Kokteilis
Mīli

Kā jūsu iepazīšanās diena ietekmēs kopdzīvi0

Publicitātes foto/pixabay.com

Daudzi cilvēki pievērš lielu vērību kāzu dienai, bet daudz būtiskāk ir divu mīlnieku iepazīšanās diena. Tā var palīdzēt jums uzzināt, kāds liktenis sagaida jūsu attiecības.
Cilvēks var mainīt savu dzīvi ar saviem darbiem un domām. Lai mainītu attiecību likteni, uzreiz nāksies pastrādāt diviem cilvēkiem. Jāsāk ar to, ka tiekat skaidrībā, kurā dienā jūs pirmoreiz viens otru ieraudzījāt un iepazināties. Par šādu dienu tiek uzskatīta nevis tā diena, kad tu pirmoreiz ieraudzīji mīļoto cilvēku, bet kad jūs pirmoreiz runājāt.

Dienas novērtējums

Publicitātes foto/pixabay.com

Bioenerģētikā katra nedēļas diena ar savām īpašībām ir unikāla. Ja ar savu otru pusīti iepazinies pirmdien, tad šo attiecību liktenis var būt viens, bet ja otrdien – pavisam cits.
Pirmdiena. Pirmajā nedēļas dienā parasti iepazīstas tie pāri, kuriem pēc tam būs daudz personīgā brīvā laika. Šādas attiecības ar ļoti lielu iespējamību būs brīvas, bet saspringtas.
Otrdiena. Otrdienās viens otru satiek cilvēki, kuru kopējais liktenis nebūs viegls, bet produktīvs. Parasti šādas attiecības kaut ko māca, palīdz kaut ko saprast savā dzīvē. To garums gan nav zināms.
Trešdiena. Iepazīstoties ar kādu šajā dienā, var sagaidīt nestabilas, bet visnotaļ košas attiecības. Lielākoties šādas attiecības nav ilgas. Iemīlēšanas mīlestībā pat nepagūst pāraugt.
Ceturtdiena. Ceturtdien veiksmīga iepazīšanās var nozīmēt, ka nākotnē attiecības var būt ļoti vieglas. Jums būs viegli atrast kopsaucējus, ar lielu iespējamību varēsiet izvairīties no nopietniem strīdiem un konfliktiem.
Piektdiena. Šādās attiecībās labāk neko uz priekšu neplānot. Iepazīšanās piektdien nozīmē, ka jūs visai ātri varat viens otrā vilties. Šāda mīlestība prasīs no tevis uzmanību un spēju ātri pieņemt lēmumus.
Sestdiena. Iepazīstoties ar kādu sestdienā, var droši attīstīt attiecības. Tiek uzskatīts, ka šāda mīlestība būs maksimāli ilga un tai ir augsts potenciāls. Galvenais – uzreiz noteikt kopējos mērķus.
Svētdiena. Mīlas attiecības nedēļas pēdējā dienā sola jums stipru pieķeršanos vienam pie otra. Šādās attiecībās būs minimāls krāpšanu skaits, bet būs daudz strīdu. Ilguma ziņā šīs attiecības, tāpat kā sestdienas attiecības var būt ļoti ilgas.

Novērtējums pēc Mēness kalendāra

Publicitātes foto/pixabay.com

Mēness kalendārā ir gan iepazīšanās labvēlīgās, gan nelabvēlīgās dienas. Zinot Mēness fāzi, var mēģināt noteikt, kādas būs jūsu attiecības.
Dilstošs Mēness. Dilstošā Mēnesī vislabāk iepazīties tiem, kuriem patīk ilgstošas attiecības un kuri otro pusīti meklē ģimenes veidošanai. Arī draudzīgas attiecības, kas radušās Dilstoša Mēness fāzē, būs ļoti stipras. Nakts spīdekļa enerģija šajās dienās ir racionalizēta. Mīlestība vai draudzība būs harmoniska, bet ne pārāk spilgta. Šajās dienās viens otram pievelkas līdzīgie jeb radniecīgas dvēseles.
Augošs Mēness. Ja ar savu otro pusīti iepazinies Augošā Mēnesī, tad jūsu attiecības būs spilgtas. Jo tuvāk jūsu iepazīšanās diena Pilnmēnesim, jo īsāka būs jūsu mīlestība. Tieši tāpēc Augoša Mēness periodā vislabākais laiks pirmajam randiņam ir no 1. līdz 7. Mēness dienai, kad Mēness vēl nav uzkrājis tik daudz spēka, lai kļūtu nekontrolējams un neprognozējams.
Pilnmēness. Pilnmēness laikā labāk neiepazīties, jo tas sola milzum daudz kopīgu problēmu. Šādās dienās cilvēki vai nu kļūst par ienaidniekiem vai nelabvēļiem. Pat ja sākumā tev liksies, ka viss ir lieliski, pēc tam kāds nebūtisks sīkums liks jums katram steigšus doties katram uz savu pusi.
Jauns Mēness. Šajās dienās iepazīšanās nav vienkārša, bet rezultāts var būt stipra draudzība. Mīlas attiecības Jauna Mēness laikā dzimst spēcīgas, bet ļoti garlaicīgas. Ir tikai neliela iespējamība, ka tās būs neprognozējamas.
Nevajadzētu arī aizmirst, ka Mēness nepārraukti pāriet no vienas horoskopa zīmes pie citas. Šajā aspektā tev jāņem vērā, ka visveiksmīgākās ir tās iepazīšanās, kas notikušas laikā, kad Mēness atradies Jaunavas, Skorpiona, Ūdensvīra, Zivs, Vērša, Dvīņu vai Vēža ietekmē. Šādos apstākļos Mēness vienmēr ir pozitīvi noskaņots, dāsns, tādēļ dāvā cilvēkiem veiksmi gandrīz visos iesākumos.
Vislabākais iepazīšanās laiks ir tad, kas Dilstošs Mēness atrodas Dvīņu vai Ūdensvīra zīmēs. Attiecības, kas sākušās šajā periodā parasti ir visstiprākās un spilgtākās.

Iepazīšanās numeroloģiskā analīze

Publicitātes foto/pixabay.com

Šajā gadījumā tev vajadzēs precīzu iepazīšanās datumu. Piemēram, tas ir 07.11.2009. Jāsaskaita visi cipari. Dari to tik ilgi, kamēr iegūsi skaitli no 1 līdz 9. 0+7+1+1+2+0+0+9=20. 2+0=2. Šajā piemērā mīlestības skaitlis ir 2.
Mīlas skaitļu skaidrojums
Vieninieks. Attiecības ir harmoniskas, noturīgas un abām pusēm saprotamas. Mīlestība var neapdzist ļoti ilgu laiku, bet dažkārt var būt garlaicīgi.
Divnieks. Mīlas skaitlis 2 parasti sanāk tiem cilvēkiem, kuri attiecībās visticamāk deķi katrs vilks uz savu pusi. Šādas attiecības būs piepildītas ar egoismu, tādēļ var nevilkties ilgi. Lai paildzinātu šādas attiecības eksperti iesaka neko vienam no otra neslēpt.
Trijnieks. Neviennozīmīgas attiecības. Visdrīzāk jūs viens no otra kaut slēpsiet. Uz godīgumu ar šādu mīlas skaitli var necerēt. Bet būs daudz kopīgu mērķu.
Četrinieks. Dedzība un kaisle tev šādās attiecībās ir garantēta, bet harmonija būs izjaukta. Ar laiku šāda mīlestība pārvēršas karā. Pārmaiņas jūsu pārī var ātri notikt jebkurā emocionālā līmenī.
Piecinieks. Jūsu mīlestībā var būt daudz greizsirdības, turklāt ne vienmēr atklātas. Ar katru mēnesi un gadu attiecībās jūs attālināsieties, kļūstot arvien noslēgtāki. Šo problēmu var atrisināt, bet labāk nevilcināties ar tās risinājumu.
Sešinieks. Jūsu attiecības ir partnerība. Jūs protat atrast kopīgu valodu, atrisināt strīdus, bet jūsos ir maz kaisles. Visdrīzāk jūs ilgi dzīvojat kopā, bet nāksies meklēt veidus kā jūsu mīlestību padarīt spilgtāku.
Septītnieks. Par šādu pāri bieži saka daudz laba Jūs kopā lieliski izskatāties, jums ir lieliska mīlestības saderība. Nevajag šādās attiecībās vai laulībā pieļaut otra neuzticēšanos.
Astotnieks. Jūsu savienība ir pārpildīta ar labestību. Jums ir radniecīgas dvēseles un daudz kopīga. Pēc numerologu uzskata, tā ir viena no labākajām divu cilvēku savienībām. Vienīgais mīnuss – jums var būt nopietnas problēmas, kuras atrisināt jūs varēsiet, tikai iesaistot trešās personas.
Devītnieks. Skaitlis 9 nozīmē, ka jūsu attiecības ar ilgi attīstīties un ilgi nodzist. To ilgums var būt neticami garš, bet attiecību kvalitāte lielākoties šādos gadījumos zaudē.
Daudziem, iespējams, var rasties jautājums, kura metode ir vislabākā, lai noteiktu savu attiecību perspektīvu. Jūs varat izvēlēties vienu no trīs variantiem, bet vislabāk attiecības uzreiz pārbaudīt ar visiem paņēmieniem. Ja analīžu rezultāti atšķiras, tas nozīmē, ka attiecības var attīstīties pēc vairākiem scenārijiem, kuru būs atkarīgi tikai no jums.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv