Kokteilis
Dzīvo

Kā nopelnīt naudu Instagram vietnē?0

Publicitātes foto

1 biljons lietotāju izmanto Instagram vietni. 38% lietotāju ienāk Instagram vismaz vienu reizi dienā. Katru dienu pasaulē tiek publicēti 95 miljoni ierakstu. Izklausās iespaidīgi, ne tā? Bet vai zināji, ka ar Instagram iespējams nopelnīt naudu? Esam apkopojuši svarīgāko informāciju, kas palīdzēs saprast, kā iespējams nopelnīt ar Instagram vietnes palīdzību.

Instagram peļņas piemērs pasaulē

Pirms sniegt padomus par to, kā iespējams nopelnīt ar Instagram, esam sagatavojuši reālu piemēru no ārzemēm. Džeks Morris un Laurena Bullena ir spilgts piemērs tam, ka iespējams nopelnīt ar Instagram. Viņi dokumentē savus ceļojumus, kā arī saņem līdz pat $9000 dolāru par katru sponsorēto postu. Džekam ir 2 miljoni sekotāju, savukārt Laurenai 1.2 miljoni. Naudu viņi saņem no dažādām tūrisma kompānijām. Kā viņi paši norāda, peļņa ir tik liela, ka iespējams ceļot un uzturēt savu māju Bali.

Publicitātes foto

Nepieciešams atrast savu nišu

Lai varētu uzsākt naudas pelnīšanu Instagram vietnē, noteikti nepieciešams atrast sev atbilstošāko nišu. Mode, sports, māksla, veselīgs uzturs – šīs ir galvenās tēmas ar kurām šobrīd cilvēki visā pasaulē pelna naudu ar Instagram palīdzību. Protams, Jums ir iespēja izvēlēties arī kādu citu nišu, kurā nav tik liela konkurence.  Ja esat izlēmis izmēģināt šo arodu, bet nav profesionāla kamera un nepieciešama nauda, bet zināt, ka nākamajā mēnesī bez problēmām to varēsiet atmaksāt, ir pieejami ātrie kredīti. Ja atbildīsiet visām kreditoru prasībām, tā būs iespēja saņemt starta kapitālu tehnikas iegādei. Esam apkopojuši arī pāris galvenos peļņas veidus:

  • Sponsorētu ziņu veidošana zīmoliem, kuriem nepieciešama plašāka auditorija
  • Kļūšana par sadarbības partneri, tādā veidā iegūstot noteiktus procentus par cita zīmola produktu pārdošanu
  • Produkta izveide un pārdošana Instagram vietnē

Sponsorētas publikācijas izveide

Ja Jūsu Instagram konts tendējas uz veselīga uztura nišu, tad, visticamāk, ļoti daudzi zīmoli vēlēsies, lai Jūs pārstāvētu viņu zīmolu un reklamētu dažādus produktus, kas atbalsta veselīgu dzīvesveidu. Sponsorēta ieraksta veids visbiežāk ir foto vai video, kas izceļ šo produktu vai zīmolu. Šiem ierakstiem tiek pievienoti arī tēmturi un saite uz produkta iegādes vietu. Ir klienti, kuri gatavi maksāt noteiktu % apjomu par katru piesaistīto klientu.

Savas preces izveide un reklamēšana

Instagram ir lieliska platforma, kur reklamēt arī pašiem savus produktus. Ir vairāki veidi, kā to iespējams izdarīt:

  • Varat pārdot savus T-kreklus, spilvenus, kafijas krūzes, sienas attēlus u.c preces
  • Varat pārdot dažādus digitālos produktus, piemēram, e-grāmatas vai kursus
  • Varat izmantot Instagram, lai pārdotu savus oriģinālos produktus, piemēram, rotaslietas
  • Ja esat fotogrāfs, varat uz fotogrāfijām uzlikt ūdenszīmi un aicināt aģentūra sazināties ar Jums par fotogrāfiju iegādi

Sekotāju piesaiste

Kad esat izveidojis savu Instagram kontu, tad noteikti ir nepieciešama sekotāju piesaiste. Nekādā gadījumā nevajadzētu pirkt sekotājus, jo tas ir mākslīgs sekotāju piesaistes veids. Lai arvien vairāk cilvēku uzzinātu par Jūsu profilu, nepieciešams regulāri ievietot skaistas un profesionālas fotogrāfijas, kā arī regulāri pie ierakstiem pievienot atbilstošus tēmturus. Tādā veidā iespējams izveidot savu sekotāju pulku, kas ir lojāls.

Ir vērts izmantot mūsdienu sniegtās peļņas iespējas, tādā veidā iegūstot papildus līdzekļus savu sapņu un mērķu īstenošanai!

Kur atrast uzņēmumus?

Kad izveidots Instagram konts ar reāliem sekotājiem un regulāriem ierakstiem, ir laiks domāt par uzņēmumiem, kuri būtu ieinteresēti piedāvāt Jums dažādus sadarbības projektus. Esam apkopojuši pāris platformas, kurās iespējams atrast šāda veida uzņēmumus:

  • Buzzweb – šeit iespējams reģistrēties, ja Instagram konta sekotāju skaits ir vairāk kā 5000. Šeit iespēja pieteikties cik vien reklāmas kampaņām vēlaties, un, ja Jūsu pieteikums tiks apstiprināts, naudu varēsiet saņemt 24h laikā.
  • Influence – šo platformu izmanto vairāk kā 1000 uzņēmumi visā pasaulē. Jums ir iespēja izvēlēties uzņēmumu ar kuru vēlaties sadarboties un nosūtīt savu sadarbības piedāvājumu.
  • Tribe – šī platforma būs īpaši pievilcīga Instagram kontu īpašniekiem, kuriem ir neliels sekotāju skaits (daži tūkstoši). Šajā platformā iespējams atrast uzņēmumus, izveidot viņiem paredzētu reklāmas ierakstu un nosūtīt to viņiem. Ja konkrētais uzņēmums to apstiprinās, tad saņemsiet naudu 48h laikā.

Ikvienam iespēja izmantot Instagram vietni, lai gūtu papildus peļņu!

LA.lv