Nepzust pie vīra sāniem

Vīrietim sava sieviete ir jāredz dažāda, tad viņa interese nezudīs.

Mūsu vecmāmiņas teica: “Apprecēties nav grūti, bet pie vīra sāniem nedrīkst pazust!” Un viņām bija taisnība. Piesaistīt, ieinteresēt, iemīlināt un saglabāt attiecības. Varētu domāt, ka “mūžīgās mīlestības” izveidošanas mehānisms ir vairāk nekā vienkāršs. Taču kurā posmā rodas grūtības? Kādēļ mēs tik bieži apsvilināmies un darām pāri sev un savam partnerim? Mēģināsim saprast, kurā brīdī sievietes kļūdās.

Ikviena sieviete dažādos laikos mēdz būt kāda no četriem stāvokļiem. Dažādas tautas, psiholoģijas novirzieni tos dēvē dažādos vārdos. Vispopulārākais skaidrojums: uguns, gaiss, ūdens un zeme. Lai apprecētos, ir jāiemācās savlaicīgi, noteiktos attiecību posmos „ieslēgt” šos stāvokļus un pēc tam tos pieslēgt, lai vienmēr būtu interesanta vīram.

Vīrieša piesaistīšana – mīļākā

Valdzinošas sievietes lielākie noslēpumi

Mīļākā – tas ir uguns. Kaislīga, mazliet bezkaunīga mīlas priesteriene. Tā piesaista vīrieti ar savu nepiepildāmajām slāpēm pēc dzīves un mīlestības. Viņa zina, ka piesaistīt vīrieti! Viņas enerģijai nav iespējams paiet garām, pat sievietes par viņu runā ar apbrīnu, pat skaudību. Viņa vēlas visu, un „gribēšanas” enerģija pie viņas atgriežas vēl spēcīgāka. Tieši šī enerģija kā magnēts pievelk vīriešus. Ja sieviete „ieslēdz” mīļāko, viņa viegli un bez problēmām piesaista vīriešus.

Ko darīt?
“Piepildi” savu sievišķīgo enerģiju. Iemācies flirtēt, flirtē bez bēdu, pa labi un pa kreisi. Flirts neuzliek nekādus pienākumus, taču atklāj tavu sievišķību. Sāc nodarboties ar sieviešu praksēm, apmeklē piemērotas meistarklases. Nopērc skaistu veļu, bet samazgātās, taču mīļās un ērtās bezformīgās biksītes vienkārši izmet bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem.

Intereses iekvēlināšana – karaliene

Karaliene – tas ir gaiss. It kā saltā un neieinteresētā karaliene izvēlas sev vispiemērotāko kandidātu. Viņa ir veiksmīga, zina, ko grib un kā iegūt kāroto. Karalienes vīrietim ir jāatbilst viņas vērtībām un nākotnes plāniem, citādi tam ar viņas majestāti nav pa ceļam. Šajā tēlā sieviete kļūst par vīrieša ideālu, kuram viņš vēlas sekot.

Ko darīt?
Satiecies ar vīrieti ne biežāk kā reizi trīs četrās dienās. Sarunas pa telefonu vai sociālajos tīklos samazini līdz minimumam. Viņš nedrīkst domāt, ka ir tevi iekarojis, ja reiz ir uzaicinājis uz satikšanos. Uzzini iespējami daudz informācijas par viņu un viņa dzīvi: par draugiem, vaļaspriekiem, darbu. Nerunā par laulībām un bērniem. Par sevi stāsti iespējami mazāk, bez liekiem sīkumiem.

Pamudināšana piedāvāt roku un sirdi – meitenīte

Meitenīte – tas ir ūdens. Lūk, priecīga, pateicīga, iemīlējusies meitenīte, kuru nav iespējams nemīlēt. Viņa priecājas par visu jauno, uzticas un ir gatava dāvāt savu mīlestību visai pasaulei, mīlestība pie viņas atgriežas ar vēl lielāku spēku. Šādā stāvoklī sieviete saņem vīrieša bildinājumu, viņa mīlestību, rūpes un neskaitāmas dāvanas.

Ko darīt?
Priecājies un saki paldies par ikvienu uzmanības izrādīšanu. Atklāj savu trauslumu, ļauj viņam būt vīrietim un rūpēties par tevi. Izsaki sīkus lūgumus, palūdz, piemēram, atvest maltīti vai aizvest mašīnu uz tehnisko apskati. Spēlējies un reizēm esi naivāka, nekā patiesībā.

Mīlestības un ģimenes saglabāšana – saimniece

Saimniece – tā ir zeme. Saimniece ir gudra, viņai ir liela un apzināta pieredze. Vīrietis vienmēr paliks kopā ar viņu, jo viņa tam nozīmē ģimeni – viņa māju un cietoksni. Viņš viņu mīl, ciena un novērtē. Sieviete šajā stāvoklī atklāj savu īstu būtību – būt pavarda glabātājai. Viņa ir īsts partneris vīrieša privātajā dzīvē. Vīrietis nekad nepametīs savu pavardu un sievieti, kas prot to uzturēt.

Ko darīt?
Vienmēr esi izstieptas rokas attālumā – neuztiep savus padomus, ja tev tos nelūdz, taču uzmanīgi uzklausi, ja tev ko jautā. Ja tu vēlies saglabāt laulību, tev vienkārši obligāti ir jāiemācās gatavot ēst un iekārtot ērtu mājokli, neatkarīgi no pieejamā budžeta. Esi informēta par visu, kas interesē tavu vīrieti, sākot no darba lietām līdz pat iemīļotās futbola komandas spēļu grafikam.

Un atceries – katrā posmā ir “jāieslēdz” dažādi stāvokļi. Piesaistīšanas posmā mīļāko uz īsu brīdi var nomainīt meitenīte, karalieni – mīļākā, saimnieci – karaliene, u.t.t. Vīrietim sava sieviete ir jāredz dažāda, tad interese nezudīs nekad.

Sievietes, viss ir vienkārši un vienlaikus ļoti sarežģīti. Kontrolēt sevi, pilnveidoties katru dienu – tas ir grūti. Taču laimīgas un harmoniskas attiecības ir tā vērtas. Taču tās veido un uztur sieviete, tā dabā ir iekārtots.

Avots: “mirror.venus”