Kokteilis
Dzīvo

Kā piesaistīt naudu ar visparastāko pārtikas produktu palīdzību0

Foto: Unsplash

Lai piesaistītu finansiālu veiksmi, nav noteikti jāizmanto dažādi vārdojumi un rituāli. Talkā var nākt visparastākie pārtikas produkti.
Senatnē šādi produkti noteikti atradās uz galda, lai nabadzība mājai mestu līkumu. Mūsdienās ieteicams šos produktus lietot pēc iespējas biežāk un, gatavojot no tiem maltīti, domāt par savu materiālo labklājību. Domu spēks un šo produktu enerģētika tev ātri vien palīdzēs piesaistīt finansiālo veiksmi.

Medus tiek uzskatīts par vienu no spēcīgākajiem produktiem, kas spēj piesaistīt naudu. Biškopības produkts neļauj naudai aizplūst no mājas, tādēļ mājas saimniekiem vienmēr virtuvē vajadzētu turēt medus burciņu. Vislabāk šim nolūkam derēs nesacukurojies ziedu medus. Aizturēt naudu mājās var sekojoši: tīrā avota ūdenī izšķīdini mazliet medus un ar šo ūdeni apsmērē ieejas durvju slieksni. Uzpilini uz sliekšņa medu un uzlieciet virsū monētu. Atstāj to tur uz diennakti, lai nauda atrastu ceļu uz tavu māju.

Ilustratīvs attēls
Foto: Unsplash

Maize ir godāta visos laikos un enerģētiski tā tiek uzskatīta par visspēcīgāko produktu. Miltu izstrādājumi, ko esi darinājusi pati savām rokām, palīdzēs tev piesaistīt labklājību un veiksmi. Turi uz galda svaigas smalkmaizītes vai maizi, lai tev nekad nebūtu jāsaskaras ar finansiālām grūtībām.

Naudu mājai piesaistīs arī kartupeļi. Cieņa pret sakņaugiem radās jau tālā senatnē, bet mūsdienās vienkārši ir grūti iedomāties dzīvi bez šī garšīgā, veselīgā un sātīgā produkta. Gatavojot kartupeļu ēdienus saki: „Kartupeli cepies, naudiņa parādies.” Kartupeļi tavā pieliekamajā kalpos kā lielisks naudas magnēts. Pārbaudi savus sakņaugu krājumus, lai laikus pamanītu un aizvāktu bojātos, tad finansiālā pārpilnība tevi nepametīs.

Magones mājas tiek izmantota kā garšīga ēdiena piedeva. Magoņu sēkliņas jau no sendienām tika uzskatītas par labklājības simbolu, tādēļ magones audzēja katrā ģimenē. Mazliet magoņu sēkliņas noteikt turi mājās caurspīdīgā traukā un pievieno tās ēdienam pēc vajadzības. Ēdiens sniegs tev labklājību.

Foto: Unsplash

Āboli ir auglības simbols. Ar šo augļu palīdzību ļoti bieži tiek veikti dažādi rituāli. Uz virtuves vai ēdamistabas galda noliec skaistu groziņu un ieliec tajā vairākus gatavus ābolus, kuri noteikti tev nesīs peļņu. Turklāt āboli spēj māju attīrīt no negatīvās enerģijas. Ja nakts laikā augļi kļuvuši tumši, veic mājas attīrīšanas rituālu. Atbrīvojoties no negatīvā, tev nebūs problēmu ar naudu.

Naudas enerģiju izstaro kāposti, tādēļ tam jākļūst par neaizvietojamu pārtikas produktu tiem, kuriem ir finansiālas grūtības. Turklāt šis dārzenis ir vērtīgu vitamīnu un minerālvielu krātuve, kas savukārt tev palīdzēs būt veselai un sniegs enerģiju lielās peļņas saņemšanai.

Granātābols ir labklājības simbols, kas labklājības enerģiju spēj piesaistīt katrai mājai. Noteikti mājās turi šo vērtīgo augli. Tāpat vari iegādāties gleznu vai galdautu ar šo sulīgo augli un tā sēkliņu attēlojumu. Piesaistīt naudas enerģētiku palīdzēs arī rotas, kurās izmantots akmens – granāts. Auskari un kaklarotas ar šo dārgakmeni palīdzēs tev saglabāt sievišķību, bet vīriešiem ieteicams nēsāt gredzenu ar granāta aci, lai nekad nepalaistu garām izdevīgus darījumus.

Foto: Unsplash

Lai vienmēr būtu nauda, ir vērts naudas makā turēt pupiņas. Turklāt šis produkts satur ievērojamu daudzumu vitamīnu, tādēļ tam noteikti jābūt tavā ēdienkartē. Lieto pupiņas pēc iespējas biežāk, lai tavā dzīvē nebūtu problēmas ne ar veselību, ne ar naudu.

Ilgu laiku kā naudas valūta Āzijas valstīs tika izmantoti rīsi. Nav pārsteigums, ka tik vērtīgs un uzturvielām bagāts produkts simbolizē finansiālo labklājību un to izmanto naudas piesaistīšanai visos iespējamos rituālos. Turi mājās caurspīdīgu trauku ar dažāda veida rīsiem, lai piesaistītu labklājības enerģiju.

Rozmarīns ir vērtīga garšviela un to izmanto arī naudas enerģijas piesaistīšanai. To var izmantot ēdienu gatavošanā, kā arī naudas makā nēsāt tā zariņu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv