Kā pārvarēt bailes, mulsumu un uzvarēt savus iekšējos dēmonus, lai saņemtu drosmi iegādātos sporta kluba abonementu un sāktu nodarboties ar sportu, pat, ja tev ir ievērojami daudz lieko kilogramu?

Aizmirsti par kompleksiem

Pazīstamas plus – size modeles nekautrējas nodarboties ar sportu: Tara Linna mīl jogu, bet Ešlija Grema apmeklē trenažieru zāli un nodarbībās izmanto arī skrejceliņu. Tāpēc neskatieties apkārt, salīdzinot sevi ar citiem. Jūsu galvenais mērķis – pilnvērtīgi pavadīt laiku sporta zālē, lai nodarbotos ar fiziskajām aktivitātēm.

Iegādājieties skaistu sporta tērpu

Novalkāts T-krekls, sporta bikses ar izstaipītiem ceļgaliem un nomīdītas tenisa čības – tamlīdzīgs ekipējums motivāciju nedos. Ja jūs iegādāsieties ne tikai ērtu, bet arī skaistu tērpu, jums būs vēlēšanās uzvilkt to biežāk. Spiltas apdrukas, V veida izgriezums un kontrastaini laukumi palīdz noslēpt ķermeņa liekās formas. Skrejceliņam iegādājieties speciālos skriešanas apavus, bet peldēšanai vai ūdens aerobikai – stilīgu kopējo peldkostīmu.

Izvēlieties pareizo sporta veidu

Arī sporta veidu izvēle ir pakļauta modei. Bet, ja jūs nedomājot sekosiet fitnesa trendiem un nenodarbosieties ar sportu, kas jums patiešām patīk un sniedz gandarījumu, jūs ātri iesākot pametīsiet. Tāpat ļoti ieteicams sporta veidus mainīt un izmantot paralēli. Veiciet spēka un kardio treniņus, papildus varat doties uz ūdens aerobiku, trenējiet muguru un kājas, neaizmirstiet par vēdera presi – visas šīs aktivitātes nodrošinās pilnu ķermeņa muskulatūras noslodzi.

Par sasniegumiem apbalvojiet sevi gudri

Šis nav stāsts par to, kā apēst kūciņu pēc nodarbībām sporta zālē. Toties atpūta pirtī vai saunā palīdzēs no organisma izvadīt sāļus. Pakāpeniski jūs pieradīsiet pie šādām atslābinošām procedūrām, un jums tās sniegs papildus gandarījumu par nodarbībām sporta zālē.

Nesteidziniet notikumus

Pats galvenais – negaidiet ātru rezultātus, vienkārši baudiet procesu. Izmantojiet sportu kā veidu sevi uzmundrināt. Neizlaidiet treniņus tikai tāpēc, ka ir sakrājušies darbi. Fiziskās aktivitātes ir jūsu enerģijas avots un darbojas daudz labāk, nekā atpūta pie televizora vai datora.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.