Katram no mums dzīvē ir iespēja satikt savu mīļoto cilvēku un izveidot tuvas, stipras un ilgstošas attiecības. Kā zināms, labas attiecības prasa lielu un sistemātisku darbu – cieņu, mīlestību, rūpes vienam pret otru un uzmanības veltīšanu. Tomēr astrologi apgalvo, ka eksistē tikai 3 superpāri, kuriem ir ļoti augsta procentuālā iespējamība kļūt par stipru un saticīgu pāri.

1. pāris: Vērsis – Jaunava

Attiecībās starp šīm divām zīmēm izveidojas ne uzreiz, bet pakāpeniski, taču, ja tas notiek, ir liela iespējamība uz ciešu un nesalaužamu savienību. Šo attiecību sākums var būt galīgi ne romantisks – jūs varat būt, piemēram, kolēģi. Taču, ja šiem diviem cilvēkiem izdodas atrast kopīgas sarunu tēmas, viņi tūlītēji kļūst par vislabākajiem draugiem. Ne Vērsis, ne Jaunava savus lēmumus, kas attiecas uz attiecībām, nesasteidz. Tās abas ir Zemes zīmes, tāpēc viņiem abiem patīk visu analizēt. Nosvērtā, praktiskā, atturīgā Jaunava savienībā ar pašpārliecināto Vērsi kļūs par viņa palīgu un lielu draugu. Savukārt Vērsis Jaunavas acīs, būs stabilitāte kā finansiālajā, tā emocionālajā sfērā. Jaunava ir apveltīta ir lielu pacietību, jo Vērsis mēdz būt “ciets rieksts”. Bērni šādā savienībā aug stabili, nosvērti un mierīgi, jo ģimenē gandrīz nekad nav skaļu skandālu vai asu strīdu, bet rūpes un mīlestība vienam pret otru. Laimīgi bērni ir ģimenēs, kur tētis mīl mammu un mamma – tēti, turklāt viņi ļoti daudz ko dara kopā – tieši tāds ir šis pāris.

2. pāris: Auns – Lauva

Atšķirībā no pirmā pāra, šīs attiecības būs skaļas un kaislīgas. Tomēr tieši tādi ir abi šie partneri, kuri, neraugoties, uz durvju ciršanu un asarām pusnaktī, viens bez otra nevar dzīvot. Auns un Lauva vienmēr būs komanda, neatkarīgi no situācijas, līdz pat pēdējam elpas vilcienam – kā zvērestā – līdz nāve mūs šķirs. Neraugoties uz patiešām kaislīgajām attiecībām (gan labā, gan sliktā nozīmē) šis pāris savu bērnu acīs vienmēr būs spilgts piemērs tam, kādai būtu jābūt īstai ģimenei, kas būvēta uz patiesām, karstām jūtām un mīlestību. Tur, kur nav mīlestības, nav arī ģimenes.

3. pāris: Vēzis – Skorpions

Vai esat dzirdējuši turku teicienu, ka lapsa mīl tikai savu kuplo asti? Tieši šādi varētu raksturot Vēža un Skorpiona attiecības, kas nevar viens bez otra – kurš no viņiem ir lapsa, kurš – aste, tas ir jāizlemj viņiem pašiem. Abi zīmju pārstāvji ir emocionāli, jūtīgi un pārsteidzoši intuitīvi. Atšķirība ir vien tajā, ka viens no viņiem ir pieradis ciest klusējot un cerot, ka partneris taču to noteikti pamanīs tāpat… Skorpionam savukārt patīk postīt, lauzt, bet Vēzis pēc dabas ir “kolekcionārs” un celtnieks, tāpēc viņi ir ideāls pāris. Šajās attiecībās, protams, ka netrūkst dramatiska, strīdu, greizsirdības scēnu, taču tas viss neticamā kārtā tikai nostiprina viņu attiecības.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem