Kokteilis
Stilo

Kā izvēlēties kāzu kleitu pēc zodiaka zīmes0

Publicitātes foto/pixabay.com

Bieži vien vislielākās klapatas pirms kāzām sagādā tās vienīgās, īstās un neatkārtojamās svētku kleitas atrašana. Astrologi iesaka katrai zodiaka zīmei ieklausīties padomos, kas, iespējams, noderēs topošajai līgavai.

Auns

Publicitātes foto/pixabay.com

Ekscentriskie Auni diez vai gribēs krāšņu kāzu kleitu. Šīs zodiaka zīmes pārstāves ir pieradušas akcentēt savu individualitāti, tādēļ viņu izvēle bieži vien apstājas pie ekstravagantiem tērpiem. Astrologi pieļauj, ka Auni komfortabli jutīsies kleitās bez pārmērībām, bet ar kādu rozīnīti. Piemēram, atklāta mugura vai neparasti aksesuāri līgavām piedos pārliecību un palīdzēs svētkus padarīt neaizmirstamus. Var pievērst uzmanību arī tērpiem ar pieguļošu siluetu. Viss, kas attiecas uz volāniem, tilla pārpilnību un kruzuļiem, diez vai patiks valdzinošajām Auna sievietēm.

Vērsis

Publicitātes foto/pixabay.com

Vērši rūpīgi izvēlas savu svētku tērpu. Viņiem sagādā baudu šķirstīt katalogus ar kāzu tērpiem un staigāt pa kāzu saloniem skaistākā tērpa meklējumos. Esot Veneras aizgādībā (planēta, kas atbild par mīlestību pret mākslu), Vērši var dienām ilgi pārrunāt kāzu kleitu skaistumu un izšuvumu smalkumu. Romantiski noskaņotām meitenēm astrologi iesaka savā izvēlē palikt pie tērpa, kas akcentē viņu sievišķību. Grezni tērpi ar ziedu zīmējumiem un roku apdari padarīs tevi par karalieni pašas kāzās.

Dvīņi

Publicitātes foto/pixabay.com

Sievietes, kuras dzimušas šajā zodiaka zīmē, ir apveltītas ar radošu domāšanu. Viņas lieliski orientējas modē, tomēr nepievērš pārlieku lielu uzmanību kāzu kleitas izvēlei. Viņām ir savs tēls, kas sevī ietver ne tikai kleitu, bet arī oriģinālus aksesuārus. Sievietes-Dvīņi akcentē sava rakstura stiprās puses ar oriģinālu akcentu palīdzību, kuri dažkārt ir pat visai attāli no kāzu tematikas. Viņu kāzu tērps ideālā variantā būs kaut kas izsmalcināts, bet ne smagnējs, iespējams, dažādu kontrastējošu toņu apvienojums.

Vēzis

Publicitātes foto/pixabay.com

Šīs zīmes pārstāves ir emocionālas un apveltītas ar nevainojamu gaumi. Sajūsmu līgavai var radīt tērps, kas veidots veclaicīgā stilā. Kāzu kleita ar augstu apkaklīti, mežģīnēm un citiem maziem nieciņiem līgavu pārvērtīs tēlā, kas izkāpis no vēstures grāmatu lappusēm. Sievietēm-Vēžiem kleita nav tikai ceremonijas daļa, bet galvenais akcents, ap kuru notiek visa darbība. Tieši tāpēc Vēžiem dažkārt ir grūti atrast īsto kāzu kleitu, kas atbilstu visām viņu prasībām.

Lauva

Publicitātes foto/pixabay.com

Lauvas, pār kurām valda Saule, ir pieradušas būt uzmanības centrā. Kāzu kleitas izvēle kļūst par viņu galveno mērķi. Šīs zodiaka zīmes sievietēm mirdzēt palīdzēs kleita, kas saista visu uzmanību. Piemēram, zelta krāsas tērps, kas papildināts ar sarežģītiem un dārgiem aksesuāriem. Līgavām ir svarīgi, lai viņu tēls būtu ne tikai nevainojams, bet arī atbilstu visstingrākajām prasībām. Bieži vien sievietes izmanto arī košu make-up un oriģinālas frizūras, ar kuru palīdzību akcentē savu skaistumu un iznesību. Lauvas neapmierinās vienkāršs tēls, kas absolūti neatbilst viņu raksturam, tādēļ augsti papēži un oriģināli apavi arī kļūs par viesu sajūsmas objektu.

Jaunava

Publicitātes foto/pixabay.com

Jaunavas, kuras no dabas ir apveltītas ar sievišķību un tiekšanos pēc skaistuma, kāzu kleitas izvēlei pieiet ļoti rūpīgi. Viņām ir svarīgi, lai kleita akcentētu viņu raksturu. Ideāls griezums un vienkāršība, kas noteikti piesaistīs viesu uzmanību, ir viņu galvenie kritēriji kleitu izvēlē. Šīs zodiaka zīmes pārstāves kleitai jābūt praktiskai un greznai, ar kleitas šlepi vai plīvuru. Jaunavas ir ne tikai praktiskas, bet viņas ir pieradušas, ka viss notiek pēc noteiktas kārtības, tādēļ kleitas izvēle aizņem pietiekoši ilgu laiku.

Svari

Publicitātes foto/pixabay.com

Arī Svari, tāpat kā Vērši ir Veneras aizgādībā. Viņa tos ir apveltījusi ar spēju sajust un radīt skaistumu. Sievietes lieliski orientējas modes pasaulē un tas nozīmē, ka kāzu kleitas izvēlei pieies ar prātu. Kleitas izvēle šīs zīmes pārstāvēm nav vienkārša lieta. Tai ir jābūt greznai, ar individuālu apdari un noteikti tādai, kas akcentē līgavas seksualitāti. Sievietes-Svari, kuras ir pārliecinātas par savu skaistumu un eleganci, nebaidīsies pie altāra doties ar visnotaļ atkailinātu kleitu.

Skorpions

Publicitātes foto/pixabay.com

Līgavas-Skorpioni ir šokējošas un principiālas, tādēļ cīnīsies par savām tiesībām izvēlēties kleitu, kas atbilst viņu pašu noteiktajiem parametriem. Viņas ir pret klasiku visās tās izpausmēs, un kāzas ar šādu līgavu būs atmiņā paliekošs notikums. Sievietes nereti savā izvēlē apstājas pie provocējošiem tērpiem, papildinot tos ar mazāk kliedzošiem aksesuāriem. Piemēram, viņām sagādā baudu pie altāra doties vieglā līgavas kleitiņā, kas papildināta ar smagiem apaviem uz augstas platformas.

Strēlnieks

Publicitātes foto/pixabay.com

Šīs zīmes pārstāvēm ir vajadzīgas vērienīgas kāzas, un kleitai ir jābūt īpašai. Par optimālo meiteņu izvēli bieži kļūst kuplas kleitas ar milzīgu skaitu volāniem, kārtām un noteikti korseti. Šāda kleita, kas vairāk līdzinās kāzu tortei, līgavai sniedz svētku sajūtu. Uz galveno svinību norises vietu līgavas burtiski peld, tverot uz sevi vērstos skatienus. Šādu kāzu tērpu papildinās plīvurs, kas aizsedz seju un saglabā intrigu līdz pat svinīgajai zvēresta došanai.

Mežāzis

Publicitātes foto/pixabay.com

Mežāži atšķiras ar praktiskumu un racionālu pieeju kāzām. Šīs zodiaka zīmes pārstāves neizvēlēsies kleitas ar neskaitāmiem kruzuļiem un volāniem vai citiem papildinājumiem. Par lielisku kāzu kleitu viņām kļūs vienkārša griezuma tērps, bez liekiem izskaistinājumiem. Galvenais, lai tērps izceltu viņu lielisko figūru, būtu elegants un neaizēnotu pašu līgavu. Astrologi pieļauj, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvei piestāvēs atlasa kleita, kas būs šūta tieši uz auguma. Nereti sievietes savā izvēlē paliek pie bikškostīmiem vai sniegbaltiem kombinezoniem, nestandarta, bet savā ziņā aizraujošiem galvenajām svinībām.

Ūdensvīrs

Publicitātes foto/pixabay.com

Ūdensvīram patīk eksperimentēt ar tērpiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāves seko modei, tādēļ kāzu tērpa izvēlei pieiet ar humora devu un kreatīvismu. Ūdensvīru nemulsina viesu viedoklis un pat nosodījums, tādēļ uz kāzām viņi var ierasties neparastā kleitā, kas šūta pēc individuāla pasūtījuma. Asimetriskas līnijas, aksesuāru pārpilnība, nerātns smaids un neparasta frizūra – šo visu var sagaidīt no līgavas–Ūdensvīra.

Zivis

Publicitātes foto/pixabay.com

Romantiski noskaņotās Zivis priekšroku dod uz kāzu ceremoniju ierasties sievišķīgā tērpā. Šīs zīmes pārstāves ir apveltītas ar fantāziju, tādēļ var sev radīt neatkārtojamu tēlu. Par burvīgu kāzu tērpu viņām kļūs daudzslāņaina, bet viegla kleita, kas noteikti būs papildināta ar izsmalcinātiem smalkiem aksesuāriem. Tieši smalkas detaļas izceļ līgavas-Zivis un piešķir viņām noslēpumainības auru, it kā viņas būtu skaistas meža fejas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv