Kokteilis
Dzīvo

Kā izturēties pret vīramāti atkarībā no viņas horoskopa zīmes0

Publicitātes foto/pixabay.com

Labas attiecības ar vīramāti bieži vien ir pamatakmens harmoniskām attiecībām ar jūsu mīļoto vīrieti. Tāpēc klausiet zvaigznes: dažkārt tās saka patiesību!

Auns

Auna dāmas ir prasīgas, bet viņām ir viena laba rakstura īpašība: ja viņai nepatīk kaut kas, ko jūs darāt, jūs par to noteikti uzzināsiet, turklāt ļoti ātri. Bet, ja jūsu mērķi un intereses sakrīt, viņa kļūs par jūsu palīgu numur viens. Galvenais atstāt uz viņu pareizo priekšstatu!

Vērsis

Viņa dievina savu māju un dara visu iespējamo un arī visneiedomājamāko, lai tā būtu omulīga un mājīga. Ja jūs arī aizraujaties ar interjera dizainu un jums nav iebildumu pavadīt dažas stundas virtuvē, tad jūs noteikti sapratīsieties. Tikai neaizmirstiet atzīt, ka viņas ceptās kotletes ir visgardākās. Tas nav apspriežams jautājums, vismaz ne viņas mājās.

Dvīņi

Ja jūsu vīrieša māte ir Dvīnis, tad jums ir paveicies. Visbiežāk tās ir ļoti vieglas un jautras sievietes, kuras neatkarīgi no vecuma jūtas jaunas, spirgtas un jautras. Jebkuru situāciju mamma-Dvīnis mēģina pārvērst jokā, un dažkārt tas kaitina. Toties ja jūs vēlaties sarīkot bērnu svētkus, tad ziniet, pie kā vērsties.

Vēzis

Vēži, jāteic, ir visuzticīgākie un mīlošākie vecāki, kuri dažkārt par savām atvasēm rūpējas pārlieku. Viņas dēls – Visuma centrs, un jums būs jāpapūlas, lai nokļūtu viņas uzticības lokā. Un vēl mamma Vēzis ir garastāvokļa cilvēks. Atnākot ciemos, jūs nekad iepriekš nezināsiet, kā viņa jūs uzņems: atsvešināti un vēsi vai kā pasaulē visdārgāko cilvēku. Cīnīties ar to ir bezjēdzīgi, bet var mēģināt pierast.

Lauva

Gadījumā ar mammu – Lauvu Visums riņķo ap viņu. Viņa vienmēr ideāli izskatās, dod padomus (lielākoties efektīgus) un dažkārt mēdz būt cietsirdīga. Bet tas nav no ļauna, bet tādēļ, ka viņa vēlas, lai līdzās viņas dēlam būtu ideālā sieviete. Nu varbūt ne tik ideāla kā viņa pati, bet tomēr…

Jaunava

Šai sievietei vienmēr ir taisnība un strīdēties ar viņu ir pilnīgi bezcerīgi – to arī iegaumējiet. Taču, ja viņa atbalsta jūsu izturēšanos, varat ar sevi lepoties: Jaunavas uzslavu vajag prast nopelnīt!

Svari

Publicitātes foto/pixabay.com

Viņas sabiedrībā jums parasti ir viegli un mierīgi, tādēļ, ka viņa neduļķo ūdeni. Viņai ir asa taisnības izjūta un viņa nekad nenostāsies tā pusē, kurš maldās (pat, ja tas kāds ir viņas dēls). Tā ka varat droši paļauties uz viņas atbalstu, bet tikai tad, ja pati spēlēsiet pēc noteikumiem.

Skorpions

Mēs neapskaužam to, kura apvainos šīs sievietes dēlu! Labāk uzreiz viņā atrodiet sabiedroto, tāpēc ka tādu ienaidnieku nevienam nenovēlēsi. Esiet uzmanīgas ar viņu un atcerieties: skorpiona astē ir inde.

Strēlnieks

Viņai patīk sabiedrība, ar viņu ir viegla kontaktēties un viņa nemaz nav indīga. Bieži ar mammu -Strēlnieku var sadraudzēties, radot ideālu savienību. Attiecību sākumā jūs droši varat lūgt viņas padomu visos jautājumos, kas skar jūsu vīrieti. Viņa priecāsies palīdzēt un viņam neko neteiks!

Mežāzis

Jā, viņa ir kontroles specs. Un alfa mātīte. Aizmirstiet par to, ka varētu būt ģimenē līdere: šī vieta jau ir aizņemta. Esiet gatavas bieži dzirdēt frāzi „es taču tev teicu”: Mežāži ir briesmīgi visziņi. Bet, ja jūs viņai patiksiet, viņa nekad jums nevēlēs ļaunu: viņas uzticībai nav robežu.

Ūdensvīrs

Šo būtni, kura bieži lido mākoņos ir viegli aizvainot: Ūdensvīri ir tik ievainojami. Mēģiniet viņu biežāk slavēt un iepriecināt: tad viņa pieņems jūs kā pašas meitu. Un esiet iecietīgas pret viņas aizmāršību: viņa var sakoncentrēties, bet ne vienmēr grib.

Zivis

Viņa var vārdos būt prasmīga paukotāja, bet dvēselē viņa ir maiga un mīloša. Ja viņa jums pieķersies, tad tas būs nopietni un uz ilgu laiku. Nepieviliet viņu! Labākā „Zivju” rakstura īpašība – absolūtā nespēja apvainoties: pat ja jūs sastrīdēsieties, pēc 10 minūtēm viņa visu būs aizmirsusi. Tas ir ērti, bet neizmantojiet to ļaunprātīgi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv