Pirms Megana Mārkla kļuva par Saseksas hercogieni, jāatzīst, ka viņa dzīvoja pilnīgi normālu un ikdienišķu dzīvi. Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka esot ārpus mediju un sabiedrības uzmanības un karaliskajiem pasākumiem, viņa vēlas atpūsties gluži tāpat kā teju ikviens no mums.


Protams, ka kļūstot par prinča sievu, viņas ikdienas dzīve ir radikāli mainījusies. Par spīti tam, brīvajā laikā Megana kopā ar savu vīru Hariju dodas uz lauku mājām, lai izbaudītu tur mieru un klusumu.

 

View this post on Instagram

 

His Royal Highness Prince Henry of Wales and Ms. Meghan Markle are engaged to be married. The Prince of Wales made this announcement this morning: His Royal Highness The Prince of Wales is delighted to announce the engagement of Prince Harry to Ms. Meghan Markle. The wedding will take place in Spring 2018. Further details about the wedding day will be announced in due course. His Royal Highness and Ms. Markle became engaged in London earlier this month. Prince Harry has informed Her Majesty, The Queen and other close members of his family. Prince Harry has also sought and received the blessing of Ms. Markle’s parents. The couple will live in Nottingham Cottage at Kensington Palace.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on


Visbiežāk Megana un Harijs nedēļas nogalēs dodas uz lauku mājām Kotsvoldā kopā. Kāds ārzemju avots ziņo:  “Viņa cenšas izbaudīt lauku idilli pilnībā, izmantojot katru mirkli, esot prom no sabiedrības acīm. Viņa vingro pilates un gluži vienkārši atļaujas sasiet matus astē, kā jebkura normāla sieviete.”
aaa

sss

Brīvajā laikā viena no iecienītākajām Meganas aktivitātēm ir regulāra pārtikas preču veikala Visa Foods apmeklēšana, kas atrodas tikai nedaudz vairāk kā piecu minūšu attālumā no Kensingtonas pils. Tas ir veids, kā viņa nepamanīta var ātri un nemanāmi “aizbēgt” no saviem karaliskajiem pienākumiem tā, lai par to neviens pat nenojaustu.
ddd

Jāatzīst gan, ka Meganas un Harija brīvdienas lauku mājās uz kādu laiku būs jāpārtrauc, jo tuvojas viņu pirmais karaliskais ceļojums kā precētam pārim. Tas paredzēts jau šomēnes. Turklāt šis ceļojums ir iemesls tam, kāpēc karaliskais pāris arī neapmeklēs prinča Čārlza 70 gadu dzimšanas dienas svinības.