Attiecības ir sarežģīta lieta un kā zināms, daudziem vīriešiem, vispār nepatīk runāt par emocijām. Kā uzzināt, kādas jūtas šim vīrietim ir pret sievieti un vai tādas vispār ir?

Astrologu novērojumi atklāj, kā rīkojas iemīlējies vīrietis, saskaņā ar savu zodiaka zīmi.

Auns

Šie vīrieši kautrējas izrādīt savas jūtas, taču viņi noteikti ļaus jums saprast par savām simpātijām izvēloties klasiskas tradīcijas: ziedi, saldumi un pat romantiski sms. Ja šis vīrietis jūs mīl, viņš ļoti dāsni jūs apdāvināt un vēlēsies visiem pierādīt, ka esat ar viņu kopā. Viņš var flirtēt ar citām sievietēm, bet būs ļoti greizsirdīgs, ja jūs tikai uz kādu citu vīrieti paskatīsieties.

Vērsis

Tādi stipri un valdonīgi vīrieši kā Vērši, var būt absolūti neatminami, kad runa ir par jūtām. Var paiet kāds laiks, kamēr sapratīsiet, ka viņš pret jums nav vienaldzīgs. Taču ja viņš pret jums izturās labi, ir atsaucīgs, mīļš un jūs ar visu sirdi jūtat, ka varat viņam uzticēties, viņš patiešām jūs mīl. Viņš nepirks jums dārgas dāvanas, bet pagatavos brokastis. Ja jūs gaidāt mīļvārdiņus un uzmanības apliecinājumus no viņa sociālajos tīklos ar sirsniņām un rozītēm, esat izvēlējusies napareizo vīrieti.

Dvīņi

Jūsu Dvīnis jums nemitīgi zvana vai raksta ziņas? Pat ja katrs ziņa nav romantiska un nav ne vārda par “mīlestību”, tik un tā varat būt droša – viņš ir iemīlējies. Viņš izmantos savas komunikācijas prasmes, lai parādītu, ka neesat viņam vienaldzīga. Neesiet pārsteigta, ja jūs esat tas, par ko viņš šobrīd runā ar saviem draugiem – jūs viņu iedvesmojat!

Foto: burst.shopify
Foto: burst.shopify

Vēzis

Mīlestība viņiem visbiežāk saistās ar nopietnām attiecībām un tradicionālu izpratni par ģimeni. Tāpēc, ja viņš jūs patiešām mīl, viņš jums ik pa laikam uzdos jautājumus par bērniem, ģimeni un kā jūs redzat nākotni ar viņu kopā. Kad Vēzis ir iemīlējies, viņš kļūst ļoti emocionāls. Viņš noteikti jūs iepazīstinās ar saviem vecākiem, draugiem un pat kolēģiem.

Lauva

Saprast, ka Lauva ir iemīlējies ir ļoti viegli. Viņš nemitīgi jums dāvinās dāvanas. Viņš ir daudzu sieviešu sapnis, jo viņš var būt kā ļoti uzmanīgs un emocionāls, tā īsts vīrietis, aiz kura muguras justies kā patvērumā. Bez tam, vīrieši Lauvas ir arī romantiski. Neesiet pārsteigta, ja viņš lūgs tavu roku, piemēram, kāda lidojuma laikā. Viņam patīk dzīvot ar vērienu, tāpēc jūsu randiņi, visticamāk, arī būs smalki un pārdomāti.

Jaunava

Attiecībās Jaunavas ir ļoti taktiski un pieticīgi. Ja šis vīrietis ir iemīlējies, viņš lolos cerības un sapņos, tomēr vienlaicīgi turpinās nedaudz jūs kritizēt. Taču izturieties pret to nopietni: tādā veidā viņš vēlas parādīt, ka neesat viņam vienaldzīga. Jaunavas vispār nemīl izrādīt savas jūtas un bieži slēpj savas emocijas, tāpēc ir grūti prognozēt viņu jūtas. Uzticieties savai intuīcijai.

Foto: burst.shopify
Foto: burst.shopify

Svari

Iemīlējušies Svari jums par to atgādinās katru mīļu brīdi: viņi jūs apdāvinās, lutinās un izteiks komplimentus. Un arī bez tā visa darīs daudz romantisku lietu. Svari ir ļoti, ļoti romantiski pēc dabas, tāpēc ja šāds vīrietis ir iemīlējies, jūs par to uzzināsiet ātri un nešaubīgi.

Skorpions

Skorpioni ir ļoti noslēgti pēc dabas un kad viņi iemīlas, salīdzinoši ilgi savas jūtas slēpj vai pat vēl trakāk – izliekas, ka jūs viņam esat vienaldzīga. Bet tajā pat laikā viņus pie jums “velk”. Kā tikko viņi sapratīs, ka jūs esat tā vienīgā un īstā, viņi sāks izrādīt jums uzmanību un centīsies iegūt arī labvēlību. Taču esiet uzmanīga! Skorpioni ir ārkārtīgi greizsirdīgi!

Strēlnieks

Kad Strēlnieki iemīlas, viņi ir uzmanīgi un nemetas “ar galvu sienā”. Sliktā ziņa ir tā, ka viņi nemitīgi iemīlas. Viņiem ir nepieciešama pastāvīga emocionāla stimulācija un jebkura sieviete, kas ir blakus, tam var noderēt. Viņi ir kreatīvi un pievilcīgi, viņiem izdodas izraisīt interesi, jums ir jāspēj viņus atbalstīt un noturēt viņu interesi, tad viss izdosies.

Foto: burst.shopify
Foto: burst.shopify

Mežāzis

Viņi ir nopietni un pavisam nav romantiķi. Viņi būs atturīgi un neizrādīs emocijas, taču ļaus saprast, ka viņiem nav vienaldzīga jūsu uzvedība un lēmumi. Savu mīlestību viņi visbiežāk izrāda caur dāvanām un dažreiz var uzskatīt, ka šī dāvana ir tikpat nopietni kā viņu atzīšanās mīlestībā.

Ūdensvīrs

Viņš ir neparedzams un mīklains. Iespējams, jums ilgi nāksies lauzīt galvu, lai saprast, ko viņš pret jums jūt. Taču ja viņš uzmanīgi jūsos ieklausās, smejās par jūsu jokiem un cenšās pavadīt kopā pēc iespējas vairāk laika, tas, visdrīzāk, nozīmē, ka ir iemīlējies. Viņi nemīl skaļi izrādīt savas emocijas un var šķist auksti un emocijām nabagi, taču visbiežāk tā ir tikai maska.

Zivis

Viena no visromantiskākajām zodiaka zīmēm. Viņu dzīvei bez mīlestības nav jēgas. Un kā tikko viņi iemīlēsies (kas, starp citu, notiek gana bieži), viņi uzreiz metīsies iekšā šajās attiecībās. Dāvanas, ziedi, atzīšanās, randiņi – ļoti teatrāli un spilgti, bet tādi patiešām ir vīrieši Zivis un viņi tādi ir savā būtībā.

Foto: burst.shopify
Foto: burst.shopify

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem