Kā noveco dažādas zodiaka zīmes un kādas rakstura īpašības mēs iemantosim līdz ar gadu skaitļa palielināšanos? Vai būsim īgnas večiņas, kas sūdzēsies par visu, ko acis rāda vai kļūsim par staigājošu leģendu, kas iedvesmos mazbērnus? Uzzini, kāds būsi tu!

Auns

Auni ignorē savu vecumu, viņi dzīvo “šai dienai”, viņi ir mundri, jūtas labi un 60 gadu vecumā var nēsāt grebeni, īpaši nesatraucoties par to, ko par to teiks apkārtējie. Viņi bieži demonstrē tādu enerģijas daudzumu, kas pietiktu arī, lai to aizdotu arī kādam divdesmitgadniekam.

Vērsis

Vēršiem patīk labi paēst, tāpēc uz vecumdienām viņi var uzņemt lieko svaru. Viņi parasti nav fiziski aktīvi, toties, kādā režīmā strādā viņu prāts! Kopumā par veselību nesūdzās un dzīvo ilgi.

Dvīņi

Dvīņi vēl jaunībā izvirza sev augstu latiņu attiecībā pret savas dzīves standartiem. Šī latiņa nekur nepazūd arī pienākot pensijas vecumam: viņi strādā, attīsta sevi un bauda dzīvi.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Vēzis

Ir divu tipu Vēži: tie, kuri nekļūst pieauguši un nopietni nekad un tie, kas vecumā atgādina māti Terēzu. Viņiem svarīga ir cieņa, viņi ļoti gaida, mīl un rūpējas par saviem mazbērniem.

Lauva

Lauvas uz vecumdienām nedaudz nomierinās, taču grib palikt autoritāte un iedvesmas paraugs, lai jaunajiem būtu no kā paņemt piemēru.

Jaunava

Jaunavas salīdzinoši sensitīvi uztver pārmaiņas gan savā ķermenī, gan apziņā – viņi kļūst kritiski, velta daudz spēkus, lai būtu izcilā fiziskā formā. Vecumdienās viņi ir dzīvesgudri, stingri, eleganti – atgādina īstas lēdijas un džentlmeņus.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Svari

Svari uztraucas par ārējo izskatu, jaunība, kas aiziet, viņiem ir īsta traģēdija.

Skorpions

Vecumdienās viņi kopj savu tā jau izcilo prātu, taču reizēm viņi ir pārāk ieciklējušies uz izvirzītajiem mērķiem, mēdz būt ietiepīgi un uzmācīgi.

Strēlnieks

Savu vecumu cenšas neredzēt, gaida no apkārtējiem komplimentus par lielisku izskatu. Tiesa, bieži viņiem arī izdodas saglabāt jauneklīgu izskatu un arī viņu seksapīls nekur nepazūd – pat sirmās vecumdienās.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Mežāzis

Mežāzis jau piedzimst kā “mazs večuks” – gudrs, nopietns, atbildīgs un mierīgs. Bet gadiem ejot viss mainās pretējā virzienā – vecumdienās viņi bieži kļūst jautri un nenopietni.

Ūdensvīrs

Viņi ir ļoti nopietni, ar gadiem var kļūt ekscentriski, “uzspļauj” apkārtējo viedoklim un ir ļoti neparedzami.

Zivis

No vecuma Zivis baidās ļoti, ļoti! Tāpēc viņi bieži dara nesaprotamas lietas un šķiet, ka bieži mēģina izdarīt kaut ko “lai paspētu”. Nemitīgā satraukuma un nervu sasprindzinājuma dēļ var arī nodzīvot īsāku mūžu, nekā tas zvaigznēs bijis ierakstīts.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem