Kokteilis
Mīli

7 iedarbīgi padomi: kā sadzīvot ar mīļotā vīrieša draugiem1

Foto – Shutterstock

Šis jautājums kļūst par samērā biežu konfliktsituāciju pāru attiecībās: sieva vai draudzene ir “greizsirdīga” uz vīra draugiem. Kā to novērst un nesabojāt savstarpējās attiecības?

1. Neesi greizsirdīga uz viņa draugiem

Bieži sievas ir greizsirdīgas uz savas vīra draugiem, jo kādu daļu sava laika mīļotais vīrietis atļaujas pavadīt bez viņām. Tā ir pašā saknē nepareiza pieeja. Uztver šo laiku kā atpūtu no vīra, iespēju satikties ar savām draudzenēm, apmeklēt manikīru, pagatavot kaut ko garšīgu. Jāsaprot, ka nav īpaši gudri lolot greizsirdību uz sava vīra draugiem.

2. Cieni vīra draugus

Pat ja, tavuprāt, vīra draugiem ir teju vai krimināls paskats un arī prāta spējas varētu vēlēties labākas, nav vērts rīkot scēnas ar lozungu: “Lai ces tevi vairs neredzētu kopā ar šitiem stulbeņiem!” Mēģini saprast, ka tavam mīļotajam vīrietim viņu sabiedrība ir svarīga.

3. Izvairies no naidīga noskaņojuma radīšanas

Ja katru reizi, tiekoties ar vīrieša draugiem, griezīsi zobus un sveicināsi aukstāk par uz galvas krītošu lāsteku, tai pašā laikā ar skatienu metot lāzera starus, konflikti būs neizbēgami. Tāpēc vēlams atteikties no negatīvas nostājas saskarsmē ar vīrieša draugiem.

4. Centies būt pretimnākoša

Ja ciemos ieradušies vīra draugi, neizvairies no saviesīgas sarunas. Esi viesmīlīga, piedāvā iedzert tēju, kafiju vai kaut ko stiprāku, painteresējies, kā viņiem klājas. Iespējams, ar laiku vīra draugi kļūs par labiem paziņām vai pat draugiem arī tev.

5. Pacenties viņus iepazīt

Visticamāk, tavs priekšstats par vīra draugiem ir visai virspusējs un, iespējams, maldīgs. Ieskaties vērīgāk – ja nu šie cilvēki izrādās gluži patīkami un jauki, nevis monstri ar alus kausiem spalvainajās ķepās, kuri to vien domā, kā aizvilkt tavu lauleni uz striptīza klubu.

6. Nodibini labas attiecības ar viņu sievām un draudzenēm

Saistītie raksti

Ja paveiksies, izdosies nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu – neizjaukt vīriešu draudzību un pavadīt vairāk laika kopā. Ja tev izveidosies labas attiecība ar vīra draugu otrajām pusītēm, visi kopā varēsiet atpūsties, un vīrs nejutīs draugu sabiedrības trūkumu, turklāt tu būsi viņam blakus.

7. Neaizmirsti par humora izjūtu

Katrs cilvēks ir atšķirīgs, un tāpat ir ar vīriešu kompāniju. Pat ja tajā gadās kāds zvērināts vecpuisis un brunču mednieks, skarbs militārists vai pat krimināla autoritāte, nav jēgas no viņiem baidīties un sastingt no viena skatiena. Atbildi uz jokiem, joko pati un arī sapratne veidosies it kā pati no sevis. Bet draugi noteikti pastāstīs tavam vīram, ka viņam ir pati labākā un saprotošākā sieva pasaulē.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: pašmāju slavenības un viņu bērni iepazīstas ar dzīvesstila zīmolu jaunumiem
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lūk, kāda fotogrāfija uzvarēja “Huawei inFocus Awards” konkursā, kurā piedalījās arī fotogrāfijas no Latvijas
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: emocionālākais brīdis pirmajā “X Faktorā” – Karlīna skatuvi pamet ar asarām
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldības pieprasa ministra Pūces demisiju
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
38 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Siguldas novadā atceļ visus masu pasākumus bērniem
44 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Igaunijas pilsētā Narvā notikusi apšaude; ir ievainotais
3 stundas
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
2 stundas