Kokteilis
Stilo

Kā matu krāsa ietekmē cilvēka raksturu un likteni0

Foto: Pexels

Mūsu dabīgā matu krāsa ietekmē gan mūsu raksturu, gan likteni. Katra nokrāsa ir neatkārtojama un gatava pastāstīt tik daudz par pašu cilvēku, viņa vēlmēm un domām.
Matiem piemīt īpaša enerģētika. Senatnē uzskatīja, ka tie cilvēku aizsargā no nelaimēm un nepatikšanām. Mūsdienās, mainot matu krāsu, iespējams radīt unikālas nokrāsas un izmainīt ne tikai kopējo tēlu, bet arī likteni.

Matu krāsas ietekme uz raksturu un likteni

Matu krāsu var iedalīt pamatgrupās, ar kuru palīdzību būs vieglāk orientēties daudzveidīgajās nokrāsās.
Melni mati savai īpašniecei sniedz stingru gribasspēku, piesardzību un spēju kāpt pāri līķiem savu mērķu sasniegšanā. Brunetes un bruneti ir punktuāli, brīvību mīloši un kaprīzi. Vistumšāko matu īpašnieki izveido stipras ģimenes un ir gatavi aizsargāt savus mājiniekus no jebkurām likstām.
Kastaņkrāsas mati raksturo provinciālus cilvēkus ar smalku dvēseles uzbūvi. Šādas matu krāsas īpašniekiem ir raksturīga līdzsvarotība un pašsavaldība. Viņi nepakļaujas panikai un ir spējīgi atrast izeju no visgrūtākajām situācijām. Kastaņkrāsas matu nokrāsa visbiežāk sastopama cilvēkiem, kuri par savu profesiju ir izvēlējušies psiholoģiju.
Platīnkrāsas un gaišas pelnu nokrāsas mati norādīs tev uz enerģiskiem cilvēkiem, kuriem piemīt gaišredzības un dziedniecības spējas. Šo cilvēku īpašais prāts ļauj viņiem palikt noslēpumainiem un nepieejamiem. Visbiežāk viņi nodarbojas ar precīzām zinātnēm, tādējādi laužot priekšstatus par gaišu matu īpašnieku prāta spējām.
Brūnas matu cirtas atšķir poētiskas personības. Šādi cilvēki spēj smalki izjust apkārtējās pasaules skaistumu un izteikt to savā mākslinieciskajā darbībā. Viņu profesionālais ceļš visbiežāk ir saistīts ar rakstniecību, radošām darbībām vai dizainera darbu.

Foto: Unsplash

Gaiši brūni mati norāda uz atklātiem un sabiedriskiem cilvēkiem, kuri ir labvēlīgi noskaņoti pret apkārtējo pasauli. Viņi ir lieliski ģimenes cilvēki, gatavi uzturēt mājas pavardu un rūpēties par tuviniekiem. Līdzjūtība un tuvāko mīlestība visbiežāk šīs matu krāsas īpašniekus aizved līdz darbam medicīnas jomā.
Balta galvas rotas krāsa norāda uz mierīgiem un pasauli mīlošiem cilvēkiem, kuri, starp citu, ir spējīgi parādīt gribasspēku un dot pretsitienu saviem pāridarītājiem. Ir kļūdaini šos cilvēkus uzskatīt par vēsiem un nespējīgiem uz dziļām jūtām. Zem vienaldzības maskas viņi slēpj spilgtu emociju gammu.
Rudmatainie cilvēki ir optimistiski un bezbailīgi, bet bieži pakļauti garastāvokļa maiņām, ir neprognozējami un āri aizsvilstas. Viņu enerģētika ir tik stipra, ka var aizdedzināt jebkuru. Cilvēkiem ar šādu matu krāsu vienmēr ir miljons ideju, kuras viņi vēlas īstenot dzīvē, tomēr sava nemierīguma dēļ viņi ne vienmēr iesākto noved līdz galam. Viņu joma – vadība, jo izpildītāja lomā viņi diez vai gūs panākumus.
Zeltīta matu krāsa norāda uz ļoti komunikabliem cilvēkiem. Viņi ir spējīgi atrast kontaktu ar jebkuru un pārvilināt savā pusē. Šīs matu krāsas īpašniekiem ir svarīgi izmantot savas spējas, kuras vislabāk pielietot politikā vai radošajās profesijās.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv