvert viņu kā “sievieti vienai naktij”. Protams, ir vīrieši, kuri neņem vērā tādus “sīkumus”, taču tad, kad partnera raksturs un vēlmes vēl nav izzinātas, pārsteidzīgs sekss nenāks par labu.

Apbrīns un komplimenti

Vairākums cilvēku nav vienaldzīgi pret savu labo īpašību uzslavēšanu un apbrīnošanu, un vīrieši nav izņēmums. Apbrīnojiet un sakiet komplimentus vīrietim, kuru mēģināt savaldzināt, taču dariet to ar prātu. Tiem nevajadzētu būt tukšiem glaimiem, kam nav nekāda pamata, vai tādu īpašību apbrīnošanai, kādas jūsu iecerētajam nepiemīt.

Saistītie raksti

Piemēram, vīrietis sapratīs, ka dāma, apbrīnojot viņa augumu (kas ir ļoti tāls no ideāla, un pats viņš to lieliski zina), atklāti un muļķīgi glaimo, cenšoties iepatikties. Apbrīnam un komplimentiem jābūt balstītiem uz reālām vīrieša labajām īpašībām un sasniegumiem, ja arī jūs šīs īpašības un sasniegumus neuzskatāt par izciliem.

Apbrīnojiet viņa datorspējas, prasmi labi vadīt automašīnu, vienmēr akurāti un stilīgi izskatīties, labas manieres, viņa neatlaidību un mērķtiecību, piemēram, apgūstot svešvalodu, viņa sportisko augumu – katram vīrietim ir daudz kā, ar ko lepojas viņš pats. Tās īpašības, kuras viņam piemīt un kurām viņš pats piešķir nozīmi.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
1 stunda

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
24 minūtes
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm” 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
3 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
4 stundas