Rozā krāsa arī 2018.gada pavasara un vasaras sezonā ir modē. Visaktuālais rozā tonis ir “millenial pink” (gadsimta rozā). Nēsāt rozā apģērbu ir nedaudz izaicinoši, tomēr to var darīt jebkurā vecumā, galvenais, darīt to pareizi. Kā izvairīties no situācijām, kad rozā izskatās muļķīgi? Ieklausieties stilistu padomos!

1. Pievērs uzmanību detaļām

Sāksim ar visvienkāršāko. Ja jūs vēl tikai domājat par rozā ieviešanu savā garderobē, sāciet ar aksesuāriem – rozā soma vai apavi. Kā tikko jūs pieradīsiet, varēsiet izvēlēties kaut ko laukumos lielāku – piemēram, trenci vai kleitu.

2. Ievēro līdzsvaru

Šis ir visbūtiskākais noteikums – ievērot līdzsvaru! Valkājot izaicinošu apģērbu, vienmēr der ievērot vienu noteikumu: jo vienkāršāks modelis, jo labāk. Visieteicamāk eksperimentiem ar rozā būs klasiska piegriezuma kleitas, zīmuļveida svārki un trenči. Rozā blūzes un svīterus vajadzētu nēsāt tikai un vienīgi ar džinsu vai pelēkas krāsas biksēm, ja nejūtaties droši par rozā toņu kombinācijām. Starp citu, šajā pavasarī aktuāli ir ir tādi krāsu salikumi kā rozā ar sarkanu vai oranžu, taču šādas izaicinošas krāsas vairāk piestāvēs jaunām sievietēm. Dāmām pēc 30 ieteicams izvēlēties vienu dominējošo krāsu akcentu.

3. Rūpīgi piemeklē toni

Eksistē nepareizs pieņēmums, ka rozā krāsa nepiestāv visiem. Tā nav, ja uzmanību pievērš toņiem. Piemēram, fuksijas krāsa blāvu ādu padara vēl blāvāku, bet putekļu rozā pastiprina “pelēcīgas” ādas problēmas, koraļļu krāsa vizuāli pastiprina vaigu sārtumu, bet konfekšu – rozā piešķir ādai mundrumu. To, kā izskatīsies rozā krāsa, kad tieši jūs to valkāsiet apģērbā, ir atkarīgs no daudziem faktoriem – arī no jūsu ādas un matu krāsas. Piesātinātie toņi, kas tuvāki violetajam, labāk piestāv brunetēm, bet pieklusinātie – gaiši brūnas matu krāsas īpašniecēm, meitenīgi rozā, siltie toņi – blondīnēm. Cita starpā – neeksistē viena konkrēta recepte, gluži vienkārši ir jāeksperimentē un jāatrod sev piemērotais.

4. Nebaidies no aktuālajām modes tendencēm

Tēls, kas pilnībā sastāv no rozā apģērba un aksesuāriem nav kičs, bet trends! Pirmkārt, maiga rozā krāsa “nozags” jums dažus gadus, otrkārt, pareizi piemeklēti modeļi un aksesuāri neļaus nevienam jums pārmest, ka esat pārlieku romantiska. Treškārt, šis viss padarīs jūs patiešām sievišķīgu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem