Kokteilis
Mīli

Kā radīti viens otram: TOP 5 zodiaka zīmju pāri, kuru savienība ir ierakstīta zvaigznēs0

Foto: Pexels

Satikt savu “otro pusīti” ir viena no vissvarīgākajām lietām katra cilvēka dzīvē, turklāt, ja izdodas satikt tādu cilvēku, kas saprot tevi no pusvārda, tev ir pa īstam paveicies. Vai tas izdodas visiem? Nebūt nē.

Astrologi nosaukuši 5 zodiaka zīmju pārus, kuru savienība ir tik harmoniska un saticīga, ka viņu mīlestība ir jau ierakstīta zvaigznēs. Vissvarīgākais uzdevums – satikt šo cilvēku!

1. Auns un Lauva

Šīs zodiaka zīmes vienmēr spēj rast kopīgu valodu, un viņus vienu pie otra “velk” kā ar magnētu. Viņu savienība ir ārkārtīgi harmoniski, jo iekšēji viņu abu pasaules ir ļoti līdzīgas. Domstarpības viņi risina ātri, skaļi un uz “līdzenas vietas”, kas nozīmē to, ka nepaliek nekas neizrunāts, kas visbiežāk arī izposta divu cilvēku kopdzīvi.

2. Vērsis un Vēzis

Šos abus interesē komforts – abiem ir svarīgi vietā, ko viņi sauc par mājokli, justies kā uz vislaimīgākās vietas pasaulē, un piekritīsiet – tas nav mazsvarīgi. Turklāt Vērsis ir tendēts uz materiālām vērtībām, bet Vēzim ļoti patīk, ka viņu palutina, un viņš to ļoti novērtē un izrāda attieksmē pret Vērsi. Viņi abi ļoti rūpējas par savām attiecībām, jo nespēj iedomāties dzīvi viens bez otra. Šī pāra starpā valda arī maģiska seksuālā saderība.

3. Jaunava un Dvīņi

Šīs abas zodiaka zīmes ir lieli intelektuāļi, turklāt viņiem abiem svarīga ir emocionālā pasaule. Šajā pārī Dvīnis ir vairāk dominējošs, bet Jaunava rūpējas par “atmosfēru” abu attiecībās. Neskatoties uz to, ka abi ir gana emocionāli, šīs attiecības ir vairāk “lietišķas” – viņi abi darbojas kā izcili partneri, kas ciena un zina otra vērtības. Šādas ģimenes ir ļoti stipras.

4. Strēlnieks un Zivis

Šie cilvēki ir līdzīgi, taču Strēlnieki domā globālāk, bet Zivis vairāk rūpējas par abu emocionālo labsajūtu. Interesanti, ka agrā jaunībā šie cilvēki viens otram var paiet garām pat nepainteresējoties viens par otru, bet briedumā tā vairs nenotiks – viņi ir pārāk līdzīgi, turklāt viņiem dzīvē ir ļoti līdzīgas vērtības.

5. Mežāzis un Ūdensvīrs

Šos divus vieno mērķtiecība. Problēma vien ir tikai tajā, ka viņi reti kad iepazīstas… Lai šādu savienību piedzīvotu, ir jāsakrīt neskaitāmiem apstākļiem, lai viņi “ieraudzītu” viens otru. Šis pāris var kļūt par vienu no vislaimīgākajiem pāriem no visām zodiaka zīmēm, ja vien viņi viens otru satiks.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
2 stundas
RN
Rita Našeniece
Latvijā
Rita Našeniece: Vēl tikai nemirstīgais Ameriks rēgojas gaiteņos kā zīme, ka interese nav zudusi…
35 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Otrdien daudzviet Latvijā stipri līs un dārdēs pērkons
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
1 stunda