Kokteilis
Dzīvo

Kā pareizi glabāt naudu makā, lai tās kļūtu vairāk0

Foto: Unsplash

Finanšu stāvoklis daudzējādā ziņā nosaka gan mūsu noskaņojumu, gan pasaules uztveri, jo, ja mūs nepārtraukti vajā naudas problēmas, tad arī dzīve liekas pelēka un bezcerīga.

Daudzi domā, ka lai kļūtu bagāts ir jāpiedzimst bagātam vai jābūt milzu veiksmei. Tā tas nav, jo jāsāk ar mazumiņu. Ir jāiemācās pareizi glabāt naudu, lai neatvairītu no sevis pozitīvo enerģiju.

Fen-šui speciālistu viedoklis

Publicitātes foto/pixabay.com

Vispirms vērsīsimies pie senās austrumu mācības, kurai ir jau vairāk nekā 3000 gadu. Kā saka austrumu gudrie, nauda mīl kārtību, tādēļ labāk naudas makā to glabāt atsevišķi. Monētām ir jābūt atsevišķā nodalījumā, bet banknotes labāk ir iztaisnot un akurāti salikt.
Kas attiecas uz pašu naudas maku, tad labāk, ja tas ir sarkanā krāsā. Sarkanā krāsa piesaista pozitīvo Ci enerģiju. Ar tādu naudas maku var doties pēc jebkura pirkumu un nebaidīties, ka jūs apvārdos. Kredītkartes labāk ir turēt speciālā nodalījumā.
Ja nav iespēja nopirkt sarkanu naudas maku vai jums vienkārši šī krāsa nepatīk, tad ielieciet savā jau esošajā naudas makā sarkanu lentīti. Tā lieliski aizstās jauna naudas maka iegādi. Starp citu, par jaunie naudas makiem. Tiem vienmēr ir jābūt labā stāvoklī, lai neatbaidītu veiksmi un lai nauda no jums neaizplūstu.
Enerģētiski visnegatīvākās naudas maka krāsas ir pelēka un balta. Visnotaļ pieņemami ir arī naudas maki dzeltenā, oranžā un zilā krāsā.

Ticējumi par naudas maku

Ilusgtratīvs foto.
Publicitātes foto/pixabay.com

Nekad un nekāds apstākļos neatstājiet naudas maku tukšu. Tajā ir jābūt vismaz vienai monētai vai papīra banknotei. Vēl labāk, ja pēdējā monēta vai banknote vienmēr būs viena un tā pati, it kā būtu jūsu talismani.
Plāns naudas maks piesaista neveiksmes. Ļoti slikti ir nauda glabāt saplēstos vai kā citādi sabojātos naudas makos. Tiklīdz jūsu naudas maka izskats vairs nav pirmā svaiguma, uzreiz pērciet jaunu.
Naudu nedrīkst glabāt atrastā naudas makā. Ja esat atraduši naudas maku ar naudu, tad to nenēsājiet savā naudas makā, bet pēc iespējas ātrāk iztērējiet.
Naudas makā nedrīkst atrasties nekādi atkritumi. Tas attiecas uz izlietotām braukšanas biļetēm, veciem čekiem un citām liekām lietām.

Ekstrasensu un bioenerģijas speciālistu viedoklis

Katram cilvēkam ir savs īpašais akmens-talismans vai kāds cits amulets. Ja jūs to ieliksiet naudas makā, tad tas pozitīvi ietekmēs finanšu veiksmi.
Nevienam savu naudas maku neuzticiet uz ilgāku laiku. Ja jūs mājās to izņemat no somas vai, piemēram, bikšu kabatas, tad nolieciet to tumšā vietā, pēc iespējas tālāk no spoguļiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv