Katrs cilvēks sapņo par laimīgu dzīvi. Zodiaka zīmes, kurās mēs piedzimstam, veido katru no mums par konkrēti šai zīmei atbilstošu cilvēku. Mūsu dzīvē nepārtraukti notiek dažādi notikumi, pārmaiņas, pārbaudījumi, tomēr mūsu dzimšanas brīža zvaigžņu stāvoklis un tā ietekme paliek nemainīgi. Mēs apkopojām astrologu ieteikumus, kas palīdzēs jums justies laimīgākiem un izvēlēties īsāko ceļu uz savu laimi.

Auns

Auniem laime saistās ar brīvību un maz robežām. Auni iegūst laimi, izmantojot savus iekšējos resurus un nekad nenogriežas no ceļa, kuru ir uzsākuši, lai kaut ko sasniegtu. Tomēr šīs zīmes impulsivitāte ne vienmēr rada labvēlīgus apstākļus mērķu sasniegšanai. Ielaist savā dzīvē patiesus cilvēkus, kam jūs rūpat, ir Aunu viens no lielākajiem dzīves noslēpumiem, lai iegūtu laimes sajūtu.

Vērsis

Vēršiem patīk, ka ap viņu ir daudz skaistu lietu. Izsmalcinātība un bagātība – bieži pēc šī tiecas šīs zīmes pārstāvji. Bet viņu laimes sajūta slēpjās tieši emocijās – komfortablā mājoklī, kurā viņš jūtas labi kopā ar sev dārgu cilvēku, kas ciena un mīl Vērsi kā personību. Laimes sajūta Vēršiem veidojas pēc tieksmes un spējas iegūt stabilitāti un tas attiecas gan uz finansēm, gan mājokli, gan darbu, gan attiecībām.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Dvīņi

Dvīņiem dažkārt ir grūti saprast savas vēlmes. Viņiem piemīt spēja mainīt savas iegribas atkarībā no noskaņojuma, nedēļas dienām, laika apstākļiem un citiem tamlīdzīgiem faktoriem… Bet pats galvenais, šķiet, Dvīņu dzīvē ir saskarsme, jauni iespaidi, iepazīšanās un emocijas. Dvīņiem laimes sajūtu ir jāiemācās ne tikai meklēt un gribēt, bet arī dot citiem!

Vēzis

Vēžiem, romantiskiem un emocionāliem cilvēkiem pēc dabas, ir nepieciešams komforts un labsajūta pašiem savās mājās, to, protams, veido arī attiecības un atmosfēra ģimenē. Vēžiem ļoti būtiski ir tas, lai viņus cienītu un atbalstītu. Bieži Vēžiem tomēr ir nepieciešama vientulība, jo tās laikā viņi analizē savas vēlmes un pārdzīvojumus, un viņiem tas patiešām ir vajadzīgs. Laimes sajūta Vēžiem ir arī tad, kad viņiem ir “sava vieta” un “sava aizraušanās”.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Lauva

Pašpārliecinātajām Lauvām pilnai laimei bieži pietrūkst spēja izpausties. Viņi necieš, ja viņiem kāds norāda, kā viņiem vajadzētu vai nevajadzētu darīt vai uzvesties. Viņiem patiesu gandarījumu sagādā, ja kāds viņus uzslavē par viņu nopelniem vai talantu. Astrologi gan uzsver, ka Lauvām reizēm ir jāiemācās apstāties un savu personību nolikt zemākā plauktiņā, lai viņu laimi un prieku patiesi varētu novērtēt un dalīt Lauvas tuvākie cilvēki.

Jaunava

Pedantiskajām Jaunavām apstākļus ir jārada pašiem savām rokām. Pie tam tādā veidā viņi arī izjūt aizraušanos un bauda sava darba augļus. Jaunavām laime ir stabilitāte un lietas, kas atrodas savās vietās. Lai sasniegtu pilnīgas laimes sajūtu, Jaunavām vajadzētu samazināt savus iedomātos ideālus un nedaudz vienkāršāk izturēties pret iedzimto perfekcionismu. Jaunavas, nekritizējiet cilvēkus, kas atšķiras no jums un jūsu izpratnes par “lietu kārtību”!

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Svari

Svariem ir nepieciešams balanss. Harmoniska eksistence “zelta vidusceļā” nodrošina viņiem pilnīgu laimes un komforta sajūtu. Astrologi gan šīs zīmes pārstāvjiem iesaka vairāk ieklausīties savā intuīcijā, jo tieši jūs paši un tikai jūs zināt, kas ir nepieciešams, lai svaru kausiņš izlīdzinātos vienotā līnijā.

Skorpions

Skorpioni atšķiras ar savu enerģētiku un spēju “baroties” no svešām emocijām – viņi darbojas līdzīgi kā akumulators. Šīs zīmes pārstāvjus bieži sauc par enerģijas vampīriem, kas spēj “izsūkt” emocijas un pārvērst tās pozitīvā priekā sev pašiem. Daudzi Skorpioni jūtas laimīgi dzenoties pakaļ bīstamām lietām, piemēram, nodarbojoties ar ekstrēmiem sporta veidiem. Tomēr astrologi uzsver, ka Skorpioniem ir jāiemācās tikt vaļā no tādām emocijām kā agresija, aizvainotība, greizsirdība, kas patiešām ir milzīgi traucēkļi ceļā uz laimi.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Strēlnieks

Strēlnieki ir spējīgi gandrīz nemitīgi no vienas vietas tiekties uzreiz uz citu, lai dzītos pakaļ kādam iedomātam sapnim. Tāpat Strēlniekiem, kam patīk autoritāte, laimes sajūtu nodrošina augsts stāvoklis sabiedrībā. Tomēr vajadzētu saprast, ka nemitīga dzīšanās pēc kaut kā labāka bieži vien aizved nepareizā virzienā no īstās laimes, kas bieži vien slēpjas “šeit un tagad”, tikai jums nav laika uz to palūkoties, jo jūs aizvien esat “ceļā”.

Mežāzis

Viņiem prieku un baudu sagādā darbs. Viņi visbiežāk ātri atrod sev tīkamu nodarbošanos un aizņem ar to visu savu brīvo laiku. Mežāžu laimes sajūta slēpjas sajūtā, ka viņi ir kādam vajadzīgi. Ja šīs zīmes pārstāvji šo jūt, viņi uzplaukst acu priekšā. Pilnīgai laimei Mežāžiem ir svarīgi iemācīties atslābināties un atpūsties.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Ūdensvīrs

Mežāžiem parasti apkārt ir daudz labu draugu un tuvu cilvēku, bet lai sasiegtu pilnīgu laimi, viņiem reizēm pietrūkst spējas baudīt un dzīvot tieši šajā brīdī. Līdzīgi kā Strēlniekiem, arī Ūdensvīriem vajadzētu iemācīties izbaudīt šodienu, nevis aizvien plānot un tiekties pēc kaut kā, kas būs tikai rīt.

Zivis

Zivis ir laimīgas tad, kad var palīdzēt citiem. Viņas patiešām priecājas, ja ir izdevies kāda dienu padarīt laimīgāku. Tomēr tam ir arī otra puse: Zivīm gluži vienkārši ir nepieciešami cilvēki, kas lūdz palīdzību un atbalstu. Pilnīgai laimei Zivīm jāiemācās palīdzību un atbalstu ne tikai sniegt, bet arī saņemt. Jāuzmanās no negatīvām emocijām un pagātnes sliktajiem notikumiem, kurus jau sen ir vērts aizmirst. Piedod un atlaist – šis ir vēl viens faktors, kas palīdzēs Zivīm justies laimīgām.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem