Tetovēšanas māksla ir pārsteidzošs cilvēces izgudrojums. Kā pareizi izvēlēties sev tetovējumu? Šeit apkopoti labākie tetovēšanas meistaru padomi, kuros vajadzētu ieklausīties ikvienam, kas vēl domā par tetovējumu.

1.No dzimušas idejas līdz tetovējumam uz jūsu ādas ir jāpaiet noteiktam laikam – vēlams ne mazāk kā 3-4 nedēļām, lai detalizēti apdomātu zīmējumu, tā izvēli un kopumā – vai tiešām vēlaties to darīt.

2. Meistaru ieteicams izvēlēties pēc reāliem draugu un paziņu ieteikumiem, kuriem pašiem ir tetovējumi.

3. Atcerieties, ka neeksistē tādi tetovējumi “uz kādu laiku”, lai ko jums kāds arī necenstos iestāstīt.

Publicitātes foto
Foto: Pinterest

4. Ja nu tomēr izlēmāt par labu tetovējumam, uzmanīgi ieklausieties meistara norādījumos par tetovējuma kopšanu pēc tam. Ir ļoti būtiski, kā āda sadzīs, no tā arī būs atkarīga zīmējuma noturība.

5. Ja jūs kaut uz mirkli aizdomājāties, kādā veidā var tikt vaļā no tetovējuma – jums to nevajag. Tetovējumu nevar izņemt bez sekām. Pat, ja jums izdosies tikt vaļā no paša zīmējuma, rētas paliks tik un tā.

6. Neizvēlieties tetovējumus ar vārdiem un citām ļoti personīgas nozīmes lietām. Paies kāds laiks, iespējams, jūs nebūsiet vairs kopā ar mīļoto cilvēku, nodibināsiet jaunas attiecības, bet uztetovētais vārds paliks un būsiet spiests visu laiku atcerēties par šīm lietām.

7. Netaisiet vienādus tetovējumus ar kādu citu cilvēku, piemēram, mīļoto vīrieti vai draudzeni. Identiski zīmējumi apkārtējos raisīs jautājumus, kā arī baumas. Zemapziņā vienādi tetovējumi asociējas ar bandu, sektu vai citu organizāciju. Svarīgi atcerēties, ka tetovējums ir individuāls zīmējums, ko katrs izvēlas pēc savas gaumes un nozīmes.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem