Peldkostīms ir ļoti svarīga sieviešu apģērba garderobes sastāvdaļa. Ar pareizi piemeklētu peldkostīmu var gan noslēpt ķermeņa mīnusus, gan akcentēt skaisto. Ir tikai jāzina, pēc kādiem principiem tas ir jāizvēlas!

Sportiska figūra

Sievietēm ar sportiska tipa figūru patiesībā piestāvēs ikviens modelis. Stilisti, protams, ieteiktu bikini, kas nozīmē – kāpēc neparādīt to, kas ir jūsu trumpis – jūsu skaistais augums!

Lielas krūtis

Lai jūsu krūtis izskatītos formīgas, jāizvēlas peldkostīms ar stingrām bļodiņām un platām lencītēm.

Plati gurni

Lai vizuāli sašaurinātu gurnus, izvēlieties peldkostīmu ar spilgtu, izteiksmīgu augšdaļu un tumšu apakšējo daļu.

Slaida, zēniska figūra

Tievām sievietēm jāvalkā spilgtu krāsu peldkostīmi. Varat izvēlēties arī peldkostīmus ar dažādiem printiem – jums no tiem nav jābaidās, tie ir pat ieteicami!

Mazas krūtis

Lai novērstu uzmanību no krūšu daļas, jāuzsver vidukļa līnija. Lieliski ar šo uzdevumu tiek galā peldkostīmi ar atkailinātu muguras daļu un augstiem izgriezumiem, kas akcentē jūsu gurnus un stiepjas līdz pat vidukļa līnijai.

Pilnīgs augums

Šeit visus trikus paveiks pareiza auduma izvēle – tās ir svītras un simtetriski/ asimetriski zīmējumi. Izvēlieties peldkostīmu ar zīmējumu, vertikālām līnijām un akcentējiet to ķermeņa vietu, ko uzskatās par visskaistāko!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem